Skocz do zawartości

Odpowiedzi- B1z0N


B1z0N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki za pytania 🙂

 

@ DeMoN()
[P] Jak ty się tu znalazłeś?

     [0] Kocham grać z karabinem w ręce  jak mi mohaa przestał działać na nowym systemie to ściągnąłem sobie CS-a, (od razu szukałem only DD2 bo grałem na tej mapie w szkole) i tak skakałem po serwerach w poszukiwaniu takiego the best of  u Was mi się spodobało najbardziej, ale nie umiałem grać - więc częste kick-ki, bany, zmiana nicków itd. aż zobaczyłem co się z czym je i zaakceptowaliście B1z0N-a a po pół roku z Wami na serwie zalogowałem się na forum i tak już jestem 

 

[P] Jakiej muzyki słuchasz?
     [0] Słucham wszystkiego, dosłownie u mnie nie ma podziału na gatunki, tylko jak coś jest zajebiste to tego słucham 

 

[P] Twój ulubiony utwór?
     [0] Za dziecka jak jeszcze MTV było spoko i przez cały dzień leciały teledyski, to spodobało mi się nagranie Metallica - One i Kcham je do dziś

 

[P] Jak długo na maliversach?
     [0] 19 Maja 2018 był mój pierwszy post "Hey :)" był on przywitaniem się z Wami oraz krótko o sobie  wspominam w nim również że już gram z Wami od niecałego roku z różnymi przejściami 
 

[P] Ulubiona potrawa?

     [0] Kurczak w panierce z warzywami i przyprawami, gotowany na parze  oraz kanapki z serem szynką sałatą pomidorkiem i papryką z sosem czosnkowym mogę jeść codziennie pizzą czy kebabem też nie pogardzę, ale to chyba każdy lubi 

 

[P] Kim zawsze chciałeś zostać?
     [0] Szczęśliwym człowiekiem 
Architektem, projektantem, inżynierem z pomysłami które się realizuje. Aktualnie jestem elektrykiem i ciesze się z zawodu, który zawszę będzie wykonywany. Przemyślany kierunek  
 

[P] Ulubione piwo?
     [0] Tyskie ponad wszystkie !!  od jakiegoś czasu pije tylko zimnego lecha  jest zajebisty, a zmiany dokonałem po informacji, że piwa w zielonych butelkach są lepsze jakościowo i faktycznie, polecam!

 

[P] Komu kibicujesz?

     [0] Jestem z Chorzowa i jestem z tego dumny, byłem 2 razy na meczu Ruchu Chorzów, ale nie zostałem kibicem, piłki nożnej też nie oglądam więc kibicem nie jestem, jedyny sport w ogóle jaki lubię oglądać to siatkówka kobiet, bo jest na co popatrzeć  kibicuje dużym pupom 

 

[P] PS czy Xbox?
     [0]  całe zycie na PC, ale za dziecka nie zapomnę atari i amigi  ale jak już kiedyś miałbym kupił to PS
 

[P] Ulubiona gra?
     [0] !!!!!!!!!!!!!!! Medal of Honor: Allied Assault !!!!!!!!!!!!!!!

na drugim miejscu mam RuneScape bo mam tam postać od 8 lat na wysokim lv ale rzadko kiedy tam gram i od jakiegoś czasu L<3fciam CS 

 

@ Marcin.exe Only DD2

[P] Skąd pomysł na nick?

     [0] Na początku miałem mnóstwo nicków (bo nie wiedziałem co się z czym je i mnie wyrzucaliście) wiec musiałem być kreatywny 😛 Biały Bizon to tekst z filmu "jutro bedzie futro" po pierwszej części, nie wiedziałem czym jest bialy bizon, ale mimo wszystko było to w filmie mega, spodobało mi się i tak już zostało. W drugiej części filmu dowiedziałem się że bialy bizon to mega piękna kobieta która była byłą dziewczyną jednego z głównych bohaterów. W technikum miałem nick "Laska" (z filmu chłopaki nie plączą) wiec nie ma zle  😛😛

 

[P] Ile masz lat?
     [0] Rocznik 89 😄

 

[P] Skąd jesteś?

