Skocz do zawartości

UBT Chcesz coś z Avonu?


ᴬᵛᵒ ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Avo

Wiek: 21

Data rejestracji na forum:  Sierpień 22, 2019

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Praktycznie wchodzę przez cały dzień po pare razy.

Doświadczenie w ocenianiu: Jak najbardziej 😉

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: TAK

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Z tego co pamiętam to jakieś ss raz wleciały ale to dawno dawno temu.

Dlaczego ty?: Śmigałem po seeeetkach sieci i ta funkcja nie jest mi wgl obca. Trzeba postawić sieć na nogi i myślę, że nowe doświadczone osóbki się przydadzą 😄 Jestem praktycznie non stop więc osoba zbanowana nie będzie musiała długo czekać 😉 Reszta w praktyce.

Coś od siebie: Mam na imię Patryk. Interesuje się motoryzacją i dobrym rapem. Na co dzień pracuje przy wykończeniach mieszkań. Na tą chwile przerwa z wiadomych przyczyn.. Koronaświrus. Ludzie mnie znają, jestem bezkonfliktowy ale wiadomo czasami zdarzy się zdenerwować jak każdemu 🙂 Taki charakterek. Sprawdzanie ss czy rozpisywanie demek nie robi mi większego problemu. To w sumie tyle. Reszta pw 😄 

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że na tak.

Doświadczenie ma, ludzi na tą range trzeba, na forum przesiaduję, no i jak chcemy ożywić na nowo forum to tym bardziej jestem na tak.

Do tej pory jako admin na dd2 spisał się świetnie, co z tego że nie gra dużo osób xd

Generalnie myślę że nadaje się idealnie na UBT.

 

 

  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że obecne odwołania są praktycznie od razu rozstrzygane A to dlatego że ich po prostu niema, jeśli chcesz świecić rangą to jestem na nie ale jeśli są osoby które myślą że jak będzie to lepiej wygadać bo będzie ktoś na tej randze to ja nie mam nic przeciwko, pytanie brzmi.. po co.

 

Zobacz jak bardzo jesteś potrzebny na tej randze. Resztę zostawiam Tobie.

https://imgur.com/1PHwXIp

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Elton John napisał:

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że obecne odwołania są praktycznie od razu rozstrzygane A to dlatego że ich po prostu niema, jeśli chcesz świecić rangą to jestem na nie ale jeśli są osoby które myślą że jak będzie to lepiej wygadać bo będzie ktoś na tej randze to ja nie mam nic przeciwko, pytanie brzmi.. po co.

Nie mam zamiaru świecić rangą kolego 😉 Ludzi na to stanowisko potrzeba bo aktualnie chyba nikt się tym nie zajmuje. Jeżeli sieć ma stanąć  na nogi to takich ludzi chyba potrzeba nie? Co do rozstrzygania od razu to się nie zgodze 😉 Administracja pracuję, uczy się i nie ma czasu aby od razu takie podania rozpatrywać ponieważ czekają na ,,za,, i ,, przeciw,, Pozdrawiam Serdecznie

  • Super! 1

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to przy takim ogromnym ruchu w dziale ubt i jednym serwerze na forum nie ma co brać ani jednej osoby na rangę. Jak jest jakieś odwołanie to szybko je ktoś robi więc nie ma po co siedzieć sobie z rangą przy takim ruchu. Jak się może coś rozhuśta to wtedy spoko.

 

2 godziny temu, Elton John napisał:

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że obecne odwołania są praktycznie od razu rozstrzygane A to dlatego że ich po prostu niema, jeśli chcesz świecić rangą to jestem na nie ale jeśli są osoby które myślą że jak będzie to lepiej wygadać bo będzie ktoś na tej randze to ja nie mam nic przeciwko, pytanie brzmi.. po co.

 

Zobacz jak bardzo jesteś potrzebny na tej randze. Resztę zostawiam Tobie.

https://imgur.com/1PHwXIp

Masz serduszko bo pisałeś żebym dał

heart.jpg.9076f23945e0ea3bf6c5c32d38df97

  • Hajs się zgadza! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby dać mu szansę ale dopiero jak osoba na tym stanowisku będzie potrzebna (tak jak wspomnieli koledzy wyżej).
Jest jeden serwer i to niezbyt zatłoczony więc po prostu nie ma sensu. Jeśli lądowałoby jedno zgłoszeniu lub odwołanie na forum raz na tydzień to będzie sukces i jeśli się z tym admini i reszta załogi nie będzie wyrabiać wtedy widzę sens pisania podania. Więc masz moje TAK ale nie w tej chwili.

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na chwilę obecną postanowiliśmy się wstrzymać z przyjęciem podania, aczkolwiek jeśli będzie konieczna pomoc w dziale, to będziemy mieli Cię na uwadze. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.