Skocz do zawartości

NesQuik


NesQuiik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil
Nick: NesQuik
Wiek: 25 
Link do gametrackera:  https://www.gametracker.com/player/nesQuik/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:  https://banid.pl/kto?to=0:1:111359538
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:  Ponieważ chciałbym pomoc innym adminom w ogarnianiu serwera, dobrze ogarniam role admina nigdy nie jestem jednostronny zawsze neutral tak wiec nie było by ze mną problemow. Gram w cs'a już 15-16 lat tak wiec mam na prawdę spore doświadczenie w tej grze. 
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak, posiadałem go na wielu serwerowniach
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 7
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Jestem z Dolnegośląska,  uwielbiam grac w gry komputerowe, imprezki, spędzanie milo czasu w gronie znajomych. 
Płatność: Przelew

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się nie jako kolega z serwera nie jako, że go lubię po prostu jako zwykły gracz.
Grając  z nim już dobry miesiąc nie słyszałem żadnego złego słowa na niego czy kogoś obrażał specjalnie prowokował wiem bo spędzam na serwerze większość czasu niż większość.
Tak wiem zaraz znajdą się osoby, które będą pisać, że ja to  specjalnie bo chce żeby on dostał Admina bo się z nim dogaduje czy dlatego, że razem gramy otóż nie tak nie jest po prostu wiem, że jako jeden z nielicznych nadaje się na niego czy to ze względu, że na serwerze ma dobry wizerunek czy też , że spędza na nim sporo czasu wieczorami czy późnymi wieczorami wtedy, gdy taka osoba jak Admin jest najbardziej potrzebna..
Według mnie zasługuje na szanse 😉

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tak

Wiek 

GT. 

Skladka 

Przede wszystkim ogarnia co jest 5

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+zachowanie na serwerze

+składka

+wiek

+doświadczenie

No praktycznie teoretycznie nie ma żadnych minusów ^^

  • Lubię to! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Niektórzy admini mogli by się od niego jeszcze wiele nauczyć. Ma nosa co do cheterów.

++++Doświadczenie

+Składka

+wiek

 

  • Lubię to! 2

 

images.thumb.jpg.516e56092f5cd24796916c91ebbee445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.