Skocz do zawartości

#65 Wywiad z Maciek!


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników CS-Maliver!

Dzisiaj chciałbym wam przedstawić wywiad przeprowadzony z @Maciek!

Myślę, że się spodoba! Zapraszam do czytania!

@Karol.-kolor-K:

844339158_4everavatar.jpg.57b768adbe909163340779a0eee124c9.jpg

@Maciek - kolor-M:

maciek.thumb.gif.c395b7443e4b24fc82baa134af78301f.gif

 

K: Witaj! Na start dziękuje za zgodę na udzielenie wywiadu! Może opowiesz nam coś o sobie? Uczysz się, pracujesz?

M: To dla mnie przyjemność. No to zacznę od początku! Mam na imię Maciek. 28 Marca skończyłem 17 lat, mieszkam w Austrii od dobrych 3/4 lat. Jeszcze się uczę, a jak skończę szkołę to wracam do Polski.

K: W jakim mieście w Austrii mieszkasz? Powiesz o nim coś więcej? Jest tam coś fajnego do zobaczenia?
M: Mieszam w małym miasteczku, można powiedzieć wieś. Jest to w górach. W zimę można iść na narty lub na łyżwy. A w lato na basen otwarty, lub zamknięty. Także jest boisko do siatkówki, piłki nożnej i tenisa.

K: Jak już zacząłeś temat sportów, trenujesz coś? Masz jakieś hobby, piłka nożna, narty?

M: Tak, chodzę z 2-3 razy w tygodniu na siłownie. Jeszcze 3 lata temu grałem w Piłkę, a teraz chodzę z kolegami dla beki. Za nartami nie przepadam, jest fajna adrenalina i parę razy można iść na narty. To nie dla mnie, ale czasem poskakać na nartach można.
K: Ja osobiście lubię narty, tym bardziej wtedy jak się wypierdzielam! Jest fajna zabawa 😂. Okej, odejdźmy trochę od obecnych tematów. Od kiedy grasz w CS'a?

M: Ojejku, jak miałem 12/13 lat zacząłem grać. Później zepsuł mi się laptop i nie grałem przez dobre parę lat. Teraz jak jestem w Austrii to gram jakieś dwa lata regularnie. Ale miałem też 2 miesiące przerwy.

K: Czyli grałeś dość sporadycznie, a może masz jakieś inne ciekawe gry, w które też często grasz?
M: Szczerze? Nie, grałem parę tygodni temu w Fortnite, ale tylko klawiatura i myszka latała po Pokoju, dlatego gram w csa tu tylko myszka lata 😄

K: Dobra Maciek, niedawno wróciłeś na forum. Jakie było twoje pierwsze wrażenie po powrocie?
M: Trochę liczba osób spadła, pamiętam jeszcze w 2018 to były czasy. Ale to nic ja zostaje tutaj. Te latanie nauczyło mnie czegoś. Ale o tym nie chcę wspominać.
K: Świetny wybór! Obyś został jak najdłużej! Oglądasz jakieś filmy, seriale? Masz swój ulubiony?
M: Nie, nie oglądam dużo telewizji. Może jak już to niemiecki program od poniedziałku do piątku od 19:00 do 20:15 nazywa się "Berlin Tag und Nacht"

K: Wróćmy może do hobby, wspomniałeś o piłce nożnej. Masz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie?
M: Mam! Ale to było dawno dawno temu, jak miałem 13 lat. Mam 23 Medale z piłki nożnej i 15 z Biegania.
K: To bardzo dobrze! Zawsze fajnie jest mieć jakieś wspomnienia. Powiedz proszę wszystkim czytelnikom jak i mi, jak trafiłeś do nas na forum?
M: Przez serwer DD2. W 2018 roku grałem na nim po 500 minut dziennie i tak patrze CS-Maliver.pl. Zajrzałem spodobało mi się i tak oto jestem. 
K: Jak niektórzy wiedzą, miałeś bana na sieci. Potem wróciłeś, po czym odszedłeś i teraz znowu wróciłeś. Przez ten czas mogło się naprawdę dużo zmienić, między innymi styl forum, ludzie, administracja. No właśnie, czy te wszystkie zmiany są na plus? Co sądzisz o naszej obecnej administracji? Spisuje się dobrze?
M: Pamiętam jeszcze jak Nescio był nowy. Jestem pozytywnie zaskoczony! Nescio spisuje się bardzo dobrze, a co do Malinki to nawet nie mowie! Co do stylu, szczerze. Nie pamiętam ale kiedyś chyba był zielony. Jak dla mnie jest wszystko na++++

