Skocz do zawartości

Admin? :O


Maliversiak.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł
Nick: GleksON.exe
Wiek: 22 lata
Link do gametrackera:
https://www.gametracker.com/player/GleksON.exe/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:2706316
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Chciałbym pomóc obecnej administracji w pilnowaniu porządku,łapać cheaterów a także odciążyć obecnych administratorów od ich pracy (mniej więcej południe/wieczór). 
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak nie raz
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak potrafie
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 6/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Nazywam się Paweł mam 22 lata pochodzę z Bytomia (woj.ślaskie) interesuję się grafiką komputerową,piłką nożną,lubie aktywnie spędzać czas ze znajomymi.
Płatność: Przelew

  • WTF? 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal rzucasz przekleństwami na lewo i prawo, wyzywasz ludzi, krzyczysz przez mikro. Namawiasz adminów, żeby kogoś kickneli, bo Twoi znajomi nie moga wejsc.. Nie wyobrazam sobie ile osob dostaloby losowego kicka, zeby ktos od ciebie mogl wbic.

 

Nie

  • Lubię to! 4
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie przez Twoje zachowanie tak jak Ari zaznaczył nic się nie zmieniło.

Za dużo krzyczysz przez mikro. Przeklinasz 

Moim zdaniem Ty na admina się nie nadajesz 

Nie

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, polecam tego Pana 😄 niektórzy nie odróżniają trollu od prawdziwego wyzywania i się na niego obrażają bo czasem ma ostry język 😛ogólnie bardzo pozytywna postać nie znam osobiście, ale z tego co dało się zobaczyć na serwerze w porządku chłopak, tak że na plus.

TAK 

  • WTF? 2
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kaban napisał:

Ależ oczywiście, polecam tego Pana 😄 niektórzy nie odróżniają trollu od prawdziwego wyzywania i się na niego obrażają bo czasem ma ostry język 😛ogólnie bardzo pozytywna postać nie znam osobiście, ale z tego co dało się zobaczyć na serwerze w porządku chłopak, tak że na plus.

TAK 

Ty chyba nie wiesz kolego, że admin ma świecić przykładem i stosować się do regulaminu serwera, nie ważne czy sobie troluje dla hehe becz000ni, czy wyzywa się z "ziomkiem". Co to za admin, który daje bany za kulturę graczom, podczas, gdy sam rzuca wyzwiskami na prawo i lewo?

Jednak przez zachowanie na serwerze przeważa u mnie decyzja na nie.

+składka

+wiek

+aktywność na serwerze.

  • Smutny 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2020 o 10:44, MielCar napisał:

Ja też jestem na nie przez Twoje zachowanie tak jak Ari zaznaczył nic się nie zmieniło.

Za dużo krzyczysz przez mikro. Przeklinasz 

Moim zdaniem Ty na admina się nie nadajesz 

Nie

Zgadzam sie w 100%, nie nadajesz sie na admina na prawde;/ 

Losowe kicki mysle ze w twoim przypadku to byla by norma na serwerze jak bys mial admina 

I faworyzowanie swoich znajomych mysle ze jestes taka osoba ktora swoich znajomych to nigdy by nie kicknela.

 

 

Poza tym w moim podaniu piszesz ze napisalem byle jak ? A czym rozni sie twoje od mojego? Tym ze napisales to co kazdy pisze ze pomoc administracji lapac cziterow? 

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karol. napisał:

Ty chyba nie wiesz kolego, że admin ma świecić przykładem i stosować się do regulaminu serwera, nie ważne czy sobie troluje dla hehe becz000ni, czy wyzywa się z "ziomkiem". Co to za admin, który daje bany za kulturę graczom, podczas, gdy sam rzuca wyzwiskami na prawo i lewo?

Jednak przez zachowanie na serwerze przeważa u mnie decyzja na nie.

+składka

+wiek

+aktywność na serwerze.

