Skocz do zawartości

FRAGLES-INEK


Fragles.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marcin

Wiek: 25

Nick: FRAGLES  -  INEK

Link do banid: https://banid.pl/kto?to=0:1:527937712

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Nigdy nie pełniłem tej funkcji i chciałbym spróbować 

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: DD2

Dlaczego akurat ten serwer?: ponieważ gram na tym serwerze ponad ROK i jest to serwer najbardziej rozwinięty ze wszystkich (2)

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: NIE

Znajomość amxx i panelu (0-10): 9

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): TAK

Coś o sobie: Stary typ 25 lat no prawie 26.... na sieci ponad rok. Czasu nie za dużo na komputery ale tak od 18 do 24 dostępny

                                                            th.jpg.21524a70f1892348b154c5a4b6afaed1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Może i na serwerze grasz, ale za to tutaj praktycznie Cię nie ma. Wejdziesz od czapy chwile popiszesz i znowu Cię x czasu nie ma. 
Druga sprawa jest taka, że niedawno na opiekuna został przyjęty @GoLdi i jest aktualnie dwóch opiekunów i nie widzę potrzeby jak i sensu by był jeszcze trzeci.

To jest tylko moje skromne zdanie. Może i nie gram na serwerze, ale forum to mój rewir a nie udzielasz się tutaj w ogóle.

 

  • Lubię to! 1

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie bo jak już zauważono na forum mało Ciebie a serwerze też mało Ciebie widuję ale aczkolwiek może grasz jak  mnie nie ma mimo to jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na nie 

-Brak aktywności na forum 

-Nie widziałem ani razu na serwerze

-Nie pełniłeś tej funkcji 

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jakoś goldiego przyjęli a na forum nie wchodził praktycznie w ogóle. Teraz w sumie też nie wchodzi jakoś dużo więcej.

Byłbym na tak, ale aktualnie jest jeden właściciel i dwóch opiekunów, więc nie widzę potrzeby brania trzeciego opiekuna.

Poza tym, ja bym zaczął od admina, a potem dopiero opiekun.

Edit: @sebol~ fajnie jest pisać o czyjejś aktywności na forum/sserwerze, gdy Ciebie na nim ostatnio nie było od dłuższego czasu.

O KURCZE! NIE PEŁNIŁ TEJ FUNKCJI TO JUŻ TRZEBA GO ODRZUCIĆ Z GÓRY, BO PRZECIEŻ NIE MOŻNA GO WZIĄĆ POD SWOJE SKRZYDŁA I NAUCZYĆ CO I JAK.

żenada.

  • Lubię to! 4
  • WOW! 2
  • Haha 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Potrzebuje aktywnego Opiekuna, co nie będzie znikać. Już 1 przyjęłam i staramy się dotrzeć jak widać.

Jeżeli Ci zależy zacznij być aktywnym, dodatkowo wiem, że grasz w GO i może jak ruszy serwer CSGO to tam spróbujesz? 😄 

 

 

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.