Skocz do zawartości

skaraga


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: rucham
Nick oskarżonego: mielcer
IP/SID oskarżonego: nie zapisywalem
Data zdarzenia: przed chwila
Powód skargi: dostalem bana
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):no dalbym zdj z bansa ale no
Proponowana kara: opanowanie króla serwera
Wyjaśnienia: niestety nie skopiowałem z konsoli, ale to było coś takiego:

Bizon siedzi w tunelu całą rundę, zauważam to ponieważ sam w nim siedziałem chwilę, napisałem coś takiego "kurwa bizon siedzi w tym tunelu całą runde" 

ktos powiedzial na glosowym "dla Ciebie pan bizon" 

odpisalem "leb tam sklej"

chlop po krotkim otrząśnięciu sie od tej riposty powiedział "ciekawe czy z kutasem w buzi tez bylbys taki... cos tam cos tam" nie doslyszalem

mielcer daje mi bana

Jeśli mój ban jest słuszny, za napisanie "łeb tam sklej" ban "Kultura" na 30 minut, to ciekawi mnie to ( niestety nie mogę zobaczyć ), czy kolega ( bodajże Krawcuu ) również otrzymał tego bana, jak nie to faworyzacja. Dziękuję i pozdrawiam mielcer.

edycję w sumie zrobie i dodam od siebie, że jakby to napisał jakiś stały gracz, to mógłbym się założyć z bogiem o milion dolarków, że żadnej kary by nie dostał, a oskarżona osoba by miała to kompletnie gdzieś.

  • WTF? 1
  • WOW! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinieneś już dostać pewna za pierwszym razem za odpowiedz do flow 😉 bo kogo ruchasz odpowiadasz spytaj matkę więc to podchodzi pod obrazę rodzica, czytałem saya więc wyłapałem Twój tekst moim nie dopatrzeniem jest to że nie słyszałem kto co odp gdyż naszły na siebie głosy. Poza tym możesz nawet bizona spytać kiedyś ode mnie też za wyzywanie wyrwał, nie patrzę kto bo idzie najpierw upomnienie kick ban 

 

Więc ogarnij się a później pisz pozdro

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się przyłożyć trochę do pisania skargi. 

 

Data zdarzenia: przed chwila  --- To
Powód skargi: dostalem bana
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):no dalbym zdj z bansa ale no ---- To też, link do demka mogłeś podać, przynajmniej czat widać. 
Proponowana kara: opanowanie króla serwera
Wyjaśnienia: niestety nie skopiowałem z konsoli, ale to było coś takiego:

Sprawiedliwe będzie jak @ BizoneG  oraz admin który dał Ci bana napiszą jak było. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.