Skocz do zawartości

[SEZON 2] Real Life.


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Co mogę powiedzieć na temat rapu? Nie słucham go praktycznie wcale, jedyne, jakie uznaję, to te w wykonaniu Mike'a Shinody, mimo, że niektóre teksty na prawdę zwalają z nóg. Czemu nie słucham? Może dlatego, to samo co ma do przekazania rap, można zawrzeć w poezji i połączyć z muzyką alternatywną, która dużo bardziej do mnie trafia. Ale każdy ma swoje gusta. Rap wyróżnia się przekazywaniem swoich myśli w sposób jak najprostszy i dosłowny. Przynajmniej ja go tak odbieram

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Rap wyróżnia się tym, że opowiadają o życiu, w języku współczesnym, niekiedy wulgarnym. Ludzie lubią słuchać takich piosenek. 
Osobiście słucham czasami tego typu muzyki dzięki temu mogę oderwać się od rzeczywistości!

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie lekko stronnicze ;) Moje raczej nie było usłane różami ale bywały też momenty kiedy miałem okazje do radości. Głównie za sprawą znajomych i przebywania w ich towarzystwie od rana do wieczora przy wymyślaniu kolejnych dziwnych pomysłów ;) Na drugim miejscu będzie mama która mimo niewielkich możliwości starała się z całych sił i paczcie jakiego supcio chłopaka wychowała! Łapka w górę dla Niej  :wub:

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Dnia 1.10.2016 o 17:33, Creating. napisał:

Pytanie VII: Czego brakuje wam na sieci najbardziej?

Więcej kobiet! :D

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u Agaty, dodatkowe kobietki wniosłyby troszkę nowej atmosfery, tak jak zawsze unikatowego serwera, a obecnie też notatek dla moderatorów, prefixów, ładnych szablonów moderacyjnych! Jak wszystko poza kobietkami się spełni to jestem w stanie je odpuścić :P!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał takiego bohatera, że nie było jakoś trudno o ciekawą historyjkę ale znowu nie można tutaj nic ujmować. Propsik za to, że mu się chce. 

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na pewno już kiedyś wspomniałem ale widzę, że emocje tutaj ogromne to powtórzę. Oczywicha Harry Potter i Kamień filozoficzny. To takie zalążki tego magicznego świata i tam wszystko wygląda tak "świeżo", pozostałe części to już rutyna po przeczytaniu książek :P

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałem to "Diabelska plansz Ouija". Klimat występujący tam wygrywa każdy inny horror. Można powiedzieć, że jestem małym znawcą horrorów. I muszę przyznać, że będąc na premierze w kinie na sali gdzie jest kilka osób atmosfera była nieziemska. Po zwiastunie myślałem, że ten film będzie słaby ale się myliłem. Polecam obejrzeć każdemu w nocy!  xd 

  • Lubię to! 1

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak najbardziej na "+", włożyłeś dużo serducha do niej, miło ją się czytało i analizowało.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już samo to, że Ci się chciało zasługuje na duży plus, bo wszyscy wiemy jak to jest/było z ludźmi którzy zajmowali się innymi działami. Wraz z Thacketem zasługujecie na słowa uznania, bo nie zawodzicie na swoich stanowiskach!

Co do samej gazetki to jest tam wszystko co znaleźć się w niej powinno odnośnie sieci, brak troszkę zaangażowania od pozostałych ludzi z forum. Pewnie gdyby więcej ludzi się tym interesowało to i gazetka pojawiałaby się cześciej ale cieszmy się z tego co mamy!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duże zaufanie ludziom. 

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.