Skocz do zawartości

#16 Wywiad Różyk


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako Redaktor zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie. Bez zbędnej gadki - wywiad godny wyróżnienia. Nie doszukałam się żadnych braków. Wręcz nie mogłam się oderwać. Dobra robota, chłopaki!

6R6O8yn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu wywiadów który przexyztalem5 z gory5 do dołu nie pomijając nic. Tak mnie zaciekawiło ze mógłbym czytać czytac5 i jeszcze raz5 czytać. Co raz to barzizej5 przekonuje się ze tą siec jest niepowtarzalna jak płatek śniegu który już niedługo zagości na naszych podwórkach.

Wywiad wykonany perfekcyjnie. Co raz to bardziej5 mam obawy co do Twojego wieku przewyzszasz nie jednego 20 paro latka i przyznam niechętnie ze sam bym takiego wywiadu nie wykonał nawet jeżeli bym się staral5. Brak mi tej weny twórczej.

Niechaj tych wywiadów z twojej strony nadejdzie rabunem a każdy lepszy dwukrotnie.

Czekam z niecierpliwością na wywiad z takim staraniem jak ja.

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Super wyszło, rozbudowane wypowiedzi Różyka, zachęcają do czytania. :)

Brawo Creating za pracę również! :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.