Skocz do zawartości

Skarga na Avo


Upsys

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Upys`

Nick Administratora:Avo

Powód Skargi:Dostalem bana za kulture, a admnin sam nie ma w sobie kultury.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: `vт. Avo ツ
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'kulturka'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:195144282'
[AMXBans] Twoje IP: '217.97.49.6'
[AMXBans] =============================================== 


Dowody:[VIP] `vт. Avo ツ :  ciebie kurwa nbie pytam, [VIP] `vт. Avo ツ :  maszkurwa z 16 l,ati chuja wiesz o zyciu, i nawyzywal dziewczyne od szmat uzywajac mikrofonu. 
Edytowane przez Upsys
  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem temat z pewną szanowną kobietą.. NIe bede wymienial nicku 😉 Prowadziłem  z nią dyskusie w która Ty nie potrzebnie się wciąłeś i zacząłes nie odpowiednio się odnosic chodz temat Ciebie się nie tyczył 🙂 Ta ,,osoba,, dobrze wie co zrobiła zle i się z nią dogadałem 😄 Robisz niepotrzebnie problem o nic ;3 Dostales bana słusznie w raz z taryfikatorem regulaminu a nie za darmo. Pozdrawiam.

  • Haha 4

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej w  przywitaniu i podaniu o range... Jestem porywczy i kazdego moze czasami ponieść 😉 Tym bardziej pod wpływem alkoholu itd.. Wszystko jest dla ludzi 😄 Charakteru nie zmienisz ale mozesz zmienic sposob podejscia do ludzi 😉 Jakos z 80% ludzmi z forum nie mam ani najmniejszego problemu a z Wami sie trafia. A czemu? Bo wbijacie na nie potrzebne tematy o zyciu ktorych nie rozumiecie.;3

  • Haha 2

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

On mówi o Twojej kulturze, a nie jego sposobie bycia. Xd

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Elton John napisał:

On mówi o Twojej kulturze, a nie jego sposobie bycia. Xd

Ty to widze jestes wszedzie i hejtujesz wszystko w kolo. Dobrze Marcinek mowil jednak. Nie wiesz o co chodzi, nie wiesz z kim, nie wiesz jak ale do zrobienia kolo dupy jestes pierwszy. Nie pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
  • Haha 4

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się tu wypowiadać, lecz jako admin powinieneś dawać przykład i nie pisać takich rzeczy na czacie tylko od razu banować gościa który tej kultury nie potrafi zachować. W tej kwestii sam jej nie zachowałeś, skarga jak najbardziej słuszna ale każdemu się noga może podwinąć (tym bardziej po alkoholu) tylko trzeba wyciągnąć wnioski z błędu i iść dalej, uczymy się całe życie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się i więcej nie będzie taka sutacja miała miejsca. Tak jak pisałem.. Przyznaje się do wszystkiego, poniosło mnie. Wszystko z tą osobą mam wyjaśnione także mogę dostać ostrzeżenie i temat do zamknięcia 🙂 Pozdrawiam.

  • Haha 2

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj chyba obydwaj Panowie przesadzili. Mimo tego, że napisałeś skargę spójrz również na siebie i lepiej popraw swoje zachowanie tak samo jak @Avo bo nie tolerujemy takiego na naszym serwerze.

Troszkę śmieszna sytuację, że piszesz skargę za kulturę, której sam nie przestrzegales jako pierwszy, aż się uśmiechnęłam jak ją zobaczyłam. 😄

Avo otrzymuje upomnienie oraz już z nim rozmawiałam, a Tobie radzę uważać i też żyć w zgodzie z ludźmi na serwerze. 🙂

 

skarga przyjeta.jpg

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.