     [0] Chorzów, Górny Śląsk 😄

 

[P] Czym się zajmujesz?

     [0] Jestem elektrykiem, monterem i kocham prace z przewodami + aktywny wypoczynek 🙂 

 

[P] Jak lubisz spędzać wieczory?
     [0] W łóżku 😄 jak jest pogoda to spacer z uroczą niewiastą, rower, film albo CS z najlepszą bandom świrów na świecie 🙂

 

[P] Masz jakąś ulubioną mapę w csie?
     [0] tak only DD2 😄

 

[P] Masz zwierzaka? 
     [0] Aktualnie nie, ale za dziecka to: królik, kot, pies, koszatniczki, chomiki. A w sumie to tak, w sobie 😄😄

 

[P] Masz rodzeństwo?
     [0] Tak

 

[P] Masz drugie imię? Jeśli tak to jakie?

     [0] Maksym 😄

 

@ v1p3r Only DD2

[P] Jak długo grasz w cs 1.6 ?

     [0] +- od wakacji 2017 i kilka razy w technikum na wolnej lekcji informatyki 😛

 

[P] Kiedy masz urodziny ?
     [0] W grudniu popołudniu 😄 nie chcę podawać dokładnej daty, ale mam w okolicach świąt, niestety każdego roku jeden prezent na urodziny i święta 😞😞 (w moim profilu mam date Hitlera, nie chciałem podawać mojej daty bo jestem trochę anonimowy, a ta data pierwsza mi do głowy przyszła, bo kiedyś o nim wiedziałem wszystko)

 

[P] Dlaczego nie masz Steam ? 😄 

     [0] Zawsze miałem na kompie mało programów, niepotrzebne zawsze kasowałem jak np "mp3cut" zrobiłem sobie dzwonek na fona i delete 😄 po co niepotrzebnie obciążać kompa... Steam nigdy mi nie był potrzebny, nigdy go nie miałem i nie znam tego programu. Kiedyś ktoś mi powiedział że do Cs-a musze mieć, to miałem konto na non-steam, ale jak CS działał bez non-steam-a, to od razu delete. W skrócie nie wiem po co miałbym mieć steam-a.

 

[P] Co robisz w wolnym czasie ? 
     [0] aktywny wypoczynek, majsterkuje w domu albo coś naprawię, sprawdzam media, lenie się przy filmie albo CS-ie 😄

 

[P] Gdzie pracujesz ? (Jeśli pracujesz)
     [0] Aktualnie bezrobotny 😞 przez j3b4n3g0 covida, którego nie ma (jest, ale mniej groźny od przeziębienia...), zrobiłem sobie wakacje, ale teraz to mi trochę roboty brakuje 😞

 

[P] Grasz w coś oprócz cs-a ? 
     [0] Całe życie grałem w medala MOHAA, oraz RuneScape, od czasu do czasu zainstaluje sobie Gothic-a 1-ke, Supersam-a, Guitar Hero 3 i WT, brakuje mi, a bym sobie jeszcze pograł w rtcWolfenstein oraz Unreal Tournament

 

@ Malinaa.

[P] Jakie trunki najczęściej spożywasz?
     [0] Zimnego Lecha, zmrożone whisky z colą i cytryną, słodkie czerwone wino 🙂

 

[P] Co lubisz w kobietach?
     [0] Wygląd ma przyciągnąć a charakter zatrzymać
Podobają mi się długie gęste włosy (kolor nie ma znaczenia), figura duże biodra pupa uda, okrągłe kształty które idzie złapać.
Poczucie humoru, elokwentne słowa, niezależność, czułość, bycie naturalną, otwartą, jak ma zasady których się trzyma, jak ma pasję albo coś wspólnego ze sportem, romantyzm... tak na szybko to ciężko w kilku słowach, czasem nawet uśmiech, tajemnicze spojrzenie też jest piękne i potrafi poprawić dzień i to bez rozmowy 🙂 a co dopiero po 😄

 

[P] Co przyciąga Cię do serwera DD2?
     [0] Pozytywni ludzie, miła atmosfera, fajne mapy DD2 (oprócz tej zimowej z choinkami, wersja night by mogła być na stałe np od 21 do 5 😄) asysty, choć nie mam vip-a - skiny (bywam po 23 😄 i ten toporek jest kozacki) a co najważniejsze, że jak coś jest nie tak, to zawsze można napisać do kogo trzeba i rozwiązać problem 🙂😘

 

[P] Jesteś optymistą czy pesymistą?

