Skocz do zawartości

[SEZON 2] Real Life.


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Do samodestrukcji.
Wprowadzanie automatyzmów do wszystkiego co się da powoduje znaczną ilość spadków miejsc pracy, a nie trzeba zbyt wiele żeby wiedzieć do czego prowadzi ubogie życie. 
Ludzie są otumanieni przez telefony, komputery i inne nowoczesne gadżety, i tak ja sam też tego używam ale jak widzę ludzi w autobusach, na ulicy-wszędzie którzy, bez podziału na kategorię wiekową, gapią się w ekrany i nie zauważają tego co dzieje się dookoła nich sprawia, że czuje się mega dziwnie!
Na koniec sytuacja obecna-wybory w USA, czyli w kraju gdzie dzieją się najważniejsze dla świata rzeczy, a tymczasem ludzie tam głosują na osobę której mniej nie lubią... rozumiecie to?!?! "Bardziej nie lubię Clinton, więc zagłosuję na Trumpa" 


Taki obrazek na koniec...
z18928686Q,Ludzie-witajacy-papieza-Franc

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wpłynie. Trump jest bardziej konserwatystą niż liberałem. A patrząc na to, co się dzieje teraz w Europie, mam tu na myśli podnoszące się prawicowe głosy w Niemczech i we Francji, Brexit, może on bardzo szybko znaleźć z tymi grupami wspólny język. Trump jest prezydentem z poza obecnego establishmentu politycznego USA, spoza tych elit, które do tej pory rządziły. Ma trochę inny pogląd na obecne sprawy. Wiadomo, to co prezentował jako kandydat, a to co zaprezentuje po zaprzysiężeniu, to są dwie różne rzeczy, bo kampania wyborcza rządzi się własnymi prawami. Ale to nie zmienia faktu, że jego postawa będzie miała duży wpływ min. na kwestie związane z Rosją, statusem Krymu, wojną na Ukrainie, imigrantami i wschodnią flanką NATO

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to stwierdzić. Oczywiście prawdą jest to co u góry napisał Pluszaq. Barack święty i miłosierny do końca nie był, przynajmniej nie w stu procentach. Jako zwykli Europejczycy nie mamy nic do gadania. Nikt nie zna Donalda i do końca nie wie jakie będą Jego kroki w kierunku Europy. Wszystko okaże się po jakimś czasie (jeden, może dwa kwartały). 

  • Lubię to! 1

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ulubionego nie mam i raczej nigdy nie miałem. Ostatnimi czasy oglądam filmiki Kaftanna. Nie jest on jakiś znany, ale jego filmy są bardzo klimatyczne, to samo z komentarzami do zaistniałych w czasie gry sytuacji

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu ludzi się zdziwi ale mam dylemat kogo wybrać. Rezigiusz czy isamu ? 

To są można powiedzieć moi idole. Każdy przecież powie, że jak oni mogą być idolami ? Otóż mogą. 

Nie patrzę na Youtuber'a ze złej strony np. Przeklina. Mniejsza część ludzi raczej wie o tym, że oni strasznie mocno udzielają się w byciu dobrym (akcje charytatywne).

Remigiusz świetnie montuje filmy a Szymon wrzuca ich dużo więcej... Jest to ciężki wybór ale po namyśle stwierdzam że to Rezi jest moim ulubionym Youtuberem. 

  • Lubię to! 2

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie XV: Czy masz swojego ulubionego Youtube'ra? Jak tak, to jakiego i dlaczego to właśnie on(a)/oni(e)?

Nie. Nigdy nie zrozumiem osób które oglądają ludzi grających w jakieś produkcje. Według mnie lepiej jest zagrać samemu niż patrzeć jak ktoś inny to robi. Czasem włączam czyjeś filmiki z gier, ale zazwyczaj tylko po to żeby zobaczyć jak wygląda dana gra itp. zanim ją zakupie, nie zwracam wtedy uwagi na to kto nagrywa filmik oraz w jaki sposób to robi.

Z poza gier również nie mam faworytów. Lubię kanały pyta.pl, abstrachuje oraz zagraniczni the dudesons oraz wiele wiele innych, ale ciężko byłoby mi wybrać ulubiony kanał.

  • Lubię to! 1

pre_1374433192__wwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie teraz jest Youtuberów jest tak wielu, że bardzo często zawartość przez nich pokazywana się powiela i generalnie traci to swój urok ale obecnie fajnie ogląda się to co na swoim kanale robi Nitro albo klasycznie zDupy, bo obaj opierają swoje kanały na pogadankach, a nie czysto gejmingowych filmach.

