Skocz do zawartości

Boofeq-UnBanTeam.


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

no to spróbujmy.

 

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. ✖️
 Wymagany STEAM. ✔️
 Trzeba mieć minimum 50 postów. ✔️ 
 Brak aktywnych warnów na koncie. ✔️

 Być aktywnym na forum. ✔️

  Brak konfliktów z użytkownikami forum. - nie mnie to wiedzieć, ale jak już pisałem w poprzednich podaniach, jeżeli mam z kimś konflikt, wyjaśnijmy go na spokojnie na pv/gg/fb/steam.

  Brak rang na innych forach. ✔️

  Posiadanie sporo wolnego czasu. ✔️
Wzór:

Nick: Boofeq.

Wiek: 13. 

Data rejestracji na forum: 16 Grudzień 2017r. 

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Siedzę praktycznie ciągle, nawet w szkole zerkam czasem na przerwach ;v

Doświadczenie w ocenianiu: Z ss'ami nie powinno być problemu, gorzej trochę z demkami, bo nigdy jeszcze nie oceniałem demek.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie, trzeba będzie się nauczyć, ale i tak zawsze można dawać ub przez serwer. (to nie wyklucza tego, że będe musiał ogarnąć amxbansa, wiem!)

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Serwer-Głownie SS'y/Fora-Nieporozumienia, bądź za głoszenie prawdy! 😄 

Dlaczego ty?: Myślę, że z moim stażem gry w cs'a oraz bycia wielokrotnym adminem/opiekunem, mogę się przydać jako ubt. Już w ferię, gdy składałem podanie to byłem, że tak to powiem "poparty" przez @Smilee, więc myślę, że teraz gdybym napisał do niego na steam to dałby mi też jakieś rady, bądź trochę poduczył w sprawię bycia członkiem UBT. Jestem osobą szczerą, gdy kogoś lubię to i tak w podaniach piszę to co myślę, "kolesiostwo" nie wchodzi w gre. Chciałbym też Wkońcu spróbować bycia tym UBT, zobaczyć jak to jest, pomóc Tayquil'owi na tyle, ile będe umiał. Ogólnie jestem pomocną osobą, nowszym użytkownikom staram się pomagać, gdy mają jakieś pytania. Zapraszam też ludzi na forum, robię reklamy, jak mam jakieś pieniądze to wpłacam jako donate, poprostu się staram ^^

Coś od siebie: Brak. //nie mam pojęcia co tu wpisać XD

 

pozdrawiam wszysktich, którzy pisali, że po feriach znowu nie będe miał czasu, jak widać mam go dość sporo 😄

Pozdrawiam! Czekam na wypowiedzi innych oraz werdykt.

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas spędzany na forum dużym plusem ale wiek na razie na minus mimo to ogarniasz dużo masz opiekuna jestem na tak by dano Tb szane

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na nie 

-wiek 

Spróbuj za jakiś czas 

  • Super! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Boofeq. napisał:

Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. 

 

Wydaje mi się, że to jest najważniejsza kwestia w prowadzeniu sekcji UBT.

 

 

8 godzin temu, Boofeq. napisał:

Coś od siebie: Brak. //nie mam pojęcia co tu wpisać XD

 

Cokolwiek wypadałoby napisać w końcu starasz się o stanowisko administracyjne.

 

Pomimo tego, że na prawdę czynnie uczestniczysz w życiu forum i widać Twoją aktywność, jestem na nie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie niestety zostaje odrzucone, ponieważ jedno z kluczowych powodów były dość częste wahania odnośnie pobytu na forum i rezygnacje, ale aktywności na nim nie można Ci odmówić. Może powinieneś skupić się na konkretnej randze, na której chciałbyś się kiedyś zaangażować.

podanie-odrzucone.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.