Skocz do zawartości

UBT vequu


vequu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: vequu

Wiek: 20, w tym roku 21 

Data rejestracji na forum: 28.03.16

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Ciężko zliczyć w sumie. Teraz trochę mniej, bo typer tak jakby odpadł ze względu na zawieszenie wszystkich rozgrywek, ale wbijam średnio co 30 minut zobaczyć co się dzieje. Tak w skrócie to myśle, ze z 2/3 h dziennie 

Doświadczenie w ocenianiu: Jakieś tam mam. Malina i starsi stażem użytkownicy o tym wiedza gdyż już byłem tutaj dwukrotnie w ubt 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Na serwerach wielokrotnie - zawsze odbanowany. Na forum nie 

Dlaczego ty?: Tak jak już wspomniałem, byłem już tutaj ubt i wiem na czym ta praca polega. Mam doświadczenie w ocenianiu, a myśle ze taka osoba się przyda tym bardziej teraz gdy Malina nie ma za dużo czasu, a odwołania wiszą w dziale po pare godzin. 

Coś od siebie: No cóż mogę powiedzieć. Nazywam się Sylwek, 20 wiosen co już wcześniej pisałem, na codzień pracuje w Niemczech jako szef barmanów, a wolnymi chwilami gram w piłkę i coś skrobie na komputerze 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jestem na tak.

Wiek oczywiście na plus. Na forum jesteś długo. Na forum moim zdaniem spędzasz wystarczająco czasu, aby ogarnąć Unbany.

+był w ubt

+umie obsługiwać bansa

Nic dodać nic ująć 🙆

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Przyjmujemy na okres próbny, szczegóły na pw.

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.