Skocz do zawartości

Oszust (DajBuszka/Truskawa^^)


Aventi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym zostałem oszukany na kwotę (60 zł) wiem że to mała kwota i to bez sensu pisanie ale zawsze warto napisać może jest więcej pokrzywdzonych , Osoba o Nicku ( Truskawa ^^ ) . Napisał do mnie żebym mu zrobił grafiki na forum a w zamian zapłaci mi pieniądze . Gdy grafiki zostały wykonane osoba zablokowała mnie na GG i nie ma z nim żadnego Kontaktu 

 

Przepraszam za reklamę ale nie polecam jego sieci : xxx.PL 

JAK WIDAĆ CHCIAŁ LOGO Z SIECI (xxx) to owe logo mu zrobiłem i widnieje nawet na jego forum teraz 🙂

 

KONTAKT OSZUSTA:

GG:69974320

Nick: Truskawa ^^

Forum :xxx.PL

 

OCZYWIŚCIE PRZEPRASZAM ZA REKLAMY 🙂

ALE UWAŻAJCIE KOGO TRZYMACIE NA SIECI ! 🙂

 

SCREENY DOWODOWE MACIE TUTAJ :https://mygo.pl/topic/12128-zajrzyjoszust-truskawa/?tab=comments#comment-43897

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Komentarze na tamtej stornie przychylne co do Ciebie widzę też nie są. 

Logo jest ściągnięte, za nie 60 zł to wygórowana cena tym bardziej, że autorkie nie jest. 

Nie jest to dla Ciebie jakaś strata bo ono i tak nic nie jest warte niestety. 

Tak czy siak na przyszłość bierz zaliczkę i wtedy wysyłaj. Ludziom w tych czasach się nie wierzy, a dodatkowo gdzie pewność, że to on? 🤔 Jakoś mało to dla mnie wiarygodne. 

Dodatkowo następnym razem nie używaj nazw innych sieci. 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Malinaa. ❤ napisał:

Komentarze na tamtej stornie przychylne co do Ciebie widzę też nie są. 

Logo jest ściągnięte, za nie 60 zł to wygórowana cena tym bardziej, że autorkie nie jest. 

Nie jest to dla Ciebie jakaś strata bo oni i tak nic nie jest warte niestety. 

Tak czy siak na przyszłość bierz zaliczkę i wtedy wysyłaj. Ludziom w tych czasach się nie wierzy, a dodatkowo gdzie pewność, że to on? 🤔 Jakoś mało to dla mnie wiarygodne. 

Dodatkowo następnym razem nie używaj nazw innych sieci. 

Wszystkie dowody na gg że to on 🙂 Numer :GG itd więc no 🙂 a sam takie logo chciał to wykonałem

 

7 minut temu, Daj buszka! napisał:

Słucham Cię? Jakie forum dzieciaku. Gdybym miał Forum to bym tu nie siedział. I jaka truskawa hah. Nie wypowiadam się na ten temat. 

Dziemuje, pozdrawiam.

Nie pierdol farmazonów 🙂 mam wszystkie dowody i innych ludzi którzy zaraz dołączą się tutaj i dadzą różne screeny 🙂 na ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ja tam nie wiem czy mogę się wypowiadać , ale najwidoczniej trafiła kosa na kamień, ukradłeś komuś logo, chciałeś je sprzedać A gość wiedząc o tym po prostu się na Ciebie wypiął.  Zrobił bym tak samo chociaż za oszusta się nie uważam. Jak czujesz się oszukany idz z tym na policję, wyśmiewany będziesz wszędzie.

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.