Skocz do zawartości

Zostałem niewinnie zbanowany!!!


chrisjk1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór 

 

Twój nick: "CHrisJK1"

STEAM ID: STEAM_1:0:510705346

Serwer: ip 145.239.236.196 [PL] CS-Maliver.pl | 5vs5 | 128 TICK | SKINY/KOSY/GLOVES @1shot1kill.pl

Data bana: 24.02.2020

Opis sytuacji: Wbiłem na serwer żeby się rozgrzać przed meczykiem na facite. Grałem tak z 40 min na serwerze, po tych minutach wbił admin. Najpierw zbanował jedna osobę bo go zabił z kosy i tak z 10 min potem również mnie 😄

ps: dziwny ten admin, chyba miał zły dzień beka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Ban poleciał po ip i po skończeniu mapy otrzymałeś bana, a sprawdzałem demko i nic ciekawego tam nie widziałem w dodatku gracz, z którym dzieliłeś ip i po którym poszedł ban, grał w tym samym momencie co Ty.

Zalecam restart routera, ponieważ zazwyczaj zmienia on ip, bądź zadzwonienie do dostawcy internetu, aby to ip zmienił ( jak restart routera nie zadziała ), jeśli nie zmienisz tego ip, to znowu dostaniesz bana po ip i już ub nie będzie.

2 godziny temu, chrisjk1 napisał:

Najpierw zbanował jedna osobę bo go zabił z kosy i tak z 10 min potem również mnie 😄

ps: dziwny ten admin, chyba miał zły dzień beka 

Nie zabił go z kosy lecz z broni, a Ty dostałeś automatycznego bana od konsolii, więc "beka" zostaw dla siebie 😉

Zmieniam bana z perma na 2 godziny, bo na demku wyraźnie słychać jak zaczynasz kłótnię i wyzywasz się z innym graczem.

 

odbanowany.png

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.