Skocz do zawartości

JailBreak Cs 1.6 UNIKAT | WŁASNY PROJEKT


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Mam na Imię Grzegorz, 23 lata lecą ale pasja do tworzenia serwerów JailBreak w Cs 1.6 pozostaje. Zajmuję się tym od dłuższego czasu,  kiedyś prowadziłem swoje sieci serwerów teraz po roku czasu wracam do tego tworząc swój serwer.
Inni Opiekunowie: BRAK
Typ Serwera: JailBreak
Ilość Slotów: 17
Link GameTracker:
https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.161:27015/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam sieci dla serwera który dopiero powstaje, jednak kasa na reklamę jest oraz chętni do gry znajomi. Odpowiedź na pytanie dlaczego Wy jest ciężka, ponieważ jesteście pierwszą siecią na którą trafiłem, nie posiadacie tego moda a myślę, że warto.
Kontakt:  Steam: Qmasz || PW FORUM || Czekam na Waszym Ts3 jeżeli będziecie zainteresowani
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): Na chwilę obecną nie, zobaczmy jak by to wyglądało w przyszłości.

 

 

A teraz coś od siebie:

 

Serwer nie jest rozkręcony, nie posiada graczy ponieważ dopiero co skończyłem pisać pluginy i szukam sieci gdzie mógłbym z nim wystartować.

Jednak jego projekt jest UNIKATEM na serwerze Cs 1.6 a z pewnością na tym modzie. 

Sam pisałem pluginy do niego oraz tworzyłem go z tym pomysłem.

 

Na czym się opiera pomysł?

Na serwerze nie spotkamy VIP'a czy SVIP'a , zamiast tego dla graczy przygotowałem KARNET z NAGRODAMI!

Przy wbijaniu poziomu otrzymujemy różne bonusy typu: skin do postaci czy dodatkowe HP.

 

Karnet będzie do zakupienia w sklepie aby można było wbijać jego poziom a EXP zdobywany jest tylko w TT (więźniowie).

Szczegółowo wyjaśnić mogę na ts3.

 

  • Ulalala! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak. Samo podanie przekonuje, właściciel serwera samym sposobem pisania uświadamia, że się na tym zna i chce rozwijać ten projekt. Poza tym unikalny serwer na pewno przyciągnie graczy.  Pełne moje poparcie, niczego nie byłem tak pewien jak tego podania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie jest ładne i przekonywujące.

Wiek właściciela również przekonywujący.

Szczera wypowiedź w temacie serwera.

Jeżeli bazujesz na długotrwałej współpracy z naszą siecią to jestem na tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zgłoś się do mnie na pw w celu ugadania wszystkiego. 🙂

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.