Skocz do zawartości

Podanie składam w trybie standardowym zgodnym formalnie z obowiązującym wzorem ;)


malypalestynczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Imię: Konrad
Nick: malypalestynczyk
Wiek: ..........                                                   40 (to nie żart)
Link do gametrackera: mogę podać później?
Link do banid-a: jezu co to?
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Gram tu chwilę. Często. Ludzie mnie chyba tolerują. Staram się  być fair wobec wszystkich. Marcin zrzędzi, że powinienem złożyć podanie. KOCHAM TEN SERWER (czy ja to napisałem?)
Mikrofon(TAK/NIE): TAK, mam
Czy miałeś kiedyś Admina?: tak, 12 lat temu
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: ogarnę
Znajomość Komend Amxx?(0-10): przypomnę sobie, aktualnie 0, no może 1
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): jak najbardziej
Coś o sobie: ...oj już Wy wiecie
Płatność: a musi być? najlepiej, jakby nie było...

Poważniej. Gram tu długo. Nie jestem na tyle wprawnym graczem, żeby wyłapywać wprawnych cziterów, ale na serwerze czasem brakuje ludzi, którzy zwyczajnie pilnowaliby porządku.
Poza tym Marcin nalega... 😉

Pomyślcie. Ja nie mam parcia. Marcin ma 😉


Edit (w sprawie kluczowej) : Składki. Jak najbardziej - jak trzeba, to trzeba. A z doświadczenia wiem, że trzeba. 
Edit2: Generalnie mam wrażenie, że zarówno temat jak i forma powyższego wpisu została przez niektórych odebrana opacznie...

Edytowane przez malypalestynczyk
  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak, zawsze jak jestem na dd2 to się pojawia.

Kulturka na + 

Polecam gracza, a jeśli byś nie ogarniał to zapraszam do mnie, pomoge 

 

@edit.  jednak jestem zmieszany Twoim brakiem ogarnięciem na forum, także jestem 50/50, pozdrawiam 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje GT https://www.gametracker.com/player/malypalestynczyk/91.224.117.74:27395/ podanie w samo sobie jest średnio napisane, coś o sobie mogłeś rozwinąć odpowiedź bo np ja Cię nie znam nie wiem jakim człowiekiem jesteś, nie za bardzo jesteś za płaceniem składki a to jest wymóg bo z tego Malina zbiera poniekąd na reklamę, nie wiesz co to GT tym bardziej banid to tym bardziej mnie zniechęciłeś, więc osobiście jestem na nie wybacz. 

 

Edit: 

 

Wypowiadanie się we własnym podaniu, ach kogoś zabolała krytyka jak mi przykro trzeba było napisać sensowniej podanie nie byłoby takiego problemu i Ty masz 40 lat? Kpina. Ja nie muszę grać codziennie żeby ocenić czyjeś podanie. 😎🙂

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to robimy porządek w tym wątku, bo się jakoś niemiło zrobiło. Zakładam, że administratorzy i moderatorzy nie mają nic przeciwko 😉 - generalnie post to skasowania.

Edytowane przez malypalestynczyk
zróbmy tu porządek :)
  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak.

Jesteś naprawdę w porządku gościem, z każdym umiesz się porozumieć a na serwerze grasz równie często co ja.

Może i forum ani admina na serwerze jeszcze nie ogarniasz tak jak inni ale wszystkiego można się nauczyć niezależnie od wieku!

Mnóstwo razy już mi pomogłeś na serwerze złapać jakiegoś haksa którego ja nie zauważyłem bądź kogoś kto jest toxic na serwerze. Teraz jakbyś miał admina mógłbyś pomóc mi i innym z administracji jeszcze lepiej niż dotychczas. 

Co do płatności to jednak trzeba pomóc trzymać serwer w dobrej formie bo bez tego nie będziemy mieli już gdzie grać:D zresztą..20zl na 2 miesiące a w tym free vip? To chyba nie tak źle? 😁

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@ malypalestynczyk przestań spamować, możesz używać opcji "edytuj" jeżeli chcesz coś dopisać. 😉 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gram tu chwilę. Często" 
"Ludzie mnie chyba tolerują"

"Staram się  być fair wobec wszystkich"

"KOCHAM TEN SERWER"

"Mikrofon(TAK/NIE): TAK, mam"

 

 

Same kłamstwa i niedopowiedzenia. Idealny materiał na admina 🙂 

 

A tak całkiem serio ja jako przedstawiciel Związku Zawodowego Serwerowych Nonesteamówchujówbiedaków podpisuję się jak najbardziej pod wyżej wymienioną kandydaturą. 😉

 

 

Edytowane przez Szewcuuu zwany Krawcem
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście dałbym Ci szansę. Może podania jakoś ładnego nie napisałeś, ale widać Cie codziennie na serwerze, może ja jestem mało, ale za każdym razem jak wchodzę, to Ty jesteś. No to mamy już jeden plus, a drugim plusem będzie, to że masz swoje lata, czyli jesteś dojrzały na ową rangę. Co do Panelu Admina czyli zwanego AMX'a, to się go łatwo od nowa nauczysz, jeśli miałeś tego admina 12 lat temu, to teraz tylko kwestia przypomnienia, nie ma w nim nic trudnego. 

No to więc tak podsumować to wszystko: 

+ Wiek, 

+/- Znajomość AMX,

- Podanie,

+ GT, 

- Banid, 

 

JNRwU0M.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak bo gra często bym powiedział bardzo często ogarnięty i w ogóle 

 

Minus to jednak składka  Oraz amx ale to jednak do ogarnięcia bo nawet ja ogarnąłem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez składki ani rusz. Generalnie polecam tego użytkownika i jestem na wielkie TAK. Facet ogarnięty, i bez problemu idzie się z nim dogadać. Moim zdaniem właśnie takich ludzi potrzeba!

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja rozumiem, że niektórzy uważają ze prowadzenie serwera kosztuje 5 zł, a ja na tych śmiesznych 10 zł ze składek wzbogacam się i niedługo wybuduje swój dom... 

Jednakże składka jest obowiązkowa, więc jakbyś mógł się określić to będę wiedzieć w którą stronę to pójdzie. 🙂

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • malypalestynczyk zmienił(a) tytuł na Podanie składam w trybie standardowym zgodnym formalnie z obowiązującym wzorem ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.