Skocz do zawartości

Kupowanie HE


XDelphi

Rekomendowane odpowiedzi

siema,

 

propozycja dodania do regulaminu punktu, ktory zabrania spamowania HE na respie. Coraz czesciej widze jak ktos stoi na respie CT i rzuce HE na brame. Ewentualnie ograniczyc kupno HE do 1-2.

 

Poprawilbym jeszcze opcja widzenia allchatu dla adminow. Niektorzy to wykorzystuja i nie mozna dac info na sayu

 

Ah i dalej resp zabija

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nigdy tego nie zauwazylem na DD2 tak wiec nie wiem skad to wziales, ale jezeli tak sie stalo nawet i 1 raz to jestem za tym zeby to ogarnac.

Tak poza tym jaki Ty masz nick na serwerze bo w sumie to chyba nigdy Cie nie widzialem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do HE zbędne ale tak to prawda z tym sayem dla adminow niby fajnie bo maja kontrole i wgl ale jak ktos nie ma micra a poda nawet na druzynowym sayu info gdzie sa albo gdzie idzie a admin jest w przeciwnej druzynie to wykorzystuja to na swoja korzysc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę mi podać przykład, gdzie admin wykorzystuje czat na swoją korzyść. Nigdy się z tym nie spotkałam.

Co do HE również tego nie zaobserwowałam, dodatkowo na kupowanie jest parę sekund, więc takie HE nic nie dają bo na bramie nie ma kogoś od razu po zrespieniu się, więc nie wiem czy takie ograniczenie jest potrzebne. Jeżeli będzie się to powtarzać częściej to wtedy można pomyśleć.

Co do respa oznaczam @Nescio.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Glekson napisał:

co do HE zbędne ale tak to prawda z tym sayem dla adminow niby fajnie bo maja kontrole i wgl ale jak ktos nie ma micra a poda nawet na druzynowym sayu info gdzie sa albo gdzie idzie a admin jest w przeciwnej druzynie to wykorzystuja to na swoja korzysc ;/

Watpie ze to wykorzystuja... To ze Ty bys tak robil nie znaczy ze oni tak robia i tutaj rzadko kiedy ktos pisze info na sayu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, NesQuiik napisał:

Watpie ze to wykorzystuja... To ze Ty bys tak robil nie znaczy ze oni tak robia i tutaj rzadko kiedy ktos pisze info na sayu 

ale np wczoraj sie smiali ze wiedza gdzie kto idzie a po za tym jest znaczna liczba osob co tylko na say sie porozumiewa z tymi co maja micro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak pewien gracz to używał ale przez regulamin i jak Malina zauważyła, że kupowanie jest chwilę to nic nie robiłem a pisali mi to na admin czacie

 

co do saya jestem na nie bo często się wyzywają na drużynowym a jak to widzę to od razu jest papa

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie nie trwa chwilę. Skoro będąc w tt potrafiliśmy przebiec z górnego do dolnego żeby wybiec midem a nie mogliśmy gdyż pewien gracz cały czas rzucał hg na bramę mid! Gracze którzy mogą to potwierdzić to karglul i szary. Więc jestem na tak z pkt 1!!

  • Lubię to! 1

 

images.thumb.jpg.516e56092f5cd24796916c91ebbee445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Malinaa. napisał:

Proszę mi podać przykład, gdzie admin wykorzystuje czat na swoją korzyść. Nigdy się z tym nie spotkałam.

Wysłałem Ci demko i wskazałem kto dokładnie. Poza tym sam Glekson pisze, że admini wiedzą gdzie kto idzie i sie śmieją.

 

4 godziny temu, Malinaa. napisał:

Co do HE również tego nie zaobserwowałam, dodatkowo na kupowanie jest parę sekund, więc takie HE nic nie dają bo na bramie nie ma kogoś od razu po zrespieniu się, więc nie wiem czy takie ograniczenie jest potrzebne.

Toć na kupno jest ponad 30 sekund (nie dałem rady tego sprawdzić dokładnie, bo ktoś dojeżdżał CT i umierałem). Przykładowo przebiegniecie z respa tero do bramy mid to 9 sekund biegnac srodkiem, a biegnac przez trupa to 14 sekund. Wciaz goscie z CT maja duzo czasu, zeby rzucac te granaty przez co nie mozna rashowac. 

 

Spotkalem sie z tym kilkanascie razy, kilka razy zostalem zabity. Z reszta sam Fixer potwierdza co sie czasami dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt z admin Say, bądźmy realistami. Na Say więcej przeczytasz wyzywania się niż jakiegoś info. Info na Say dają ludzie mega rzadko. Głównie na mikro idzie, bo na say nie ma kiedy go dać. 

images.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ari napisał:

Wysłałem Ci demko i wskazałem kto dokładnie. Poza tym sam Glekson pisze, że admini wiedzą gdzie kto idzie i sie śmieją.

