Skocz do zawartości

Odwołanie do bana


cocolino

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Cocolino

STEAM ID:STEAM_0:1:159259920

Serwer:ONLY MIRAGE CS-MALIVER.PL 

Data bana:21.02.2020 godzina 9-11 

Opis sytuacji:Podczas sprawdzania mnie wykryto u mnie "wall hacka" którego wgl nie posiadałem i nwm jaka sytuacja mogła pokazać że mam tego wall hacka rzekomo nie wiem jak mam dokładnie opisać do tego tą sytuacje ale rozmawiałem z adminami moge podać jakimi i powiedzieli mi abym poszedł na tsa pogadać z adminem albo napisał na forum o odwołanie więc pisze nie wiem jak ja mam udowodnić że jestem czysty ale mi zależy na tym serwerze dlatego pisze tutaj to odwołanie aby dostać unbana i znowu móc sie cieszyć grą z innymi ludźmi zazleży mi na tym i czekam na odpowiedź z waszej strony jak czegoś brakuje to odpowiem żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- od 14:35 do końca rundy masz podejrzaną akcję wydaje mi się że masz WH na przycisk ale mało go używasz i wolisz używać radarhacka nie sprawdziłeś ninjy ani fireboxów ani drewna tylko odrazu wcelowywałeś się w ct.

To pierwsza taka sytuacja pozatym gdy cię oglądam i słyszę co mówisz to mogę naprawdę stwierdzić że jak na silver master elite podajesz naprawde potwierdzone info gdzie są przeciwnicy ;\

Zabiłeś dwóch mid i się dalej nie wcelowywałeś bo wiedziałeś że się wrócili [13:48] i poszedłeś dołem pewnie myśląc że zrobisz im plecy.

 

Materiał dem na którym się wzorowałem to http://771970.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1582210437-1582212917.zip. Według mnie masz radar hacka połączenego z wh. Sam myślę że nie jestem za dobry do sprawdzania demek i prosiłbym aby ktoś z UBT sprawdził te demko. 

  • Lubię to! 1

chada.thumb.jpg.b64997ffa5c7f3cd3020e52bff69208a.jpg 

CHADA [1978-2018]

leh_6.thumb.jpg.7919ce11f43f7b13d36b3b94ab490911.jpg

LEH [1992-2019]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez słuchawki może też sie wydawać że mam wh ponieważ mam dźwięk 7.1 na którym dokładnie słysze z której strony idzie przeciwnik

 

ale poczekam na rozwój sytuacji i naprawde mam nadzieje że wszystko sie wyjaśni

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co do nie sprawdzania tych miejscówek to wsm racja ale nie jestem tak dobrym graczem żeby sprawdzić więc postanowiłem sie wcelować ewentualnie dostać leb z pałaców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 http://771970.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1582210437-1582212917.zip

Oglądałem demko i w sumie zazwyczaj grał normalnie, jak celował, to nie był bogiem, który robi w teście reakcji 0.0001 sekundy i strzela od razu jak przeciwnik wychyla. Jedyne co znalazłem to:

8:40 -> 9:05 

8:40 wychylanie idealnie na gościa na gali

8:50 jak wchodzi na kuchnię zobaczenie sobie dżungli przy okazji ct czy nikt mu plecków nie robi, zobaczył, że nikt nie robi, więc można iść na przeciwnika

9:00 podejrzany leciał idealnie po modelu przeciwnika, gdyby przeciwnik nagle nie przestał shiftować, zdecydowanie by go zabił

Jak dla mnie ta akcja jest na bana, bo takie przelecenie po modelu, to chyba cud bożonarodzeniowy, ale czy po jednej akcji można podejmować jakieś działanie, to raczej ostateczna kwestia do właścicieli serwera.

  • Smutny 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.