@Jakobinek ♥ Generalnie Isamu był spoko jakoś rok temu, może troszkę więcej, obecnie jego kanał to czysta pogoń za wyświetleniami i łapkami, a nie przyjemnością grania. Co do tych akcji charytatywnych które on wrzucił to nie oszukujmy się.. po datach widać, że zrobił to pod publiczkę jak zaczęły wyciekać informacje z tymi stronami do obstawiania. Reziego nie znam, więc jego zostawię w spokoju :D

Co do tego co napisał Szrama to tłumaczenie z tym żeby nie oglądać Youtuberów to tak samo można by powiedzieć, że nie warto iść na mecz piłkarski, bo przecież można pograć na boisku samemu, do resturacji też nie warto chodzić, bo nie dość, że można to zrobić samemu to jeszcze nas to taniej wyniesie!
Generalnie cały pstryczek polega na tym, że tak jak i w grach, tak i na boisku ogląda się to po to żeby przeżyć jakieś przyjemne zaskoczenie, jakieś niekonwencjonalne zagranie którego ten widz nie zrobi. Youtuberzy są taką samą rozrywką na wieczór jak i jasne, że to kiedyś przeminie ale póki jest to dajmy się nacieszyć tym którzy to chcą oglądać.

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Życie niewątpliwie stało by się łatwiejsze. Z jednej strony byłby lepszy ale z drugiej nie. Człowiek zapewne nie musiałby nawet wychodzić z domu by kupić jedzenie. Po prostu zdalnie sterowane maszyny zrobiły by to za niego niego. Prawie wszystko co człowiek wykonuje samodzielnie jest korzyścią. 

  • Lubię to! 1

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem było o wiele lepiej i gorzej. Jeżeli mówilibyśmy o bardzo dobrze znanym wszystkim Wehikule Czasu to mogłoby naprawić wiele błędów historycznych ludzi, które zostawiły na nas wielkie ślady. Zaś jeżeli chodzi o złe strony tego wynalazku to jak oglądałem takie filmy to w czasie nadmiernego korzystania z Wehikułu powstawała tak zwana dziura w czasoprzestrzeni i tworzyło to drastyczne zmiany na kuli ziemskiej oraz całej galaktyce. Drugą rzeczą z takich filmów czy z fragmentów książek jest mikstura nieśmiertelności. Ta opcja byłaby raczej zajebista, ponieważ moglibyśmy żyć wiecznie wraz ze swoimi znajomymi czy rodziną. Lecz jeżeli można się doczepić to nasza planeta została by przeludniona i osoby musiałby emigrować na nowe tereny naszego świata czy nawet planet. Z tych paru zdań można wywnioskować, że to, co byśmy wymyślili ma swoje + oraz -. Lecz jeżeli musiałbym wybierać to jednak więcej jest + i nasza planeta oraz ludzkość powinna iść do przodu pomimo niektórych konsekwencji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nic by się nie zmieniło. Jak zawsze znajdą się jednostki, które będą czerpać korzyści tylko dla siebie, lub będą to wykorzystywać dla celów nie koniecznie na korzyść. :)

Jak to w polityce. :D 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy z jakiego filmu. Widmo końca ludzkiego gatunku, jaki zaserwował Skynet w Terminatorze raczej średnio by mi pasował. Ale już podróże międzygalaktyczne  z Gwiezdnych Wojen nie byłyby wcale takie złe. Po drodze mielibyśmy jednak uprzedmiotowienie człowieka, rodem z filmu Wyspa. Czyli, że każdy z nas, miałby swojego klona, który byłby dla nas swego rodzaju bankiem części zapasowych. W tym momencie ludzie może i nie są zdolni do takiego barbarzyństwa, ale przy takim postępie nauki i techniki, kto wie, co zrodzi się za 50 lat w jakimś chorym umyśle. Bądźmy szczerzy, ludzkość stoi w tym momencie na rozstaju. Z jednej strony perspektywa bycia panami wszechświata, z drugiej samozagłada. Czyli wybór raczej marny.

  • Lubię to! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O ile zachowa to dawną formę tj. zajęcia po lekcjach to jak najbardziej tak, bo ktoś kto lubi aktywność fizyczną nie będzie musiał się głowić co ma ze sobą zrobić tylko wyskoczy sobie na SKS, ale wyczytałem, że jest też opcja wprowadzenia SKSów zamiast WFu i tej opcji jakoś nie widzę.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.