Skocz do zawartości

#66 Wywiad z MielCar.


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników na 66 już wywiadzie.

Dzisiaj zadałem parę pytań dla @MielCar

Mam nadzieję, że się spodoba!

@Karol.-K:

@MielCar-MC:

 

K: Dziękuję za zgodę na udzielenie wywiadu, przejdźmy od razu do konkretów. Co obecnie robisz? Studiujesz, pracujesz?

MC: Pracuję w Jeronimo Martins Polska, czyli krótko mówiąc na magazynie biedronki. Jestem magazynierem kompletacji, kompletuje różnego rodzaju artykuły, które zamówią sklepy.

K: Praca ciekawa? Czy może jednak nudzi Cię ona i widziałbyś się w innej branży?

MC: Praca nie jest nudna, aczkolwiek spełnieniem marzeń też nie jest. Moja poprzednia praca grillera w Anglii dawała mi więcej radości. Ale moim marzeniem byłaby praca w ochronie Vip-ów!

K: Nie pozostaję mi nic innego, jak życzyć Ci w takim razie spełnienia marzeń! Opowiesz coś więcej o sobie? Ile masz lat, gdzie mieszkasz, masz jakieś hobby? 

MC: Jestem mieszkańcem pierwszej stolicy Polski, czyli Gniezno! Stąd również pochodzę. Mam 28 lat (niestety 29 w tym roku), moim hobby jest piłka nożna, jestem fanatykiem mojego klubu Start Gniezno! Kręcą mnie wyjazdy na mecze i dużo spraw związanych z tym tematem, również lubię pograć w Cska ale tu akurat bot jestem.

K: Gniezno powiadasz? Pierwsza stolica Polski, z pewnością jest tam coś ciekawego do zobaczenia? Warto się tam wybrać?

MC: Zależy, czy ktoś lubi historię. Na pewno jest Muzeum Początków Państwa Polskiego, nasz szczerze największy znak rozpoznawczy, czyli Katedra Gnieźnieńska w której są między innymi Drzwi Gnieźnieńskie, dla lubiących historię polecam!

K: Na pewno nie da się tam nudzić! No chyba, że ktoś nie lubi historii. Counter Strike, no właśnie! Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z CS'em?

MC: Zacząłem jakieś dobre 15 lat temu grając u kumpla. A to nocki, a to na chwilę, no i tak się zaczęło. Zaczynałem od 1.6, Sourca też się na blałeczkach w kafejce grało. Ale z wszystkich to 1.6 najlepszy

K: Rozumiem, grasz może w jakieś inne gry niż Counter Strike?

MC: No jak miałem xbox'a one to grało się w fifke, wwe, ufc i jakieś tam inne. Ale bardzo lubię gry strategiczne.

K: Co lubisz robić w wolnym czasie?

MC: Wolnego czasu ostatnio jest mało, ale jakby był sezon to spędzałbym dużo czasu na stadionie. Tak to standard filmy, laptop, piłka no i czas z kobitą!

K: Wiadomo! Praca i rodzina zabierają dużo czasu. Co do rodziny, ostatnio z radością ogłosiłeś nam na forum, że zostaniesz Tatą! Jakie było twoje pierwsze wrażenie, gdy się o tym dowiedziałeś?

MC: W pierwszej chwili był mały szok, ale z dnia na dzień jestem coraz bardziej szczęśliwy!

K: Są już jakieś informację? Chłopczyk czy dziewczynka? Zaplanowaliście już imiona?

MC: Jeszcze nic nie wiadomo. Imiona są już wybrane, ale na razie to słodka tajemnica!

K: No dobra, powiedz czytelnikom proszę, jak trafiłeś do nas na sieć?

MC: Przez kumpla ze Steam. Zacząłem z nim grać, grać i tak już zostałem mimo, że z przerwami!

K: Co sądzisz o forum? Administracji? Wszyscy spisują się dobrze, czy jednak masz jakieś spostrzeżenia?

MC: Forum jest super! Co do administracji, to nie mam im nic do zarzucenia, gdyż sprawy załatwiają, a że czasem dłużej ktoś na coś poczeka no to cóż, wszyscy mają życie prywatne!

K: To prawda, trzeba poprostu cierpliwie czekać, każdy jest człowiekiem.
Słuchasz czasem muzyki? Masz swój ulubiony gatunek i wykonawce?

MC: Szczerze, słucham wszystkiego. Ale swego czasu miałem ostrą zajawkę na reggae, teraz bardzo lubię słuchać remix'ów.

K: Jak już wiemy, bardzo lubisz piłkę nożną. Skąd wzięła się twoja zajawka do tego właśnie sportu?

MC: Dużo za dzieciaka się na podwórku czasu spędzało, nie to co teraz dzieciaki. No i graliśmy, jak większość dzieciaków każdy marzył o karierze piłkarza.

K: Wszyscy wiedzą, że masz drugą połówkę, więc moje pytanie brzmi, jakie są dla Ciebie najważniejsze cechy kobiety?

MC: Szczerość, poczucie humoru. Takie dwie najważniejsze, a później to serce nie wybiera!

K: Wiadome już jest, że słuchasz muzyki. A jak u Ciebie z filmami? Masz swój ulubiony?

MC: "Szybcy i Wściekli 5", ten film mógłbym oglądać bez przerwy, no ale teraz też mnie zajawka na horrory wzięła!

K: Horrory powiadasz? Polecisz nam jakiś ciekawy do obejrzenia?

MC: "Obecność" dwie części. Teraz czekam na 3 która ma wyjść w tym roku. No i mój horror serial Van Helsing, ale go już na forum polecałem.

K: Oglądałem "Obecność" i również polecam! Wyobraź sobie, że wygrywasz w totka! Co zrobiłbyś z wygraną?

MC: Kupiłbym mieszkanie, sporo mieszkań. No i otworzyłbym jakąś firmę, coś na cele charytatywne.  Chciałbym też wspomóc naszą sieć.

K: Masz swojego kolegę forumowego? Mianowicie z kim najwięcej piszesz na czacie, z kim najlepiej się dogadujesz?

MC: Kiedyś był taki gość z Niemiec, a teraz to z każdym po trochu. Nie mam konkretnej osoby.

K: Jasne! Kogo z forum widziałbyś w administracji?

MC: Siebie! Nie no tak poważnie to @ari vel wodzu, bo wydaje się bardzo ogarnięty!

K: Sądzę, że zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałbym Ci teraz zadać parę szybkich pytań! Nie masz nic przeciwko?

MC: Spoko, dawaj!

K: CS 1.6 czy CS:GO?

MC: 1.6

K: CS 1.6 czy CS Source?

MC: 1.6

K: Kawa czy Herbata?

MC: Jestem kawosz! Herbaty mało pije.

K: AK czy M4?

MC: M4, AK ma za duży rozrzut.

K: Dust czy Mirage?

MC: Dust.

K: PC czy Laptop? 

MC: Grać lepiej na PC, ale ja akurat mam laptopa.

K: No dobra, to by było tyle na dzisiaj! Chciałbyś na koniec pozdrowić kogoś z forum?

MC: Wszystkich, ale @Malinaa. najważniejsza! 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
35 minut temu, Karol. napisał:

"Obecność" dwie części. Teraz czekam na 3 która ma wyjść w tym roku.

Również czekam! 

Za krótki ten wywiad zdecydowanie, z chęcią więcej bym poczytała. 🙂 

Plusa zostawiam. 

35 minut temu, Karol. napisał:

Wszystkich, ale Malina najważniejsza! 

🥰🥰🥰

 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.