Skocz do zawartości

[Typer]MR.DAFFI


MR.DAFFI

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomasz

Wiek: 19 lat

Jak długo spędzasz na forum?: No staram się jak najwięcej, myślę, że w obecnym czasie do 4/5 godzin jestem w stanie poświęcić.

Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Standardowo Gale MMA i przywrócić kilka innych dyscyplin.

Dlaczego ty?: Sądzę, że Lidze Typera potrzebne jest odświeżenie. Kiedy prowadziłem Ligę Typera wraz z niezastąpioną gwardią działała ona bardzo dobrze i sądzę, iż jestem w stanie przywrócić ten blask, który niegdyś był bardzo efektowny. Jestem doświadczony a moje doświadczenie chcę przekazać ponownie 🙂

Zapoznałem się z regulaminem Ligi typera [TAK/NIE]: Owszem

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pozytywnie nastawiony do tego podania, 2 razy miałeś już okazję być typerem i 2 razy zwiałeś z niewiadomych przyczyn(no chyba ze Malina wie o co chodzi), po czym znowu przychodzisz na forum jak gdyby nigdy nic i piszesz podanie. Mimo iż brakuje nam typerów, tobie raczej w tej kwestii już nie zaufałbym 😉 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na wstępie tego podania zastanowił czy my możemy tak wprost odrzucać oferty pomocy osób trzecich🤔 no chyba nie do końca.

Koleżka tutaj stara się o stanowisko które nie daje mu żadnych dodatkowych przywilejów na forum, więc wydaje mi się, że intencje ma czyste!

 

@ MR.DAFFIUmówmy się może na wstępie, że jak Cię kolejny raz najdą chwile zwątpienia i znużenia w związku z tą funkcją to powiesz nam to wprost, żeby potem nie musiał powstawać kolejny temat z Twoją degradacją, a i przy okazji, żeby kogoś na Twoje miejsce można było znaleźć w celu zachowania ciągłości działalności Twojego sektora.

 

Osobiście uważam, że jeśli ktoś wyraża chęć pomocy to taką pomoc powinniśmy przyjmować, więc ode mnie absolutne tak!

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym, żeby dać mu kolejną szanse. 

+ Potrzebujemy aktywnych osób, 

+ Masz doświadczenie na owej randze, 

+ Byłeś już u nas na tej randze, ale odszedłeś (Nie znam powodu), 

 

JNRwU0M.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Różyk wyjaśnił temat.
Jestem na tak, bo nie widzę powodów aby z jakiejkolwiek pomocy rezygnować. Nie udzielam się w typowaniach i nie interesuje mnie to, ale myślę, że przyda Wam się dodatkowa para rąk do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na początek powinieneś odpracować warna, bo bez tego ani rusz.

Nie ukrywam, że podchodzę z lekkim dystansem do tego podania, ponieważ już kilkukrotnie miałeś swoje powroty. Aczkolwiek jestem podobnego zdania co Panowie wyżej, jeśli Twoje chęci są szczere i nie odwidzi Ci się po chwili, to jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.