Skocz do zawartości

THC NA ADMINA!


*~THC~*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Karol
Nick:*~THC~*
Wiek:21
Link do gametrackera:https://www.gametracker.com/player/*~THC~*/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Gram dosyć często na serverze,brakuje tu adminów to widać, z miła chęcią umilę innym graczą grę poprzez usuwanie Cheaterow 🙂
Mikrofon(TAK/NIE):TAK
Czy miałeś kiedyś Admina?:Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:Jestem Karol lubię popalić sobie czasem, do wszystkiego podchodzę z dystansem:)
Płatność:PSC

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ode mnie TAK.

GT w miarę dobre

Mikro jest

Kulturka jest bo grałem z nim 

Z tym amx to chyba przesadziłeś coś czuje 😛 

Składka +

 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Świąteczny Kubuś. napisał:

Masz ode mnie TAK.

GT w miarę dobre

Mikro jest

Kulturka jest bo grałem z nim 

Z tym amx to chyba przesadziłeś coś czuje 😛 

Składka +

 

Nie wiem czy w podaniu moge cytować ale to najwyzej usune mialem 3 Servery plus minus na 20+ serverach admin/multi/moderator 😜 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na małe tak

małe ponieważ konto od kilku dni,

gt takie średnie dosyć,

i jak wyżej - zdziwiłbym się gdyby amxx był 10/10 no ale może wiesz co mówisz 🙂 

ogólnie rzecz biorąc jesteś w porządku, grę ogarniasz także wg mnie naa admina się nadasz, a resztę można nadgonić.

9S3xlth.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na nie 

Pograj trochę i wtedy zobaczymy 

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem na nie. Po Twojej odpowiedzi. 
Dzisiaj przeklinałeś na gracza z tt, który grał 1 vs 6 i wiadomo, że troche się kampił. Zareagowałeś bardzo niekulturalnie na jego kampienie. 
Poza tym raczej problemów dużych nie sprawiasz.  

Wyrzucam graczy bo afczą i zajmują slota (+afki w terro padają). Poza tym miałem tydzień przerwy przez pracę a nie miesiąc. 

No i fajne poczucie humoru. Takie nie za mądre. Wyzywasz gracza,,dla beki ". Nołp. 

Edytowane przez Tayquil

images.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tayquil napisał:

No ja jestem na tak, ale pod warunkiem, że kulturę podciągniesz.

Dzisiaj przeklinałeś na gracza z tt, który grał 1 vs 6 i wiadomo, że troche się kampił. Zareagowałeś bardzo niekulturalnie na jego kampienie. 
Poza tym raczej problemów dużych nie sprawiasz, zagadujesz graczy, więc jestem za daniem Ci szansy.

 

 Ale to dla beki 😄 Kazdy sie smial 😜 to ty wywalasz ludzi gdy zginiesz z servera bo sie nie ruszaja wgl + nie widzialem cie procz dzis na serverze od miesiaca xd

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Mało gram, nawet nie wiem czy mogę się wypowiadać ale Twoja "beczkowość" skłania mnie ku "nie" dodam także że jesteśmy w Polsce  i raczej tam gdzie gramy nazywamy serwerem, nie podoba mi się także wytykanie innym że nie grają, reasumując mój skromny głos nie idzie na Ciebie. Jestem na NIE.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na nie. Grałem z Tobą parę razy i ta kultura faktycznie u Ciebie kuleje. Popraw trochę zachowanie  i bedzie okej. Oprócz tego nie mam większych zastrzeżeń.

 

Co do tych "afkow". Jeśli chcesz grać to grasz, a nie afczysz. Zawsze możesz iść na speca i np. napisać z/w czy co tam. Na tym DD2 gra bardzo dużo osób i nieraz ciężko jest się dostać, więc tacy ludzie blokują innym gre. 

  • Lubię to! 1

1954604747_sygnatetsu.png.d68f8ee893ac1ff3aa9e1b18d2d67362.png

So baby pull me closer in the backseat of your Rover ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE,

Koleś nie umie się zachoować, 

obraża graczy i ich rodziców

obraża adminów na u@ - choćby z dziś 19:25-30  

 

taka osoba nie może być Adminem... 

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.