Skocz do zawartości

Who Cares?


Who Cares?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid

Wiek: 29

Nick: Who Cares? | Steve-O

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2760597

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Jak zwykle kieruje mną chęć pomocy, a ona jest niezbędna chociaż i bez rangi ile mogę to pomagam i tak zostanie niezależnie od decyzji. Jakieś tam małe doświadczenie mam i myślę, że kilka razy ono już się tu przydało. 

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: 4maps 

Dlaczego akurat ten serwer?: Był kiedyś 3maps który zmienił się w 4 maps, a dzięki temu tu trafiłem

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak

Znajomość amxx i panelu (0-10): mógłbym ocenić na 6/7 możliwe, że więcej ale cały czas człowiek się uczy.

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Może ; )

Coś o sobie: Na imię mi Dawid, za niedługo będę kończył 30 lat, pochodzę ze Śląska. Dużo pracuję i mam mało czasu na grę co praktycznie wyklucza mnie z tego stanowiska. Hobby to muzyka i wyczynowa jazda na rowerze. Nie będę się dłużej rozpisywał, bo raczej większość mnie zna. 

Ubogie te podanie ze względu braku weny ale chyba to co ważne zostało napisane.

 

 

Edit: @Karol. od razu żeby nie było jakiś niedomówień to podstawy serwera zrobił ktoś inny ja jedynie teraz szczegóły. Taka sytuacja : ) 

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę Jowisz wkracza do akcji 😁

Ma dziury w głowie po jointach, nie wie co się dzieje dookoła niego, ale to prawiła mordka, która chce pomóc. Był adminem, moderatorem oraz opiekunem. Jasne, że jestem na TAK. Jak się nie sprawdzi to można wywalić na zbity pysk i pojedzie do Sypaka. Pozdro dla kumatych 😂

  • Lubię to! 1
  • Haha 2

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na tak.

Moim zdaniem jak nawet bez rangi robi ten cały serwer, to tym bardziej czemu miałby nie mieć rangi? 😎

Wiek, doświadczenie na +

Nic dodać nic ująć

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+wiek

+doświadczenie

+aktywny

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie takie podstawy Dawid, bo większość serwera @wodzu nam zrobił. 😉

Podanie przyjmuję.

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.