Skocz do zawartości

Gracz Kretyn


Mi3L0nK4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick oskarżyciela:MielCar
Nick oskarżonego:Kretyn
IP/SID oskarżonego:
Data zdarzenia:9.03.2020r.
Powód skargi: brak kultury i prowokacje
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):
Proponowana kara: większa niz przewidują kary
Wyjaśnienia:na dole

 

siema piszę tu bo dzisiaj to już moja cierpliwość do niego się skończyła.

 Owy gracz notorycznie pokazuje brak kultury, prowokuje,wyzywa innych, straszy skargami za kicki oraz bany za jego przewinienia , nie chcę przekroczyć swoich uprawnień jako admin ale on prosi się o perma gdyż notorycznie to robi i bany kilku godzinne nie przynoszą efektu wręcz śmiem twierdzić, że go bardziej nakręcają a gracze widząc go wchodzą z nim w dyskusję i po chwili robi się niemały "burdel" na serwie.

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Pewnie nie mogę ale pewnie wiesz że bez ip i dowodów to tak nie za bardzo ta skarga, no nie wiem myślę że ty jako Admin powinieneś to wiedzieć najlepiej. Poza tym jeśli ktoś notorycznie łamie regulamin mimo wielu banów za to zasługuje na perma. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ja bym mu dał ale zaraz będzie problem o to bardziej jest to pytanie co z nim zrobić przy nastepnym razie bo ja się mogę nie cackać z takim graczem. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jesteś adminem, więc jak mniejsze bany nie pomagają, to następnym razem daj nawet na tydzień. Jeśli po takim czasie nadal nie będzie poprawy, to wtedy możesz pomyśleć o permie, bo nie potrzeba na serwerze toksycznych graczy. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.