Skocz do zawartości

skarga


Mi3L0nK4

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:MielCar
Nick oskarżonego:GleksON.exe
IP/SID oskarżonego:'VALVE_1:0:328817850'
Data zdarzenia:23.03.2020
Powód skargi: zachowanie  
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):https://imgur.com/a/2EEh6eh
Proponowana kara: zdjęcie rangi bo nawet na grafiku kultura potrzebna a on jej nie ma wcale
Wyjaśnienia: chłop spamował na sayu z wiolą koniferek po czym pisze do mnie na U@ że ona spamuje ja do niego żeby ogarnął to odpisał mi tak jak jest  SS-ie. nie mam do niego cierpliwości już. moim zdaniem to on nie zasługuje na żadną rangę pokazując swoje zachowanie oraz brak szacunku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie normalnie z wiola pisałem potem wiola spamowala slowem ''nie'' to grzecznie @MielCarowi napisalem na u@ ze wiola spamuje a owy admin mi napisał żebym się ogarnął wtf? haha niezle podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko idzie sprawdzić więc nie widzę problemu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdzaj 🙂 Ja od poczatku Cie nie trawiłem odkad zaczalem tu grac zawsze jakies ale miales robiles z siebie nie wiadomo jakiego admina a teraz zareagowales na zgloszenie u@ nie profesjonalnie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie ja mam w nosie czy mnie trawisz czy nie 🙂 sam zacząłeś z nią spamować a z siebie robisz niewinnego 🙂 a tekst do niej zdejmuj stanik to co? poza tym ja nie robię nikogo z siebie bo jestem sobą a Cb wszyscy mają na serwerze dość dowód większość ma Cb mute  więc dorośnij 🙂 kończę konwersację z Tb bo nawet jaj nie masz by się przyznać a moja reakcja była taka bo sam spamujesz a później piszesz że ktoś coś robi 😄 

 

decyzję podejmie góra nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamowac lecz normalnie pisac a to o staniku to dla zartow i wiola o tym wie bo gadalem z nia w tym samym czasie na messanger, jak mnie ludzie maja dosc jak jest w miare duzo osob co ze mna gadaja smieja sie , same sie witaja jak mnie widza na serwerze po tym jak wbije? a mute wlasnie jest po to zeby nie slyszec kogos kogo sie nie lubi badz nie chce poprostu sluchac i ja rozumiem ich 😉 ich sprawa ja tez mam pare osob tam zmutowanych bo mi przeszkadzalo to w grze , z innymi normalnie rozmawiam smiejemy sie rozmawiamy wiec nie widze w tym problemu 🙂 a co do tego spamowania to smiech ale coz .. nie wiesz chyba jak wyglada spam.. i nie mam ochoty przytaczac co to jest. a zgloszenie powinienes przyjac czy to mnie lubisz czy nie.. a ty mi odpisales ze mam sie ogarnac no to sie wkurzylem ze ty nie potrafiles nic zareagowac oprocz napisania do mojej osoby "Ogarnij" 🙂. Jeżeli góra bedzie za ukaraniem mnie to rozumiem i przyjmuje to na klate bo kazdy popelnia bledy i musi za nie odpowiadac 😉 z fartem 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po 1 opcja edytuj, nie spamcie pod tematem.

Po 2: @MielCar skoro jego zachowanie jest złe, to od tego masz admina żeby go upominać/kickować/banować.

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karol. napisał:

Ludzie, po 1 opcja edytuj, nie spamcie pod tematem.

Po 2: @MielCar skoro jego zachowanie jest złe, to od tego masz admina żeby go upominać/kickować/banować.

 

 po bana dostał a to jest skarga po co innego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie potrafisz ogarnąć @Maliversiak.exe to przychodzisz płakać na forum ? 😄

Ja na swoim serwie nie mam z nim problemu a nawet zauważyłem że zwraca uwagę graczom żeby nie wyzywali.

A więc myślę że po prostu masz jakiś osobisty problem do niego .

Kolor Twojej rangi mówi sam za siebie XD

 1463998305_by_anonymous_500.thumb.jpg.f87991f18bacca048882ae4c45166cb6.jpg

 

  • WTF? 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, DlugI napisał:

Sam nie potrafisz ogarnąć @Maliversiak.exe to przychodzisz płakać na forum ? 😄

Ja na swoim serwie nie mam z nim problemu a nawet zauważyłem że zwraca uwagę graczom żeby nie wyzywali.