 

 

ja staram się informować że admin widzi 🙂

 

@Malinaa. ja wiem ale żeby uniknąć takich oskarżeń to staram się informować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na prawde ile razy zdarzy sie ze ktos np. na poczatku rundy napisze "ide na b" hmm pare razy sie z tym spotkalem? POza tym co to da jak jest np. 10 graczy  z dwoch napisze ide na b 😄 to nie znaczy ze tam jest tylko 2 bo moze isc rowniez jeszcze z 5 tak wiec co to daje adminowi bo nie ogarniam? Adminowalem juz x lat i jakos nigdy nie zwracalem uwagi na takie rzeczy bo wiadomo ze i tak czlowiek nie wie ile osob na prawde tam poszlo jak napisze 1 czy tam 2 osoby, a to jest przydatne dla admina jak ktos sie wyzywa i chce to ukryc przed adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, NesQuiik napisał:

Ale tak na prawde ile razy zdarzy sie ze ktos np. na poczatku rundy napisze "ide na b" hmm pare razy sie z tym spotkalem? POza tym co to da jak jest np. 10 graczy  z dwoch napisze ide na b 😄 to nie znaczy ze tam jest tylko 2 bo moze isc rowniez jeszcze z 5 tak wiec co to daje adminowi bo nie ogarniam? Adminowalem juz x lat i jakos nigdy nie zwracalem uwagi na takie rzeczy bo wiadomo ze i tak czlowiek nie wie ile osob na prawde tam poszlo jak napisze 1 czy tam 2 osoby, a to jest przydatne dla admina jak ktos sie wyzywa i chce to ukryc przed adminem

Niby masz rację ale zawsze jest coś takiego jak logi serwera oraz jak ktoś poczuje się urażony może zrobić screeny i napisać skargę na gracza/admina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maliversiak.exe napisał:

Niby masz rację ale zawsze jest coś takiego jak logi serwera oraz jak ktoś poczuje się urażony może zrobić screeny i napisać skargę na gracza/admina 

niby fakt, ale po co robic wiecej roboty skoro maja czarno na bialym jak ktos cos odwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NesQuiik napisał:

niby fakt, ale po co robic wiecej roboty skoro maja czarno na bialym jak ktos cos odwala

No tak pozatym jak admin widzi takie coś to niby może szybciej zareagować ale nie zawsze tak jest.. no trochę szkoda bo nie raz się widziało takie akcje i nie reagowali jedynie ja tam parę razy mówiłem innym żeby nie wyzywali innych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2020 o 11:51, Maliversiak.exe napisał:

No tak pozatym jak admin widzi takie coś to niby może szybciej zareagować ale nie zawsze tak jest.. no trochę szkoda bo nie raz się widziało takie akcje i nie reagowali jedynie ja tam parę razy mówiłem innym żeby nie wyzywali innych 

Wiesz tez podczas gry czlowiek nie zawsze patrzy na ten czat bo np. dzieje sie jakas akcja a potem wiadomsc znika;/ To tez ciezko zobaczyc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NesQuiik napisał:

Wiesz tez podczas gry czlowiek nie zawsze patrzy na ten czat bo np. dzieje sie jakas akcja a potem wiadomsc znika;/ To tez ciezko zobaczyc ;/

Niby tak ale wiesz nie raz sie im zglaszalo i nie reagowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maliversiak.exe napisał:

Niby tak ale wiesz nie raz sie im zglaszalo i nie reagowali

Hmm no to nie wiem ;/ Ale i tak bym tego nie wylaczal niech jest tak jak jest czasami moze i zerkna i poleci banik jakis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NesQuiik napisał:

Hmm no to nie wiem ;/ Ale i tak bym tego nie wylaczal niech jest tak jak jest czasami moze i zerkna i poleci banik jakis 

Oby a patrzac z drugiej strony to jest tylko gra wiec 😄 a po za tym jak ktos leci odrazu na zielone z ct to jest rash co powinien byc wlaczony wiec nie powinno byc placzu jak ktos kogos zabije z ct albo tt podczas rashu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maliversiak.exe napisał:

ale niekiedy by sie przydalo bo to pomaga w grze 🙂

no co Ty wtedy mialbys wcelowanych wszedzie CT :d to i tak nigdzie bys nie wszedl haha, zauwaz ze jak paru rashuje i zabijesz ich to przeciwna druzyna jest juz oslabiona, a jak bedzie anty to wtedy CT bedzie stalo w miejscu wcelowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Antyrash odpada. 

Regulamin chwilowo zostawiam, zobaczymy czy będzie to częściej występowac. 

A co do adminów przeprowadzę rozmowę lub napisze pw aby każdego uświadomić. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.