Skocz do zawartości

MR Grafik


MR.DAFFI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MR.DAFFI

Imię:  Tomasz

Wiek: 19 years

Jak długo zajmujesz się grafiką?: Od bardzo dawana

Jakich programów do edycji grafiki używasz?: Photoshop, GIMP

Trzy twoje prace (link):

 

nMuThy4.png

KdeDEaM.png

sFMEEUM.png

9UVMAd2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam mieszane uczucia. Ostatnio złożyłeś podanie na typera, zostało przyjęte, ale znowu znikłeś na ponad tydzień. Teraz pytanie czy tak się znowu nie stanie? 
Prace są moim zdaniem na wysokim poziomie, znany jesteś, wcześniej problemów z Tobą nie było - jesteś bezkonfliktowy. Jednak mimo tej sytuacji, ze wcześniej Cię znowu nie było, to chyba powinni dać Ci szanse, grafików brakuje, a Ty już jesteś aktywny w dziale, wiec to jest duży plus 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja aktywność jest mierna, cos tam napiszesz na czacie i tyle, prawie że nie postujesz, ostatnio tylko coś o jakimś rankingu typerów i strzeliłeś awatarki. Jeśli jesteś w 100% pewien, że nie będziesz już znikać na nie wiadomo ile,to można dać ci szansę i w dziale grafików. Natomiast jeśli po zdobyciu rangi znowu byś znikał, to wiedz, że nieprędko ci zaufamy 😉 mam nadzieję, że to podanie było przemyślane 😉 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonujesz mnie jakoś, mam mieszane uczucia co do tego. Odszedłeś i wróciłeś już chyba dwa razy. Teraz masz rangę Typera, więc może wykaż się na niej a o Grafiku pomyśl za jakiś czas. Za szybko złożyłeś podanie, bo wróciłeś raptem kilka dni temu, na dodatek nie wykazujesz się jakąś większą aktywnością 😛

Na nie.

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Widzę, że zlecenia robisz na bieżąco. Popraw jeszcze bardziej aktywność i mam nadzieje, że będę mogła na Ciebie liczyć w kwestii grafik dla forum. 🙂

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.