A więc myślę że po prostu masz jakiś osobisty problem do niego .

Kolor Twojej rangi mówi sam za siebie XD

 1463998305_by_anonymous_500.thumb.jpg.f87991f18bacca048882ae4c45166cb6.jpg

 

Ogarnac go ?Co ma mu dawac co chwile bany i myslisz ze to pomoze ? Jedynie opcja perma zostaje zeby go ogarnac i nie przeszkadzal innym osoba 🙂 I niech sobie gra na tym twoim serwerze i podlizuje sie dalej kazdemu na forum zeby dostac admina 🙂

POza tym dlugi skoro go tak pochwalasz to wez go na admina na swoim serwerze mysle ze na dd2 nikt za nim nie bedzie plakal

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, NesQuiik napisał:

Ogarnac go ?Co ma mu dawac co chwile bany i myslisz ze to pomoze ? Jedynie opcja perma zostaje zeby go ogarnac i nie przeszkadzal innym osoba 🙂 I niech sobie gra na tym twoim serwerze i podlizuje sie dalej kazdemu na forum zeby dostac admina 🙂

POza tym dlugi skoro go tak pochwalasz to wez go na admina na swoim serwerze mysle ze na dd2 nikt za nim nie bedzie plakal

Nikomu sie nie podlizuje a na serwerze jest jeszcze duzo osob co ze mna rozmawia i sie smieje jakos nie przeszkadza im moja obecnosc wrecz ze mna normalmie gadaja a na forum nie podlizuje sie zeby admina zdobyc 😉 poprostu mam dobre stosunki z ludzmi na forum i normalnie z nimi pisze. Admina odpuszczam bo widze ze nie potrzebuja mojej pomocy i ja to rozumiem

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DlugI napisał:

Sam nie potrafisz ogarnąć @Maliversiak.exe to przychodzisz płakać na forum ? 😄

Ja na swoim serwie nie mam z nim problemu a nawet zauważyłem że zwraca uwagę graczom żeby nie wyzywali.

A więc myślę że po prostu masz jakiś osobisty problem do niego .

Kolor Twojej rangi mówi sam za siebie XD

 1463998305_by_anonymous_500.thumb.jpg.f87991f18bacca048882ae4c45166cb6.jpg

 

Po pierwsze nie mam jeszcze osobistego problemu do niego po drugie nie lubię zachawania takiego jak on sobą przedstawił nie pierwszy raz że robi to samo co inni tj. przeklina wyzywa czy jak w tej sytauacji spamuje a później pisze do Adminów że ktoś coś robi "złego" 😝 poza tym koleś pierwszy napisał że mnie nie trawi od początku. A niby duzo osób z nim pisze czy gada? Jak jest pełen serwer czyli 22 osoby gada z nim może 3 maks 5 osób dlatego że mają go dość a ja mogę z nim sobie poradzić dając bany. Aby za mikro nie dostawał mam go mute bo jestem wyrozumiały ale moja cierpliwość się skończyła więc nie znasz sytuacji to zachowaj swoje 3 gorsze na swój serwer 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MielCar napisał:

Po pierwsze nie mam jeszcze osobistego problemu do niego po drugie nie lubię zachawania takiego jak on sobą przedstawił nie pierwszy raz że robi to samo co inni tj. przeklina wyzywa czy jak w tej sytauacji spamuje a później pisze do Adminów że ktoś coś robi "złego" 😝 poza tym koleś pierwszy napisał że mnie nie trawi od początku. A niby duzo osób z nim pisze czy gada? Jak jest pełen serwer czyli 22 osoby gada z nim może 3 maks 5 osób dlatego że mają go dość a ja mogę z nim sobie poradzić dając bany. Aby za mikro nie dostawał mam go mute bo jestem wyrozumiały ale moja cierpliwość się skończyła więc nie znasz sytuacji to zachowaj swoje 3 gorsze na swój serwer 

 

Inni tez przeklinaja i nic nie robicie wiec o czym my gadamy... nie raz fixxer czy ktos inny przeklinal to nie bylo upomnienia ani kicku czyzby jakas to byla elita czy co?  bo nie rozumiem tylko do mnie cos macie a jak ktos inny przeklina czy cos to nic? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bardzo proszę się już przestać przekrzykiwać. To nie targ, już tyle wiadomosci poszło, że wystarczy więc proszę teraz poczekać, ja lub @Nescio to sprawdzimy jak najszybciej.

Jeżeli nadal będzie taki spam to zacznie się rozdawanie warnow. 

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.