Skocz do zawartości

Opiekun dd2


GoLdi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Imię: Denis

Wiek: 36 

Nick: GoLdi / SkandaL / Hells Angels 

Link do banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:2921212

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Od dobrych kilku lat gram na tym serwerze, obecnie jest dużo adminów nowych, mnóstwo ludzi potrzebuje wsparcia no i myślę, że mogę poświęcić trochę czasu u trochę wiedzy z 4maps jak kiedyś byłem opiekunem mam 🙂 Z racji tego, że nie zawsze jest Malina do dyspozyci, to kolejna oosba i podzielenie obowiązków pomoże wszystkim.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: only dd2

Dlaczego akurat ten serwer?: bo gram tutaj cały czas od kilku lat i jestem już z 2-3 lata adminem?

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: tak 4 maps razem ze Stevo O

Znajomość amxx i panelu (0-10): 5/6 ale ciągle sięuczę i nie widzę problemu aby dalej czerpać wiedzę od innych

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): TAK

Coś o sobie: Mam na imię Denis, niedawno skończyłem 36 lat ( do setki) 🙂  gram w csa od 15-16 roku życia jakoś ...  Z siecią prawie od początku jej istnienia z tego co widzę jestem związany, mam córkę 11 lat, kilka biur w Polsce pracując w finansach ... Lubię dobre kino, sport, no i jestem mistrzem świata w golfa w 2016 roku jako reprezentanat polski 🙂 na kartach historii się zapisałem 🙂 

W tym roku idę na kolejne studia - dla siebie i dla wiedzy którą przełożę w budowaniu jescze lepszych relacji z klientami, współpracownikami i studentami 🙂 od 2 dni mam świetnego wariata w domu Shih tzu 🙂 więc mam dużo czasu na wszystko 🙂  co będę się rozpisywał - chyba mnie większość starej ekipy zna 😉

Odnośnie obowiązków : wypełniłem dodatkowo z komentarzem >>>

Obowiązki Opiekuna Serwera:

 Podejmowanie decyzji w sprawach związanych z kształtowaniem wizerunku serwera. - dobrze mieć wpływ na to jak serwer funkcjonuje i budować dalej atmosferę.

 Nadzór nad adminami serwera, tj. sprawdzanie czy wykonują swoje obowiązki.  - z racji stazu chyba byłbym idealnym kandydatem

 Akceptowanie kandydatów na Adminów swojego serwera. - no problem

 Rozwiązywanie konfliktów i sporów na poziomie Admin - Admin, Admin - Gracz. - dobre podejscie powinno pomóc łagodzić spory

♣ Rozpatrywanie skarg na graczy i adminów. - no problem

 Podejmowanie ostatecznej decyzji w sprawie odbanowania gracza na serwerze. - po konsultacji 

 

 

Edytowane przez GoLdi
zapomniałem banid :D
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak! Jest sporo nowych adminów jak wspomniano i często są jakieś pytania lub ktoś potrzebuje pomocy, a serwer cały czas brnie do przodu więc kolejna para rączek do pomocy moim zdaniem by się przydała Malinie i Nescio. Staż na forum jak i serwerze mówi sam za siebie jeśli chodzi o zaangażowanie. Doświadczenie jest więc to kolejny plus. Bierzcie go nawet na okres próbny, a pewnie się nie zawiedziecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już u nas opiekunem, wiec czemu by mu nie dać szansy. Jest znany na serwerze jak i na forum, a jego staż jest równie długi co czas istnienia serwera. Brać póki go póki nie ucieknie 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, że warto spróbować. Napiszę do Ciebie na fb i odpowiem na pytania, które tam na mnie czekają. 😉 

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.