K: Na początku wywiadu była mowa o szkole. Uczysz się, masz jakieś plany związane z dalszym rozwijaniem się po powrocie do Polski? Gdzie chciałbyś dalej pójść, co chciałbyś robić?
M: Chyba w tym roku przeprowadzamy się do Polski, bo kupiliśmy już mieszkanie. Ja będę dalej szedł do szkoły ale w Niemczech, bo mieszkamy na granicy Polsko-niemieckiej. Nie oszukujmy się, w Niemczech są lepsze zarobki. Po szkole będę chciał iść na Policjanta.
K: No nie zaprzeczę, że mogą tam być lepsze zarobki niż u nas. Na policjanta? Na pewno nie tylko mnie tym teraz zaskoczyłeś! Praca bardzo odpowiedzialna, nie boisz się, że będzie mogło Ci się czasem coś stać?
M: No zawsze jest ryzyko, ale bez ryzyka nie ma zabawy! 🙂

K: Rozumiem, z pewnością jesteś odważny i masz plany na przyszłość. Myślałeś kiedyś nad zawodowym graniem w CS'a? Grasz dla zabawy, czy może jednak miałeś kiedyś taką myśl, żeby pojawić się kiedyś na scenie e-sportowej?
M: Kiedyś chciałem zostać Youtuberem. Teraz wiem ile to pracy i to też nie dla mnie. Ja chce być na dworze i się poruszać.

K: Jak to mówią "bez pracy nie ma kołaczy"! Też miałem styczność z Youtubem i spokojnie można powiedzieć, że trzeba poświęcić trochę czasu, aby coś na nim osiągnąć. Ale nie jest to aż tak trudne, zależy też co się nagrywa. Mówisz, że na sieci już zostaniesz. Masz jakąś wymarzoną rangę na Maliver, której funkcje w przyszłości chciałbyś pełnić?
M: Tak, chciałbym mieć jedną range. Admin DD2. Marzę o tym już od 2018 roku!

K: Pamiętam, że kiedyś byłeś już chyba adminem na naszym Duscie? Jestem pewien, że słuchasz czasami muzyki. Jaki gatunek najbardziej przypada Ci do gustu?
M: Nie, jeszcze ani razu nie byłem Adminem na Maliver. Słucham tylko Rapu!

K: Musiało mi się coś przewidzieć, rap powiadasz? W takim razie jaki jest twój ulubiony raper?
M: Wiem, że to śmieszne. Ale najbardziej lubię  słuchać Kamerzystę. Nie wiem czemu, ale mi się jego piosenki podobają.

K: Zdecydowana większość forum czy też Youtuba raczej nie przepada za kamerzystą, ale wiadomo, kto co lubi! Sądzę, że z tego wywiadu dowiedzieliśmy się w miarę dużo o twojej osobie! Na koniec chciałbym zadać Ci kilka pytań z serii tych "Szybkich", nie masz nic przeciwko? 😄

M: Nie mam.

K: No to lecimy!
AK czy M4?

M: Kiedyś dużo M4 grałem, ale teraz gram AK, czyli AK.

K: Kawa czy Herbata?

M: Herbata.

K: Dust2 czy Mirage?

M: Dust2

K: Normalnie lekcję, czy e-lekcje?

M: Zdecydowanie normalne.

K: Netflix czy Youtube?

M: Youtube.

K: CS 1.6 czy CS:GO?

M: CS 1.6

K: PC czy Laptop?

M: Obecnie mam laptopa ale w przyszłości PC, czyli PC.
K: Morze czy Góry?

M: Mieszkam w górach, więc morze.

K: Dobra, myślę, że to byłby koniec! Dziękuję Ci jeszcze raz za zgodę na ten wywiad. Chciałbyś na koniec pozdrowić kogoś z forum?
M: Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali ten wywiad i również dziękuje.
 

BONUSOWE PYTANIE Z OKAZJI TRWAJĄCEJ KWARANTANNY:

K: Nie ma chyba osoby, która nie wie o koronawirusie, pandemia się powiększa i zaraz zarazi milion ludzi na Ziemi! Nie mogłem ominąć tego pytania w obecnym czasie. A więc moje pytanie brzmi co ty sądzisz o tym wirusie, oraz o zachowaniu ludzi podczas trwającej kwarantanny?
M: Na początku myślałem, że ludzie powariowali i kupują zapasy na rok. Nie wiedziałem po co im tyle papieru toaletowego, przez Koronavirusa chyba się sraczki nie dostaje co nie? Ale teraz trochę temat jest poważniejszy i dlatego stosuje się do zasad i siedzę w domu.

 

 

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę za dużo o grach, a za mało o osobie, kraju i mieście, w którym mieszka. Na dodatek tak jak chętnie i z ciekawością zabrałem się do lektury to już czwarte pytanie mnie zniechęciło. W wywiadzie chodzi o to żeby się dowiedzieć jak najwięcej o 'ofierze', a nie czytać co redaktor lubi. Jednak jak na pierwszy raz całkiem znośnie się to czytało.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mega się cieszę, że wleciał w końcu jakiś wywiad! 

Jak na pierwszy raz jest dobrze, a nawet lepiej jak wcześniej. 😉 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.