     [0] Wszyscy mówią że pesymistą..., ale ja po prostu czarno widzę 😄 jak coś planuje bądź w pewnych sytuacjach życiowych, to zawsze w pierwszej kolejności widzę wszystkie złe strony, to zapewnia zawsze mnie że jestem przygotowany na najgorsze. Ja natomiast uważam to za zaletę u mnie, przezorny zawsze ubezpieczony, mama zawsze mówiła pomyśl 10 razy zanim coś zrobisz 😄 i tak jak w szachach być zawsze kilka kroków przed rywalem 😄 tak podchodzę do życia.
Tak na boku, każdy z nas ma swoje życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje, ja mam już 30-stkę i wiem że w życiu, jaka sytuacja by nie była, zawsze trzeba patrzeć ze światełkiem w przód i być szczęśliwym, w życiu piękne są tylko chwile, trzeba je kolekcjonować i pielęgnować i zawsze starać się być szczęśliwym (będąc szczerym przy tym 🙂) To jest Twoje życie i rób to co kochasz i ciesz się z tego co masz, dlatego ja uważam że nie jestem pesymistą. Trzeba siebie zaakceptować takim jakim sie jest, kochasz siebie kochasz świat 😄 dam taki cytat z II WŚ
"Życie to walka
świat pełen bojów
więc idź i walcz!"

Przeciwności losu trzeba pokonywać a z pięknych rzeczy się cieszyć i dbać o relacje z bliskimi ❤️
~sami osądźcie~

 

[P] Co warto w życiu przeżyć choć raz?
     [0] Skok z samolotu ze spadochronem (marzy mi się <3)

 

[P] Czy spełniłeś już jakieś swoje marzenie? Jeżeli tak to jakie?

     [0] Kiedyś kolega co kupił działkę pod dom na zadupiu, zaprosił kolegów z podwórka by przyjechali do niego na weekend pod namioty 😄 ognisko do rana, w nocy gdy wygasało, kilkoro z nas patrzało w niebo i gadaliśmy ze sobą, the best night ever, tyle spadających gwiazd było że masakra, marzeń wypowiedzianych było w ch.. cholerę :d Spełniły się 2, 
zdałem prawko,
byłem z kobietą od technikum, która podobała mi się od podstawówki :D,
najgorzej że w totka nie wygrałem 😛

 

[P] Co Ci przynosi radość?

     [0] Najpiękniejsze uczucie dla mnie - gdy jestem na szlaku turystycznym w górach i podczas spaceru słychać szum rzeki, rzeczki, wody ❤️❤️❤️ i dźwięk natury.
Systematyczne ćwiczenia, orgazm, kiedy wiem że już nic nie mam na głowie, kiedy ma score-a w Cs-ie: 28:6, MUZYKA, uśmiech bliskiej osoby.

 

[P] Jeżeli słyszysz słowo SŁODYCZ, co przychodzi Ci na myśl?
     [0] Mineta, jak mam być szczery, michałki, czekolada z orzechami, lody, budyń, mleko w tubce 😄

 

[P] Jaką broń najbardziej lubisz w cs?

     [0] w mohaa byłem pro i grałem z mauser-em, kocham AWP, ale wiem że jak 16-stolatek albo 22-latek już nie jestem, dlatego teraz gram deage-em i chyba to jest moja broń. W myszy mam też przycisk na nóż, choć lubię go używać to jeszcze jestem świeżak 😛
 

 

@sebol~

{P} Jakie plany na przyszłość. 
     [0] Coraz częściej zastanawiam się żeby założyć swój interes jako elektryk, monter, serwis, złota rączka~, chciałbym też otworzyć coś swojego, ale nie wiem jeszcze na czym ludzie potrafią zostawić spory $$ a przy tych wszystkich sklepach i w dobie 2020 ciężko o cokolwiek :/, nie mam żony i dzieci póki co chce byś szczęśliwym 😄

 

{P} Jaki samochód ci się podoba.