Miałem na myśli abyśmy rozróżniali chamstwo a zwykłą luźną rozmowę niekiedy z wulgaryzmami, wiadomo wszystko z umiarem, do niektórych spraw podchodźmy z dystansem. Nie chce się kłócić bo jestem tutaj nowy i nie moim obowiązkiem jest akceptowanie czy też odrzucanie podań, administracja mam nadzieję jest na tyle rozgarnięta ,że wysłucha wiele osób i wiele rzeczy weźmie pod uwagę nim podejmie decyzje. 

Ja daję głoś na TAK. 

Pozdrawiam.

  • WTF? 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git ! 😄 Glekson na admina hahahaha 😄 bedzie padaka to juz w ogole nie bedzie mozna rozmawiac bo bedzie ban za wszystko zeby Gleksonik sie tylko podlizywal kij z tym ze wiekszosc osob ma na niego muta bo nie wytrzymuja z nim ehh serwer upadnie haha 😄

SRy impo pimpo bo zapomnialem ze dla ludzi na forach dalej licza sie posty ile kto ma 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

chyba za racji, że najdłużej jestem adminem ? na dd2... mam jakby pół głosu więcej xD 

Oczywiście że jestem na NIE ! nawet na próbę ! Ta persona nie nadaje się na admina. Jednego dnia obrażasz, ndaużywasz mica i obrażasz graczy- dodatkowo wytykając jakieś "słowka" adminom i brak kompetencji z ich strony ...  a drugiego wchodzisz "udajesz" niewiniątko  !!! Każdy admin z serwera jest przeciwny temu aby Glekson został adminem u Nas. Nie załsuguje dopóki się nie zmieni ... jeżeli chcemy mieć syf na serwerze to przyjmijcie jego podanie, wtedy możliwe że część Adminów zrezygnuje z funkcji. 

NA NIE 

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak
Glekson jako że nie znam Cię osobiście nie wiem jaki jesteś na co dzień, ale to co pokazujesz na serwerze charakter dogadywanie krzyki troszkę przesadzasz najpierw mówisz, że się zmieniłeś nagle wieczorem odwalasz znowu to samo... Co przykładem jest to, że połowa ludzi na serwerze przestało Cię tolerować i po prostu mutuje przez co masz pretensje sorry, ale nie nadajesz się na Admina.

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz pierwsze podanie o admina jest rozpatrzone negatywnie ze względu na twoje zachowanie na serwerze. Potem jakoś tydzień czasu jesteś strasznie grzeczny nie używasz wulgarnych słów nie drzesz się przez mikro. składasz 2 podanie o admina po paru dniach które jest znów odrzucone. cyt twoje słowa "P...... tego admina nie chcą mnie to nie dłużej tak się nie da zachowywać"  po czym znowu wraca stary glekson!! I co nagle zmieniasz zdanie składasz podanie 3 raz może sie teraz uda. połowa ludzi na serwie ma cie mute dlaczego??? ty nie chcesz admina żeby wprowadzać porządek na serwie!! Ty byś to wykorzystał i pokazał jaki jesteś ważny!!! Zmień swoje zachowanie ale to nie może trwać tydzień czy 2 w twoim przypadku to musi naprawdę potrwać dłużej.

  • Super! 2

 

images.thumb.jpg.516e56092f5cd24796916c91ebbee445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt natarczywie próbujesz sie dostać na nasz ,,pokład". Potrzebujesz czasu na zmiane. Już nie mówię o samej kulturze ale również o reputacji która sięga dna. Nawarzyłeś piwa, to teraz musisz je wypić.

Zdeycdowane nie.

  • Lubię to! 3
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Trzecie podanie kopiuj wklej, nic nowego nie napisałeś co mogłoby nas przekonać i zostało edytowane (przekreślone), więc rozumiem to jako rezygnacje. Poza tym Twoje zachowanie nie uległo poprawie, więc nie można powierzyć Ci admina i proponuje powstrzymać się czasami na serwerze, aby nie było więcej skarg.

podanie-odrzucone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.