Skocz do zawartości

Podanie


TeDeWu.

Rekomendowane odpowiedzi

Obowiązki UnBan Team'u:

 Wchodzenie na serwery, gdy są zgłoszenia. Oczywiście 

 Sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Tak

 Sprawdzać demek oraz screenów CODZIENNIE. Tak

 BlackListed ma obowiązek godnego reprezentowania sieci. Jasna sprawa 

  Branie czynnego udziału w życiu forum. Tak

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. Tak
 Wymagany STEAM. Tak 
 Trzeba mieć minimum 50 postów. Prawie . 43 aktualnie,


 Brak aktywnych warnów na koncie. Tak

 Być aktywnym na forum. Tak

  Brak konfliktów z użytkownikami forum. Tak

  Brak rang na innych forach. Tak

  Posiadanie sporo wolnego czasu. Idealnie 
Wzór:

Nick: -mu[R]fa!

Wiek: 22 

Data rejestracji na forum: 12 stycznia 

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Codziennie przesiaduje około 3/4 godzin na serwerze jak i zarówno na forum 

Doświadczenie w ocenianiu: Doświadczenie mam spore, ponieważ bylem już w składzie ubteam 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?:Nie

Dlaczego ty?: Ponieważ posiadałem już ta funkcje na innych serwerach, i myśle ze sprawdziłem się dobrze, niestety później sieć upadła i zacząłem szukać innej, aż znalazłem się tutaj . Dla mnie Ubteam nie jest zwykłym kolorkiem który wyróżnia się na forum. Jest dla mnie ciężko pracą którą mogę odciążyć administracje i nie tylko .

Coś od siebie: Miły , ogarnięty i pracowity .

 

 

Ps. Nie mam żadnej rywalizacji z arr, składam podanie, ponieważ jestem pewien ze dam sobie radę i  również życzę tego samego koledze .. 

 

sorry, ze bez koloru odpowiedzi , ale pisze podanie na telefonie 

Edytowane przez mu[R]fa
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko fajnie i nie ma z Tobą problemów ale troszkę za krótko z Nami jesteś moim zdaniem. Myślę, że za jakiś czas mógłbyś spróbować ponownie i znajdzie się dla Ciebie miejsce. Na chwilę obecną niestety jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem jest to że już miałeś z tą pozycją do czynienia ale jestem na nie ze względu na czas który z nami jesteś moim zdaniem to zbyt mały odstęp czasu od rejestracji dlatego w tym momencie jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odrazu po zobaczeniu tego podania, nie jestem do końca przekonany, abyś dostał tę range. Moim zdaniem jesteś jeszcze trochę z nami za krótko, abyśmy powierzyli Ci taką rangę jak UBT, bo to jednak jest duża odpowiedzialność 😛

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na aktualnie wiszące podania, chyba jedyny kandydat, do którego nie ma jakichś wielkich zastrzeżeń, mogący na dodatek wykazać się doświadczeniem na randze. Małe, bo małe, ale masz moje poparcie. 

  • WOW! 1
  • Super! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Jestem na srednie Tak

 

+ doświadczenie

- mały czas przebywania na forum wedlug poprzednich uzytkownikow, ale myślę ze nadrobisz

+ mnie podanko pzrekonało i myśle by dac ci szanse

+ steam

+ ilosc postów 

+ spełniasz wymagania

  • WTF? 2
  • Haha 1
  • Super! 1

037f1ba64219c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mimo rzekomego doświadczenia niestety podanie odrzucone, ponieważ na forum jesteś niecały miesiąc i ostatnio mało Cię widać, więc warto byłoby najpierw dać się bardziej poznać, bo przy tej funkcji trzeba mieć do osoby zaufanie. Ale to nie znaczy, że nie będziesz mógł spróbować ponownie jeśli rekrutacja będzie ON.
 

podanie-odrzucone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.