Skocz do zawartości

[SEZON 2] Real Life.


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w drugim sezonie Real Life.
Będzie on trwał miesiąc.


Zasady zabawy:

* Na pytania będzie mógł odpowiadać każdy użytkownik forum cs-Maliver.pl

* Przypominam, odpowiadamy na aktualnie zadanie pytanie, nie ma powrotów do wcześniejszych. 
* Każdy post, który będzie na temat i będzie włożone w niego trochę więcej pracy niż typowe "tak" zostanie nagrodzony "+".


Pytanie I:  Co wydarzyło się u was na minionych wakacjach?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to raczej nic:< Jeden wymuszony urlop którego nie zdążyłem w sensowny sposób rozplanować i skupiłem się na odpoczynku. Teraz akurat wpada mi drugi ale dopadła mnie choroba, więc i możliwości zbyt dużych nie ma. Tak poza tym to wolne miałem tylko weekendy i to też nie zawsze. Praca, praca i jeszcze raz praca, no i CSik pomieszany z LoLem :P

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic godnego uwagi. Praca, L4, praca i znowu L4 :D Wszystko przeplatane wyjściami ze znajomymi i grą w gierki.

Tak jak mówiłem. Nic ciekawego ;) Mam nadzieję, że innym lepiej wyszły tegoroczne wakacje ;)

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja napiszę inaczej od reszty tu wypowiadających się! Z pracy to wychodziłem jedynie po to by się kimnac, coś zjeść. No raz byłem na piwku (paru piwkach..I wódce) no ale to jedno wyjście. A tak to non toper robota!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni miesiąc ogólnie nudy, bo głównie robota. za to ten weekend był już bardziej ciekawy. Piątek i sobota do południa to zbiórka pieniędzy i różnych potrzebnych rzeczy do domu dla naszego byłego kolegi z pracy, 17-letniego Alberta, który dorabiał sobie u nas przez wakacje. http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/wolbrom/a/wolbrom-mezczyzna-oblal-swoja-zone-benzyna-i-podpalil,10562128/ Słyszeliście pewnie o tym. Albert jest synem tej kobiety, więc każdy z ekipy, na tyle na ile mógł, postarał się pomóc. W brygadzie jest nas 16 i umówiliśmy się, że każdy z nas odda dla chłopaka równowartość jednej dniówki + jakieś rzeczy, które ma zbędne w domu. A wczorajszy wieczór to koncercik zespołu IRA :D

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko siedzi w głowach. To nie jest jakaś bardzo wymagająca funkcja przy takiej ilości aktywnych osób, więc odrobina wolnego czasu i odpowiednia ilość zaangażowania i chęci i będą z nich ludzie. Szkoda, że Misia tak szybko się wykruszyła ale to okazja dla reszty żeby się wykazać odrobinę mocniej! Do dzieła zatem!

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pewnie, że podołają! Są to osoby, które siedzą z nami nie od dziś, starają się ile mogą aby forum działało jeszcze lepiej i było czyste. :)

Już jedna osoba się nam wykruszyła, a szkoda no ale cóż... chłopaki i tak dadzą radę i mam nadzieję, że zostały na tej funkcji osoby, którym w 100% zależy na tej posadzie oraz na forum. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja tam jestem jak najbardziej zadowolona, nie ma problemów żadnych i na bank zawitają do Nas nowe osoby! :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zadowolenie jest umiarkowane, niby serwery stoją pełne ale działy, mimo zapewnień dalej nie mają grafik, brak tam adminów, no i właśnie mimo, że gra tam tyle osób to jeszcze żadnej nie zagościliśmy na forum. Myślałem nad taką akcją żeby wejść tam w kilka osób z dopiskiem CS-Maliver.pl przy nicku i może wtedy ludzie zaczną się schodzić. Tak generalnie nie znam w ogóle zwyczajów ludzi którzy grają na serwerach społecznościowych w GO prócz tego, że zwykle panuje tam strasznie toksyczna atmosfera.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje motto życiowe to "Bądź taki dla kogoś jaki ktoś jest dla Ciebie!"
Jeśli ktoś jest dla mnie FAIR to staram się mu odpłacić. Zresztą karma 
wraca.

Przykład : Ostatnio pękła mi linka od sprzęgła aucie. Poprosiłem sąsiada o pomoc przy wymianie. Pomógł !  wczoraj wymienialiśmy u niego w aucie. xd

Tak samo jesli ktoś zajdzie mi za skórę.

Przykład: Przez około rok czasu znosiłem nocne awantury sąsiadów(innego niż ten co pomogał przy lince), mieszkających nademną.
Libacje kłótnie do 3/4 nocy. D
wa tygodnie temu mijałem się z tym sąsiadem w bramie. Musiałem mu dość dosadnie wytłumaczyc , że nam to przeszkadza , bo po wyjściu ze szpitala nastał SPOKÓJ!!
Dziena

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie motto, a cytacik.

- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świętobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, wolę nie wybierać wcale.

Pomogło mi to nie podejmować ostatecznego, skandalicznego wyboru w pewnej epizodycznej przygodówce. Stwierdziłam, że twórcy gry wystarczająco mi dokopali i obejrzałam sobie dwa odmienne zakończenia u Youtubera, a w swojej głowie ułożyłam totalny happy end xd

  • Lubię to! 1

6R6O8yn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Noś w sobie pewność, wiedz, że osiągniesz cel, a osiągniesz go z pewnością. Nie pozwól, by do twojej głowy wkradły się wątpliwości, bo cię zniszczą.”

 

Cytatu wyjaśniać nie trzeba, broni się sam

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo do pisania.

Każdy raper wyraża siebie, tworzy swój przekaz. To co ludzia chce dać.

Czym się wyróżnia? Na pewno tym ze nie jest nudny, może i wylgarny język jest ale każdy raper wyraża siebie. Na pewno bardziej mnie rap jara niż pop czy cos innego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Każdy rodzaj muzyki ma w sobie to coś, co do Nas trafia, rap również.


Do mnie osobiście rap trafia tekstem, uczuciami i przesłaniem.


Nie każdy rodzaj tej muzyki do mnie dociera, jakieś typowe tzw. blokersy czy też o tym jak źle w kraju... to nie dla mnie, wolę coś delikatniejszego z przesłaniem o życiu/miłości oraz coś z połączeniem r&b, pop'u. ;)


 



 


<3  ;>


  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.