Skocz do zawartości

Podanie do UBT sxn?


sxn1337

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:sxnnnnn

Wiek: 18

Data rejestracji na forum: 2 czerwca 2k17

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: no teraz znacznie więcej jak dostaje do ssy 😄 aleale tak dam rade po 3/6h dziennie

Doświadczenie w ocenianiu: Jest

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: tak same ssy ale czysto 🙂

Dlaczego ty?: Byłem dużo razy na tej posadzie na innych forach dobrze sprawowałem ta funkcje nie było na mnie żadnych skarg więc może i tutaj spróbuje tylko miałem problemy z demkami kiedyś wiec będę musiał sobie cos przypomnieć bo ssy izi 😄

Coś od siebie: Jestem Kuba mam 18 lat i mieszkam okolice Szczecina dokładniej Nowogard.

Interesuje się piłką nożna,piłką ręczną, i CS 1.6 w którego gram 10 lat 🙂 wiem dzieciństwo 😄

Na codzien jestem wyluzowanym chłopakiem nie ma ze mną żadnych spin i wgl można ze mną spokojnie pogadac i się pośmiac 😄

W wolnym czasie lubię wyjść ze znajomymi posiedziec na świerzym powietrzu i po wspominać czasy jak sie kiedyś biegało i bawiło się w chowanego XD zabawa dzieciństwa ❤️

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można Ci zaprzeczyć na pewno doświadczenia w grze. Wiek odpowiedni. Dostajesz ssy 👀.

Aczkolwiek, wbiłeś na forum tylko po to, aby napisać temat do odwołania się od bana jakoś może z dwa dni temu i od tego czasu jesteś bardziej aktywny. Masz konto od 2017roku, ale nie było Cię jakoś widać przez ten czas. Moim zdaniem jeszcze za krótko Cię znamy, abyś dostał dostęp do bansa 😕

Ale spokojnie, zawsze można spróbować ponownie!

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał jesteś z nami za krótko na forum. Nie powiem ma serwerze jesteś prawie cały czas.  Ale to nic nie znaczy zawsze możesz napisać podanie za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jesteś z nami za krótko aby pełnić ta posadę. Daj się bliżej poznać użytkownikom, pokaz się w dziale z banami i wtedy złóż podanie. Na te chwile jestem na nie 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie tak naprawdę napisane z doskoku. Osoba ubiegająca się o takie stanowisko powinna budzić zaufanie, a ciężko o nie, bo ledwo co się pojawiłeś i to na zasadzie, że jesteś online, ale zbytnio się nie udzielasz. Do tego słabe zaangażowanie w życie sieci, bo przez 3 lata można by zrobić więcej, no nie tym razem.

podanie-odrzucone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.