Skocz do zawartości

ZBANOWANY Ban za "wh"


No Swear

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: No Swear
Steam id lub IP
STEAM_0:0:2077341252 
Mapa: de_inferno
Data bana
02.09.2016 - 20:09:19
Powód bana: Czitowanie
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): 

Dostalem bana za pare akcji "odpalonych", dziwne aim looki kazdemu sie zdarzaja, nie sprawdzalem wtedy wszystkich miejsc bo do tych blizej wiadomo ze by nikt nie dobiegl, skanowalem ta sama skrzynke, poniewaz pare razy byl tam przeciwnik, jesli tylko go uslyszalem to zaczynalem skanowac, z cs go sie nauczylem za przewaznie fake'uja rozbrajanie bomby i przewaznie za 2-3 razem dopiero rozbrajaja, wychylanie na model kazdemu sie moze przydarzyc, nie gram na odpale... tylko po prostu umiem grac.. i znam dobrze mape :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie rozumiem, rozpisałem już gościa. On udaje chyba głupiego i chce się wywinąć wymyślając jakieś wymówki.

 

Przez całą mapę biegasz przed siebie, nie sprawdzasz miejscówek, przy skanowaniu skrzynki nie miałeś możliwości słyszeć przeciwnika, w kolejnej rundzie przeciwnik już nie był za skrzynką tylko był dalej przy następnych skrzynkach - NIE SŁYSZAŁEŚ GO ale skrzynki tamtej już nie skanowałeś, za to ustawiłeś celownik na model, przeciwnika w oddali.. och tak, na 100% to przypadek. W innych sytuacjach gdy przeciwnika nie było przy tych skrzynkach ani za tą skrzynką to nawet tej miejscówki nie skanowałeś ani jej nie sprawdzałeś. Później biegniesz sobie dalej afk był na respie, wcześniej nikt nie afkował a ty już celownik na modelu i biegniesz po tego fraga. W innych sytuacjach było tak, że dopiero jak kogoś zobaczyłeś przez ścianę to się zatrzymałeś i dopiero wybiegłeś wcelowany. Wciskać sobie kit to możesz gdzie indziej. :)

 

Ktoś inny będzie patrzył demko, żeby nie było, że się na Ciebie uwziąłem. :)

 

Nie odpisuj mi na to.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01:24 - Nie uznajemy takich rzeczy. Często widzę takie zachowanie normalne dla ludzi którzy grali mixy albo grali w go.

01:56 + model

2:56 +/- ciągnie po modelu, ale zaliczam za rutynę.

04:23 + model ( i nie słychać korków )

04:52 + Zatrzymanie zobaczył ze jest typek i modelowo zaczął go skanować 

05:08 - Jeżeli patrzył na radar to widział ze towarzysz zginął, słychać.

05:30 -

11:40 model 

 

Zbanowany 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***




Ten temat został zamknięty przez moderatora.


zban.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z poważaniem,
Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.