Skocz do zawartości

Podanie na UnbanTeam


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Rejeshi

Wiek:

17, rocznikowo już 18 ^^

Data rejestracji na forum:

17 Kwiecień, 2019

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:

5 godzin na pewno styka, ale jakbym liczył, to pewnie czasami nawet po 8/9/10 godzin

Doświadczenie w ocenianiu:

Słabe nigdy nie pełniłem owej funkcji, więc nawet nie wiem dokładnie

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

Miałem raz dostęp, nic na nim nie robiłem, ale z tego co widziałem, to nie jest to nic trudnego.

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?:

Nie

Dlaczego ty?:

Może zacząłbym od mojego największego minusa, czyli brak doświadczenia, więc chciałbym go uzupełnić plusem: Moim czasem na grę.

Jestem też zdania, że po tym czasie większość osób mogła mnie już trochę poznać, niektórzy ze złych stron, niektórzy z dobrych (?), więc wydaje mi się, że to również odpowiada za przyjęciem mojego podania ( chodzi o znanie osoby, której powierza się daną rangę ). Mam również możliwość wchodzenia na wszystkie serwery cs 1.6 jak i cs:go oraz bardzo łatwo o kontakt do mnie - najszybciej forum lub steam 

Coś od siebie:

Wydaje mi się, że są teraz braki w owej randze, więc po krótkim przemyśleniu, składam podanie ponownie.

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 5

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo reakcji, mało postów, na tak.

Chyba najsensowniejsze podanie ze wszystkich, staż na forum oraz wiek na +

-Doświadczenie, ale odbanowywać można zawsze przez serwer jak się nie ogarnia bansa, chociaż jako UBT tak czy siak musiałbyś się go nauczyć. Ale tak jak napisałeś, chyba nie jest to jakieś trudne więc powinieneś szybko ogarnąć.

+Kontakt

+Jesteś często na forum, dzięki czemu będziesz mógł ogarniać szybko zgłoszenia z czatu.

 

Niech będzie, że tyle wystarczy. 

Pozdro.

 

edit: @sebol~ przecież tayquil nie jest jeszcze ubt... Zawsze mogą go nie przyjąć a wziąć kogoś innego więc ten głos moim zdaniem jest trochę bez sensu 😛

Edytowane przez Boofeq.
  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie.

Jest parę plusów jak i minusów. Doświadczenia brak, ale wiadomo, że gdzieś i kiedyś trzeba je zdobyć więc tutaj mógłbym się zgodzić na tak. tylko czy ktoś Ci tu w tym pomoże to już wątpię, bo jak widać większość tutaj traci zapał do tworzenia tej sieci. Zauważyłem też, że jesteś trudną osobą do zrozumienia, bo na siłę starasz się śmieszkować ale to moje spostrzeżenie z czatu, bo jakoś prywatnie jesteś całkiem inny więc obawiam się, że będziesz chciał się przypodobać jakiejś tam jednostce, a przy pełnieniu tej funkcji raczej nie ma na to miejsca. Na dodatek zapał... chciałbyś we wszystkim pomóc ale prawie dwa miesiące zajęło Ci stwierdzenie 'Spoczi foczi ja to tak po przemyśleniu, to średnio widzę się jako osoba na to stanowisko :d' a chodzi tu o opiekuna jednego serwera, a na UBT pilnujesz i decydujesz o losach graczy na wszystkich serwerach. Myślę, że lepiej byłoby gdybyś się zgłosił na admina jakiegoś serwera i troszkę się wykazał, a dopiero później startował na tą rangę.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na nie 

Ponieważ ubt sobie poradzi jest Smilee

I jak będzie @Tayquilporadzi sobie więc jestem na nie sorki. 

 

Nie 

 

  • WTF? 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Test na tą posadę poszedł Ci dość dobrze ale jedno wymaganie się nie zgadza "Brak konfliktów z użytkownikami forum.". Jesteś bardzo specyficzną osobą, która idzie w zaparte, nawet jeżeli jej się zwraca uwagę. Nie jest to zawsze dobre i dlatego musisz poprawić swoje zachowanie na forum, może poza nim jesteś inny ale to nie oznacza, że tutaj możesz sobie robić co chcesz i przybierać maskę. Dodatkowo sumienne wykonywanie obowiązków na posadzie np Opiekuna chyba takie nie było. Serwer został olany, bo przecież jak zniknie nic się nie stanie... A właśnie, ze się stanie bo forum uszczupla się o 1 serwer. 😉

Dlatego podanie muszę odrzucić. 

 

Podanie Odrzucone.png

  • Lubię to! 2
  • WOW! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.