Skocz do zawartości

Nowe mapa/y?


Malinaa.

Zmiana na DD2?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmiana na DD2?

    • Nie chce nic zmieniać, ma pozostać ONLY DD2
      21
    • Chce dodania mapy DD2 CSGO
      6
    • Chcę zmienić DD2 na FFA
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Hej, hej

Aktualnie otrzymałam już 2 propozycje odnośnie dodania nowej mapy CSGO DD2 na klasycznego naszego Duścika, ale nawet i zmiany moda na FFA.

Temat powstał, aby poznać opinie szerszego grona graczy, dlatego proszę o linkowani i informowanie graczy, że takowy istnieje, aby potem nie było płaczu i zgrzytu zębami, że ktoś o czymś nie wiedział i zmiany wzięły się z kosmosu.

Mam nadzieje, że podejdziecie do sprawy poważnie i obiektywnie bo wyjdzie to albo na + albo na - czego by nikt nie chciał.

 

Głosowanie odbędzie się w ankiecie, oczywiście kto chce może swoje zdanie również opisać w poście poniżej.

 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co wy, naszego kochanego klasycznego dd2 który jest od początku sieci chcecie na ffa zmienić? 

Głos oddany na nie zmienienie niczego.

 

Edit: Po co inne mapy na tryb Only DD2? Wkońcu only dd2 to only dd2, a nie dodawanie jakiś map. Jak tam bardzo wam się nudzi to macie jeszcze 4mapsa, FFA, oraz sami możecie otworzyć serwer jaki sobie chcecie 😉

Edytowane przez Karol.
Dodam jeszcze coś.
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro serwer jest praktycznie zawsze pełny nie ruszał bym nic na nim a w szczególności zmiana mapy na dd2 z csgo albo zmiana dd2 na inny tryb. 

Ja jestem za klasycznym only dd2, z własnego doświadczenia wiem że po zmianie trybu/mapy na serwerze ludzie się zniechęcą i przestaną grać.

 

Jestem na NIE.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dodanie dd2 w wersji cs:go dużo namiesza? Bez przesady, rozumiem obawy o to że gracze mogą przestać grać na serwerze, dlatego jeśli pomysł nie wypali to możemy zawsze wrócić do klasycznego dd2.

Z drugiej strony może się okazać że to dobry pomysł, i spodoba on się graczom. Po zagraniu 5 razy tej samej mapy odechciewa się grać, a po graniu dd2-dd2 csgo będzie jakaś świeżość.. kto wie🤔

 

Myślę że warto spróbować, jestem na TAK

  • Lubię to! 2
  • Smutny 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał te cs go dd2. Jak by lagowalo mało czy tam , malo fps,  to można by zmienić czy nie? . Przynajmniej jakas inna. Mapa A nie ciągle dd2 zwykle. Można by zrobić RTV np, że albo dd2 albo dd2 cs go na serwie,  i by ludzie wybierali 🙂. Jestem za wprowadzeniem mapy  na serwa

Edytowane przez piotrekpl122
  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie NIE! Serwer od X lat stoi jako klasyczne odd2 tylko na zime dodawania jest druga mapa i niech tak zostanie. 

Nie psujmy czegos co dobrze dziala.

  • Lubię to! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozostaniemy przy modzie Only DD2, to w żadnym wypadku nie powinniście dodawać jakieś mapy dd2 cs go, nikomu ona nie jest potrzebna. Co do zmiany moda na FFA, to można podjąć taką próbę, jednak będzie potrzeba aby głos oddała znacznie większa ilość osób niż te, które przesiadują na forum. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Można by było jakieś inne mapy dd2 dodać ta już nudna jest 

  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jestem na nie, ja już sie tak przyzwyczaiłem do naszego dd2 że nie ma co owszem zmiany czasem są potrzebne ale nie w tym przypadku gdyż nasze dd2 ma swój urok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywanie jakichkolwiek modów opartych na cs go do 1.6 , jest według mnie abstrakcją i nieporozumieniem, aczkolwiek mapy mające realne odzwierciedlenie bez zbędnych dodatków i innych bezsensownych tekstur są w porządku. Fakt mozna poszukać rozwiązania w nowych mapach, można coś wprowadzić na próbę i metoda prób i błędów dojść do czegoś co zostanie na stałe. Ze swojej strony zaproponował bym dodać coś z podstawowych grywalnych map, ewentualnie zrobić 3 maps dd2/nuke/inferno 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli wszystko jasne zostajemy z DD2 naszym. 🙂

Co do mapsa jest proszę zapisać IP i wbijać! 😁 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.