Skocz do zawartości

Podanie UnbanTeam-Boofeq.


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. - nope
 Wymagany STEAM. - yop
 Trzeba mieć minimum 50 postów. - yop
 Brak aktywnych warnów na koncie. - yop

 Być aktywnym na forum. - yooop

  Brak konfliktów z użytkownikami forum. - myślę, że nie mam, a jak mam to można zawsze wyjaśnić, zapraszam pv!

  Brak rang na innych forach. - yes

  Posiadanie sporo wolnego czasu. - zaczęły mi się ferie i już nowe półrocze w szkole więc jak najbardziej mam.
Wzór:

Nick: Boofeq.

Wiek: 13

Data rejestracji na forum: Grudzień 16, 2017r.

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Przez ostatnie kilka dni trochę mniej mogliście mnie zobaczyć na forum, ale musiałem przed feriami poprawić wszystkie naganne oceny, co jakoś mi się udało heh. Teraz wracam znowu z aktywnością 24/7 👌

Doświadczenie w ocenianiu: Jakoś nigdy nie miałem okazji oceniać 😛

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Niet :d

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Tak.

Dlaczego ty?: Próba nie strzelba, nigdy nie byłem UBT, rekrutacja chyba dalej jest otwarta. Byłem wiele razy adminem, miałem jakieś swoje serwerki, udzielam się forumowo i jestem aktywny. Generalnie chciałbym też spróbować czegoś nowego, a ubt wydaję się nie być taką trudną do nauczenia rangą a w sprawach CS'a szybko się uczę, więc i tu nie powinno być problemu. Na serwerach 1.6 gram często, na forum jestem jeszcze częściej, więc z ogarnianiem tematów z ub, bądź wbijaniem na serwery, by ogarnąć haxa też raczej nie będzie dużych problemów. Jestem zawsze chętny do pomocy. W cs'a 1.6 gram od bodajże coś koło 6/7 roku życia, patrząc jak brat gra i samemu grając na botach a potem stopniowo na jakiś serwerkach. Nie wiem co jeszcze dodać, więc to by było chyba na tyle!

Coś od siebie: @Smilee - Kolega mnie zmotywował do złożenia podania :D//Pozdrawiam całe forum a w szczególności wymienionego wyżej Michałka 😋 😂

 

p.s. Nagle przyjęli Tayquila i wszyscy ucichli z podaniami, trochę 'XD'.

  • WOW! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, oczywiście że nie.

-Wiek(po coś to jest wymagane)

-Czas wolny(po feriach go mieć nie będziesz aż tyle ile teraz "deklarujesz", więc na cholerę ubt, który nawet na forum nie będzie miał czasu wejść)

-Aktywność na forum, ograniczająca się generalnie jedynie do spamu w tematach z zakładki Hyde-Park i nic poza tym

-Brak rangi i doświadczenia szczebel bądź dwa niżej(opiekuna bądź admina serwera)

 

PS. Jak czytam te oklepane do bólu historie, jak to delikwent gra w CSa od 6-7 roku życia, bo "podpatrzył u brata", to mnie śmiech ogarnia. Większość z was w tym wieku nie potrafiła jeszcze nawet dobrze czytać, nie mówiąc już o podstawach obsługi komputera, a co dopiero samodzielnym odpaleniu gry i nawalanie przy pozwoleniu rodziców. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo, co wyżej na Nie.

Teraz ferie masz to będziesz aktywny, skończą się ferie złożysz rezygnacje bo nie masz czasu z racji nauki i poprawiania ocen, jak to z każdą rangą bywa u Ciebie.

-Wiek

-Nigdy nie byłeś UBT, do sprawdzania i rozpisywania demek też trzeba mieć pojęcie.

1 godzinę temu, Boofeq. napisał:

p.s. Nagle przyjęli Tayquila i wszyscy ucichli z podaniami, trochę 'XD'.

Przyjęli i ucichło, no to Młody musi być inny i złożyć podanie! xD

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na nie 

-podstawowy wiek jest wymagany 

-jest już 2 ubt dają radę. 

-Masz ferie a po feriach szkoła i wgl brak czasu. 

Myślę tych 2 chyba wystarczy. 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.