Skocz do zawartości

Podanie


Cavaro.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Nick: Cavaro.
Wiek: 18
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Cavaro./91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:206411460
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Chciałbym zasilić Wasze szeregi, ponieważ pragnę dołożyć przysłowiową cegiełkę do rozwoju serwera. Gwarantuje zaangażowanie i  sumienne wykonywanie swoich obowiązków.
Mikrofon(TAK/NIE): Tak, aczkolwiek nie jest on najlepszej jakości. 
Czy miałeś kiedyś Admina?: Niestety nie.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Praktycznie nie miałem z tym żadnych kontaktów, ale google nie boli więc zrobiłem sobie małe szkolenie. To nie może być czarna magia! 
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 3/10. Zapoznałem się z komendami które być może będę miał do dyspozycji, ale nie znam ich wystarczająco dobrze by dać więcej niż 3. ( nie wiem czy to 3 nie jest też zbyt dużą wartością patrząc na mój brak doświadczenia.)
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak, oczywiście. 
Coś o sobie: Jestem osobą, która w ciągu dnia ma bardzo dużo wolnego czasu i mogę wykorzystywać go do pełnienia mojej wymarzonej funkcji. Zdaje sobie sprawę z tego że nigdy nie miałem z tym styczności i jest to wielki minus, ale każdy przecież kiedyś zaczynał, czyż nie? Pytanie czy nie zawiesiłem poprzeczki zbyt wysoko. To już zostawiam Wam do oceny moi drodzy. 🙂 
Płatność: SMS/PSC/PRZELEW. Każda metoda mi odpowiada.

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak

+aktywny na serwerze, często widzę

+nie przypominam sobie żadnych przewinień ze strony gracza

+składka

+gt

-doświadczenie, ale jeśli będzie potrzeba, to będę mógł się nim "opiekować" 😉 oraz jeśli będą jakieś pytania, to wystarczy wbić na forum i zapytać na chatboxie, a ktoś na pewno odpowie.

Najważniejsze abyś jednak wbijał na te forum i na pewno będziesz wiedział co i jak 😜 

 

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :

GT

WIEK 

STEAM 

OGARNIĘTY. 

 

Co do amxx, to przecież naciska się jeden przycisk, a później wybiera się numerek 😅. W razie pytań możesz śmiało pisać😅

  • Lubię to! 1

images.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składka +

GT +

Podanie +

Wiek +

Steam +

 

Brak doświadczenia -

Aktywność na forum -

 

Aktywność na forum zdecydowanie do poprawy co do reszty nie mam zarzutów.

Mimo tego jestem skłonny dać Ci okres próbny abyś mógł nadrobić zaległości na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.