     [0] Jaguar - nie jestem z motoryzowany

 

{P} Jakie plany na czas pandemi.

     [0] ***** ***, ***** pandemie, dla mnie nie istnieje, jest to gra polityczna na której wszyscy tracą oprócz rządzących i kościoła... Straciłem pracę przez to i dla tych którzy oglądają wiadomości online, pandemia to tylko fikcja... aktualnie szukam pracy i miło spędzam czas i pandemia dla mnie nie istnieje, chodzę bez kagańca...

 

{P} Masz dziewczyne.

     [0] Nie, na stałe...

 

{P} Gdzie lubisz grać ct czy tt.

      [0] to zależy od team-u, gram tylko dd2 i to zależy gdzie jest więcej pozytywnych osób, choć u Was jest wyrównywanie szans i czasem, a raczej często nie mam wyboru gdzie jestem :/.

 

Dziękuje Wszystkim którzy dotrwali do końca 😄 nominuje @ kargul (Jeśli Kargul już był to wytypuje inną osobę)

Peace^^,)

  • Lubię to! 3
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, B1z0N napisał:

!!!!!!!!!!!!!!! Medal of Honor: Allied Assault !!!!!!!!!!!!!!!

 

Oj pamiętam, to był dopiero hit, a wtedy cena to była jakaś z kosmosu, jeśli chodzi o oryginał 😉 

 

To były dobre wspomnienia.

  • Super! 1

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, B1z0N napisał:

 

  [0] ***** ***, ***** pandemie, dla mnie nie istnieje, jest to gra polityczna na której wszyscy tracą oprócz rządzących i kościoła... Straciłem pracę przez to i dla tych którzy oglądają wiadomości online, pandemia to tylko fikcja... aktualnie szukam pracy i miło spędzam czas i pandemia dla mnie nie istnieje, chodzę bez kagańca...

 

Szanuje mocno! ❤️ 

  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, B1z0N napisał:

[P] Jesteś optymistą czy pesymistą?

     [0] Wszyscy mówią że pesymistą..., ale ja po prostu czarno widzę 😄 jak coś planuje bądź w pewnych sytuacjach życiowych, to zawsze w pierwszej kolejności widzę wszystkie złe strony, to zapewnia zawsze mnie że jestem przygotowany na najgorsze. Ja natomiast uważam to za zaletę u mnie, przezorny zawsze ubezpieczony, mama zawsze mówiła pomyśl 10 razy zanim coś zrobisz 😄 i tak jak w szachach być zawsze kilka kroków przed rywalem 😄 tak podchodzę do życia.
Tak na boku, każdy z nas ma swoje życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje, ja mam już 30-stkę i wiem że w życiu, jaka sytuacja by nie była, zawsze trzeba patrzeć ze światełkiem w przód i być szczęśliwym, w życiu piękne są tylko chwile, trzeba je kolekcjonować i pielęgnować i zawsze starać się być szczęśliwym (będąc szczerym przy tym 🙂) To jest Twoje życie i rób to co kochasz i ciesz się z tego co masz, dlatego ja uważam że nie jestem pesymistą. Trzeba siebie zaakceptować takim jakim sie jest, kochasz siebie kochasz świat 😄 dam taki cytat z II WŚ
"Życie to walka
świat pełen bojów
więc idź i walcz!"

Przeciwności losu trzeba pokonywać a z pięknych rzeczy się cieszyć i dbać o relacje z bliskimi ❤️
~sami osądźcie~

Mądrego warto posłuchać 😄

Fajnie się czytało, szkoda że pytań nie było więcej 😄

 

  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powiem Ci, że jestem mega pozytywnie zaskoczona Twoimi odpowiedziami. 😉

Mega wielki plus dla Ciebie ode mnie. 😉

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.