Skocz do zawartości

Cześć wszystkim!


Cisu

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tutaj chyba przywitanie, ale to było dawno, więc napiszę nowe, żebyście mogli o mnie coś nowego wiedzieć! 

Więc zacznijmy. 

 

 

Mam na imię Patryk. Pochodzę z Województwa Podkarpackiego, okolice Rzeszowa. 19 sierpnia w końcu była moja 18 i teraz mogę sobie na legalu pić browarka, haha. 😄 Chodzę do szkoły, a dokładnie do 3 klasy technikum na zawodzie technik budowlany. Czemu taki zawód? Bo pochodzę z małej wsi, gdzie takich osób potrzebują do pracy, na wakacjach właśnie sobie dorabiałem na budowie u Wujka i powiem, że fajnie się pracowało. Nawet były fajne pieniądze na tym. 

Dobra, teraz może coś o moim hobby. 

Moim hobby jest granie w piłkę nożną. Zawsze od małego lubiłem sobie pokopać z braćmi na jakieś polanie. Dlaczego piłka nożna? U mnie w rodzinie każdy kiedyś grał. Tym sportem zaraził mnie mój brat Mariusz, który tak samo grał w piłkę, ale niestety musiał przestać grać, bo doznał kontuzji kolana. Gram jako amator w klubie "Włókniarz rakszawa" liga okręgowa. Moją pozycją na boisku jest prawa pomoc, czasami lewa. 

 

 

Teraz coś o tym forum. 

@Malinaa. - Znam ją już od jakiegoś czasu, nigdy nie mieliśmy ze sobą spin, zawsze byliśmy do siebie nastawiono pokojowo. 

Więc pomyślałem, że jak nie jestem już nigdzie na forum, to jej pomogę, bo jakieś tam doświadczenie mam. Kilka miesięcy na Administratorze dużo mnie na uczyło, ale chce jeszcze więcej wiedzieć. Myślę, że tutaj będą mi pomagać co i jak. Jedynie życzyć nam miłej współpracy i żeby wspólnymi siłami postawić te forum od nowa na nogi! 

 

Miłego wieczoru/dnia życzy Cisu. 

 

 

Jeśli chcecie się coś jeszcze o mnie dowiedzieć, to zapraszam na pw, tam sobie popiszemy! 😄 

  • Lubię to! 1
  • Haha 4
  • Super! 1

JNRwU0M.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Patryk 🤠

  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to i czemu ma admina

 

okej juz sobie przypomnialem kto to bo wkoncu w swoim zyciu obskoczylem chyba wszystkie sieci wiec trudno go nie znac ale co do tego 2 dalej nie wiem.

Edytowane przez Twoj Stary Patriota
  • Lubię to! 2
  • Smutny 2
  • Haha 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Cisu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.