Skocz do zawartości

Odwołanie o ub


R y s i u

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Rysiu

STEAM ID:http://steamcommunity.com/id/rysiu123456

Serwer:FFA

Data bana: Pomiędzy 14 a 17   16.02.2020

Opis sytuacji: Dostałem bana za wallhacka (wh) choć jego nie posiadam.

Edytowane przez R y s i u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podałeś złą datę i musiałem się trudzić w znalezieniu demka (poprawna: 2020-02-16, koniec demka 17:06), dlatego powinieneś być wdzięczny, że nie odrzuciłem Ci od razu.

 

 Podejrzane sytuacje:

2:19 - strzelacie się z typem i nagle obracasz się w stronę msimby, choć nie było go słychać, bądź ja go nie słyszałem w tym młynie.

2:45 - nie miałeś prawa słyszeć tego typa.

4:09 - chowasz się za boksami jakbyś wiedział, że 2 typów podchodzi od ct.

6:03 - rzucasz smoke-a, gdzie wiesz, że tt z respu został zabity, a i tak przeskakujesz przez szparę, tak jakbyś wiedział, że typ jest na short-cie.

7:30 - rzucasz flesh-a, po czym zawracasz kiedy zobaczysz, że typ jest wcelowany.

7:52 - idealnie w typa wychylasz i wiesz już o anty-terroryście na longu przez poprzednią akcję.

9:35 - wiesz, dokładnie, w którym miejscu jest słonik (akcja najbardziej pokazuje wh, moim zdaniem)

 

Uważam, że masz wallhacka i nie zasługujesz na ub, ale zobaczymy co sądzi ub-team.

 

Edit:

-9.35 wiem, że jest taki plugin,lecz to nie jest naturalne zachowanie, jak skaczesz typ jeszcze nie wychylił, a ty w tym skoku celownik w dół i kucak.

-rysiu chwalił się,że ma golda, goldy nie grają raczej tak dobrze, a godzin też nie ma przegranych za dużo, chyba, że jest to smurf konto.

-7.30 spogląda w stronę typa za nim wychyli i potem mówi, że się cyka.

-7.52 wychyla na podstawie strzałów, lecz jest to bardzo nienaturalne wychylać prosto w typa, który ZESKAKUJE z bs-a nie wiedząc o tym.

-na głosowe z bieganiem nie odpowiadam, bo słuch mam słaby.

-wydaję mi się, że jest to dobrz3 kryjący się cheater, lecz tak jak napisał @Bartłomiej.dowodów jest mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Bóg_WilK napisał:

Podejrzane sytuacje:

2:19 - strzelacie się z typem i nagle obracasz się w stronę msimby, choć nie było go słychać, bądź ja go nie słyszałem w tym młynie.

2:45 - nie miałeś prawa słyszeć tego typa.

4:09 - chowasz się za boksami jakbyś wiedział, że 2 typów podchodzi od ct.

6:03 - rzucasz smoke-a, gdzie wiesz, że tt z respu został zabity, a i tak przeskakujesz przez szparę, tak jakbyś wiedział, że typ jest na short-cie.

7:30 - rzucasz flesh-a, po czym zawracasz kiedy zobaczysz, że typ jest wcelowany.

7:52 - idealnie w typa wychylasz i wiesz już o anty-terroryście na longu przez poprzednią akcję.

9:35 - wiesz, dokładnie, w którym miejscu jest słonik (akcja najbardziej pokazuje wh, moim zdaniem)

http://768564.node26.pukawka.pl/dem-de_dust2-1581869161-1581871107.zip

2:19 słychać jak tupie

2:45 słyszał go w złym miejscu? Może mu się coś przesłyszało?

4:09 - 3:53 słychać 1 gościa 4:04 gość podskoczył można wnioskować, że pushuje rampę, 4:07 słychać gościa kompletnie od strony ct, 4:11 gracz nadal próbuje patrzeć galę z wh raczej bym jej nie patrzył gdy tylko 2 graczy z rampy mi wychodzi, ale ok

6:03 - mógł pomyśleć, że ktoś jeszcze jest na ct i po prostu dlatego przeskoczyć, ogólnie sam z przyzwyczajenia pewnie bym przeskoczył nawet jakbym wiedział, że nikogo na ct nie ma - 6:12 umiera kompletnie jak osoba pozbawiona wh lub która się doskonale ukrywa

7:30 - Gdybym miał wh raczej bym pushnął, bo gość miał tylko deagla potem na mikrofonie mówi, że się po prostu "cyka" pójść na longa 

7:52 tu takie trochę dziwne, ale jego teammate sekundę wcześniej od tego gościa umarł, więc mógł wychylić na podstawie strzałów

9:35 powinieneś wiedzieć najlepiej, że na serwerze macie plugin, który pokazuje obrażenia zadane granatami, a gracz takowego rzucił toteż wiedział, że ktoś tam siedzi.

 

Jak dla mnie ub - brak wystarczających dowodów. 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.