Skocz do zawartości

[TYPER] vequu


vequu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Sylwek

Wiek: 20, w tym roku niestety 21 :c 

Jak długo spędzasz na forum?: Wbrew pozorom dużo. Po prostu się nie udzielam wszędzie, bo nie widzę takiego sensu, od tego są inne osoby na forum, a nie ja. 

Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Przede wszystkim, to chciałbym aby dodano Premier League i Ligę Mistrzów oraz Europy, którą bym się zajmował. No ale jakby się nie udało, to pierwszy wolny, żeby trochę odciążyć chłopaków i im pomóc. 

Dlaczego ty?: Staż na forum duży (mimo, że z przerwami) - to i tak duży. Byłem już tutaj moderatorem, UBT i tak samo typerem, na którym spisywałem się chyba dobrze - moim zdaniem najlepiej z wymienionych rang. Jestem aktywny nawet gdy jestem w pracy, bo mam tam laptopa i pale uja, że niby coś robię, a tak naprawdę oglądam seriale 😄 I Akurat bym mógł się też typerem zająć :3 

Zapoznałem się z regulaminem Ligi typera [TAK/NIE]: Naturlich 

  • Super! 2

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+staż

+rąk do pomocy nigdy za wiele, powinno się coś znaleźć do typowania 😉

+doświadczenie - wie jak takie typowania prowadzić 

  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, że można spróbować ale traktuj to jako ostatnią szansę, jeżeli się nie sprawdzisz to kolejnej nie będzie. ; ) Chyba sam doskonale pamiętasz, że nasze ostatnie współprace się nie układały pomyślnie. 🙂

Zgłoś się na pw i dogadamy się co do działów na dniach. 🙂

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.