Skocz do zawartości

Podanie UBT v3


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. +
 Wymagany STEAM. +
 Trzeba mieć minimum 50 postów. +
 Brak aktywnych warnów na koncie. + 

 Być aktywnym na forum. ++

  Brak konfliktów z użytkownikami forum. +/- ?

  Brak rang na innych forach. +

  Posiadanie sporo wolnego czasu. +++

Nick:

Rejeshi

Wiek:

17, rocznikowo już 18 

Data rejestracji na forum:

17 Kwiecień, 2019

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:

Od 6 do 10 godzin na pewno, czasami może więcej, Zależy też od dnia.

Doświadczenie w ocenianiu:

Na ostatnim ocenianiu poszło mi w miarę dobrze, więc wydaje mi się, że można już uznać "przeciętne"

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

Miałem dostęp, obsługiwać nie obsługiwałem

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?:

Nie

Dlaczego ty?:

Mam cs:go jak i cs 1.6, więc nie będzie problemu z wchodzeniem na wszystkie serwery, jestem aktywny, łatwo złapać ze mną kontakt. 

Coś od siebie:

Pewien tajemniczy osobnik poprosił mnie, abym jeszcze raz spróbował, ponieważ "widzi mnie w tej randze" 

dlatego myślę, że miesiąc przerwy od ostatniego podania już jest jak najbardziej dobry i mogę spróbować

swoich sił ponownie. Niestety jeżeli właśnie chodzi o te ostatnie podanie i o konkretne powody "na nie"

to wątpię aby udało mi się "wykazać" i pokazać pewnej osobie, że się myli, ale i tak postanowiłem,  że mogę to również pokazać na owej randze.

Mam również nadzieję, że pokazałem iż potrafię być "normalny", a raczej "bez konfliktowy"

ponieważ jeżeli z moją pamięcią nie jest źle, to z nikim się nie "pogryzłem" od ostatniego podania i z wszystkimi użytkownikami utrzymuję

pokojowe relacje. Obecnie sytuacja jest słaba, bo nawet gdy Smilee był jeszcze ubt, to gracz musiał czekać 2 dni na unbana,

więc wydaje mi się, że potrzebna jest aktywna osoba, która jednak przegląda forum i gra na wszystkich serwerach. Do 3 razy sztuka.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Tajemniczego Osobnika  

  • Ulalala! 2

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bartłomiej. napisał:

Mam również nadzieję, że pokazałem iż potrafię być "normalny", a raczej "bez konfliktowy"

ponieważ jeżeli z moją pamięcią nie jest źle, to z nikim się nie "pogryzłem" od ostatniego podania i z wszystkimi użytkownikami utrzymuję

pokojowe relacje.

Jeśli po przyznaniu rangi nadal tak będzie to spoko.

Myślę, że można dać szansę skoro nikogo już nie ma, a chłopak ma sporo czasu. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim plusem jest czas spędzany na forum, ale czasem lubisz kogoś wyśmiać bo wiesz więcej... I podkreślić to.

Mimo to jestem za tym byś otrzymał szansę i pokazał się na tym stanowisku gdyż ręce do pomocy są potrzebne a Ty przede wszystkim masz dużo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak! 😄

+Poprawił swoje zachowanie

+wiek

+aktywność na forum

+z ocenianiem ostatnio nie poszło mu tak źle!

Można dać szansę 😆

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak 

+staż na forum 

+wiek 

+ można dać szansę próbną 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne TAK

Zdecydowanymi aspektami przemawiającymi na twoją korzyść są:

+Czas poświęcany na forum i serwery

+Zaangażowanie 

+Kultura osobista na wysokim poziomie

+Wiek

+Spełniasz wszystkie wymagania 

  • Super! 1

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z obecnych podań wspólnie postanowiliśmy dać Ci szansę, ponieważ spełniasz wymagania, masz sporo wolnego czasu z tego co widać, aktywnie uczestniczysz w życiu forum oraz dość dobrze poszło Ci na teście. Minusem jest brak doświadczenia, aczkolwiek każdy kiedyś musiał zacząć, więc myślę, że w praktyce szybko załapiesz. Miejmy nadzieje, że zapał szybko nie minie i będziesz godnie reprezentował tą funkcje.

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Smutny 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.