Skocz do zawartości

Odwołanie do bana


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ✞LuZu✞ albo ACILION

STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561199003445969/

Serwer: ONLY MIRAGE CS GO

Data bana: 14.03.20 16:49

Opis sytuacji: Gram sobie gram, próbuję zdobyć 1 tope a tu patrzę jakieś general cheating/exploits 

Nigdy nie używałem cheatow i nigdy nie zamierzałem, więc przy chodzę z prośbą jako iż bardzo lubię ten serwer i odbanowanie mnie ponieważ nigdy nie cheatowalem i nie zamierzam jak mówiłem wyżej 

  • WTF? 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO z dnia 14.03.2020 godzina 13:20 link: http://771970.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1584188431-1584190637.zip Rozpisanie niektorych akcji:

 

 

RUNDA 4:3 Slyszał ,ze jest na edwardzie lecz gracza z kuchni nie mogł widziec ani slyszec <wyszedl wcelowany w niego>

 

Runda 5:4 Celuje przez sciane (z palacy na A) na kolesia ktory stoi na drewnie po czym strzela mu heada przez sciane (mam wrazenie ,ze probowal tez przycelowac w kolesia pod drewnem ktory przebiegal na BS A / Bardzo szybki strzal w głowe gracza ktory przebiegal z dzunglirunda

 

9:4 wychodzi wcelowany w skrzynkę (przy ticket) za ktora stoi CT-k z awp <ACILION nie miał go prawa widziec> po czym probuje mu strzelic w głoweRunda

 

4:12 CT stoi na drewnie gracz ACILEON stoi w palacach popatrzyl sie w kirunku sciany za ktora stał antyterrorysta (antyterrorysta zszedl drabinką po czym ACILEON zaczal wychodzic z palacy) Ct ktory schodzil z drewna poszedl na standard po czym ACILEON wcelowal sie w drewno i przejechal celownikiem po CTrunda

 

4:15 CT defuje on o tym wie ,podchodzi rzuca flesza , CT przestal defowac ten przestal podchodzic szybko wiec to juz jest dziwne ze nie chcial zobaczyc czy antyterrorysta nie defuje

 

Za duzo wiesz czego nie powinienes ;> 

 

Rozpisalem tak jak potrafilem.
 

Pozdrawiam.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sprawa wyjaśniona osoba zbanowana nie ma nic na swoją obronę więc zamykam. 

Pozdrawiam Voli

chada.thumb.jpg.b64997ffa5c7f3cd3020e52bff69208a.jpg 

CHADA [1978-2018]

leh_6.thumb.jpg.7919ce11f43f7b13d36b3b94ab490911.jpg

LEH [1992-2019]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.