Skocz do zawartości

#1436 Pytanie na dziś!


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Nie chciałbym być sławny.  Ponieważ byś nie mial czasu dla nikogo opsypywany duza iloscia pytan i wgl. 

  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użeranie się z hejtem i zasranymi paparazzi to nie jest nic fajnego, dlatego zdecydowanie jestem na nie. 

  • Lubię to! 1

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być w czymś na prawdę świetny i być znany, rozpoznawany z tej konkretnej rzeczy 😉 . Po za tym uważam, że każdy ma prawo do marzeń i powinien do nich dążyć, nie patrząc na hejterów. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie pasować to co robimy, czy będzie zwyczajnie zazdrosny, dlatego krytyka będzie miała miejsce, prędzej czy później . Wiadomo również, że nie można mieć wszystkiego 🙂 .

 

Pozdrawiam ! ;]

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko po to żeby móc mieszać z błotem obecne "gwiazdy" które zabierają głos wszędzie gdzie się da, mimo, że ich pojęcie jest na poziomie umiętjętności bokserskich Najmana, a potem w tyłkach mają opinię szarych ludzi nawet jeśli to co do nich piszą to prawda...ale mam wtedy ochotę takiego kopoboksa im wypłacić!!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.