Skocz do zawartości

Maciek w końcu na admina DD2?


Malfecist.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciek
Nick: Maciek
Wiek: 17
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/maciek/91.224.117.74:27395/ 
Link do banid-a: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:443148907
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Dużo adminów nie ma ja mam Doświadczenie bo mialem własne serwery a teraz gram tylko na DD2 od rana do wieczora moge grac mam czas. Niektórzy admini nie wiedzą jak banować przez bansa np. amx_ban ( <czas w minutach> <nick> <powód> ) Jednego gracza zbanowali chyba z 3 razy az przyszedl ` TO UP ` ich zbanował przez ip.
Mikrofon(TAK/NIE): Tak 
Czy miałeś kiedyś Admina?: tak, Wiele razy
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Oczywiscie
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 8
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Mam na imię Maciek 28 Marca skończyłem 17 lat. Obecnie mieszkam w Austri od 3/4 lat. Chodzę jeszcze do Szkoły po Szkole jak juz skącze tu w Austri wyprowadzam się do Polski i ide na Policjanta.
Płatność: Oczywiscie

 

  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to spotkalem Cie moze pare razy na serwerze i jakos sie nie wyrozniales od innych, jedyne co na forum widac ze cos piszesz, a serwer no to 0.

Jak dla mnie popraw sie na serwerze zebys no jednak troche sie wyroznial tak nie mowie ze masz drzec sie czy cos 😜  Ale jednak zeby bylo widac o Maciek gra na serwerze bo ja w ogole na Ciebie uwagi nie zwrocilem ani razu jedyne co to kojarze ze moze z 2-3 razy gralem jak Ty byles i nic poza tym.

Jestem na nie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za szybko. Jeszcze nie odrobiłeś "swoich win". Przynajmniej dla mnie 🙂

 

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz Nesq zauważył na serwie mało Cb a to podstawa reszta na plus ale nie jestem przekonany więc na razie nie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE

-Nie ufam Ci zbytnio

-O ile mnie pamięć nie myli, w zeszłym roku miałeś 15 lat, a teraz masz 17? przeskoczyłeś jeden rok ziomek :3

-Nie widzę zgody na akceptację składki 

-Bywasz porywczy

+GT

+Chęć pomocy

 

 

 

  • Lubię to! 2

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że widuję cię często na CB jak i na serwerze, ale jeszcze za krótko wg. mnie żebyś został adminem.  Pokaż się kwiecień-maj z dobrej strony wtedy możemy wrócić do tematu. 

Na tę chwilę na NIE +  ( czyli daj się poznać i pogadmy) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Również uważam, że to podanie napisałeś za szybko. Patrząc na Twoją przygodę z nami oraz na aktywność na serwerze, która trwa dopiero pare dni.

Niestety jesteś uważany za chorągiewkę, która lubi latać i trzeba czasu, aby ta łatka Ci przyklejona w końcu gdzieś odleciała. 

Spróbuj swoich sił za jakiś czas. 🙂

 

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.