Skocz do zawartości

UBT aRR :o


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

Nick: aRR

Wiek: 23

Data rejestracji na forum: 16.07.2016

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:  2 może 3 godzinki, przez cały dzień gdzieś tyle się uzbiera

Doświadczenie w ocenianiu: jedyne doświadczenie jakie mam to bycie adminem, ssy to nie problem co do demek, pierwsze jakie rozpisałem było jakieś pare dni temu

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak, miałem z przemkiem przez chwilę cod moda!

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: na forum tak, na serwerze tylko ssy!

Dlaczego ty?: Szczerze kiedy kilka dni temu rozpisałem sobie Destruktora, spodobało mi się to po prostu, poczułem że to jest to co chcę tu robić. Napisałem do @Smilee czy mnie podszkoli, zgodził się(pewnie z myślą że odejdzie) nauczył mnie to i owo, zwróciłem się jeszcze do Destruktora, on mi powiedział także na co muszę zwracać szczególną uwagę przy ocenianiu demek, oraz ssów. Myślę że jestem gotów!

Coś od siebie: Mam wrażenie że to moje powołanie, aczkolwiek już pisałem do @Malinaa. ❤ że mam zamiar napisać takie podanie i oto ono jest mam nadzieję że nikogo nie obraziłem moim podaniem, w końcu byłem zbanowany, ale to już przeszłość.

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, z tego nicku co podałeś masz ino kilka minut na FFA,  ubt moim zdaniem powinien być aktywny na różnych serwerach lub chociaż bardzo na jednym.

-Niskie  doświadczenie w ubt

 

 

  • Lubię to! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za daniem szansy gdyż każdy w czymś kiedyś zaczynał. Okres próbny i po tym decyzja. Plusem moim zdaniem jest czas jaki już jest z siecią, a doświadczenie najlepiej zbierać coś robiąc i mieć z tym do czynienia 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za daniem szansy dla kocurka!

+wiek

+na forum jest dość aktywny, więc z ogarnianiem zgłoszeń nie będzie problemu chyba :d

+był modem i jak sam napisał-miał tam dostęp do amxbansa, więc raczej wie z czym to się je

-/+ te doświadczenie.

Nie wiem co jeszcze napisać, więc to chyba na tyle :d

  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie niestety zostaje odrzucone, ponieważ mimo że poradziłeś sobie na teście, to sytuacja z banem spowodowała, że na tle innych kandytatów nie mogliśmy podjąć innej decyzji na dzień dzisiejszy.

podanie-odrzucone.png

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.