Skocz do zawartości

BAN GO MOD


Yerianek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Yerianek 😄

Steam id lub IP:

Serwer: GO MOD

Data bana: 21.12.2020r.

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina WBK.. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Yerianek :
[AMXBans] Powod : ' AB ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Twoje IP : 
[AMXBans] ========================================

 

Ban został nadany nie słusznie, ponieważ nie miałem AB.
Czekam na rozpiskę demka od admina @ Karol. GO MOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://execute.mybans.eu/search.php

masz 3 bany nie wygasłe, za ssy których NIE wstawiłeś, za "Pa" co rozwiązaliśmy chyba w skardze, oraz za ab. Nic nie muszę rozpisywać, dostałeś ssy, nie wstawiłeś, grasz od 2 tygodni na ab a admini go moda nic z tym nie robią. Jedyny ban, który ci wygasł to ban za rasz na 5 minut, więc pozdro.

 

edit: dobra, w linku jest tylko wyszukiwarka bo dalem zly link, ale wystarczy wpisac nick Yerianek i widac wszystko XD

 

edit2: Poza tym, przy tym jak się kłóciłeś na czacie o tego bana był między innymi @ AjZiSi jeszcze parę osób i te osoby wiedzą, że bana wtedy miałeś, a żadnego odwołania od niego nie widać do dziś, więc jest AB 🙂

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS-ów nie wstawiłem bo ich nie było, na temat tego bana zostałem sprawdzony przez admina HS|ApApNoC i nic nie miałem i nic nie mam. Jak sam wzór wskazuję admin ma 24h na rozpisanie demka zatem poproszę o to.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Yerianek napisał:

SS-ów nie wstawiłem bo ich nie było, na temat tego bana zostałem sprawdzony przez admina HS|ApApNoC i nic nie miałem i nic nie mam. Jak sam wzór wskazuję admin ma 24h na rozpisanie demka zatem poproszę o to.

przecież sprawdzanie takie było bez sensu, jak dostałeś bana i potem cię sprawdzał to raczej logiczne, że każdy by wyłączył i grał normalnie, to tylko pokazuje niekompetencje admina XDD

  • Lubię to! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yerianek napisał:

SS-ów nie wstawiłem bo ich nie było, na temat tego bana zostałem sprawdzony przez admina HS|ApApNoC i nic nie miałem i nic nie mam. Jak sam wzór wskazuję admin ma 24h na rozpisanie demka zatem poproszę o to.

Jak dajesz bana za coś to chociaż wywiąż się z obowiązków jakie do Ciebie należą m.in rozpisanie demka

 

edit: @ Karol. GO MODSprawdzał mnie praktycznie od razu i nic nie usuwałem bo nie miałem czego usuwać.

Jeżeli uważasz, że ban za "AB" jest słuszny to udowodnij to 

 

@ Karol. GO MOD jak sam wzór wskazuję masz obowiązek rozpisać demko zatem czekam masz 24h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Yerianek napisał:

Jak dajesz bana za coś to chociaż wywiąż się z obowiązków jakie do Ciebie należą m.in rozpisanie demka

 

To teraz powiedz mi jak mam cię rozpisać, jak dałem ci bana za AB i to słusznego, a nie za jakieś haxy XDDD

 

edit: nie będę już spamił, tylko edytował XD

@ Yerianeko nie, wcale nie mogłeś ich wcześniej usunąć i to jakieś milion razy przez ten czas gdy miałeś bana XDD 

 

@ Yerianekgościu, pierwszy post pod tym tematem-napisałem i udowodniłem, że go masz, każdy, kto może sprawdzić bansa widzi, że dalej masz bana XDDD

 

@ Yerianek akcja z udostepnieniem ekranu-kolejna akcja ktora pokazuje, ze admin ktory cie sprawdzal na tym udostepnianiu ekraniu czyli bodajze hs z tego co pisales jest niekompetentna osoba na range admina i popelnil kolejny blad XDDD

 

@ Yerianekjakoś wątpię, że sprawdzał cię od razu, bo od razu po banie to ty się wykłócałeś na czacie i miałeś wtedy duuuużo czasu żeby wszystko usunąć, usunięcie paru plików zajmuje kilka sekund i mogłeś to zrobić nawet parę sekund przed tym jak on cię sprawdzał, więc to nie jest argument.

 

@ HS ApApNoC GO MOD lubię cię, ale jeżeli zrobiłeś wszystko to co on piszę, to po prostu spierdzieliłeś sprawę XD

 

@ Yerianek a wysłałeś mu ssy?

  • Super! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karol. napisał:

przecież sprawdzanie takie było bez sensu, jak dostałeś bana i potem cię sprawdzał to raczej logiczne, że każdy by wyłączył i grał normalnie, to tylko pokazuje niekompetencje admina XDD

Udostępniłem mu ekran po czym sprawdzał  wszystkie pliki cs

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karol. napisał:

To teraz powiedz mi jak mam cię rozpisać, jak dałem ci bana za AB i to słusznego, a nie za jakieś haxy XDDD

Dałeś mi bana za AB zatem udowodnij to, że go miałem

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Karol. napisał:

To teraz powiedz mi jak mam cię rozpisać, jak dałem ci bana za AB i to słusznego, a nie za jakieś haxy XDDD

 

edit: nie będę już spamił, tylko edytował XD

@ Yerianeko nie, wcale nie mogłeś ich wcześniej usunąć i to jakieś milion razy przez ten czas gdy miałeś bana XDD 

 

@ Yerianekgościu, pierwszy post pod tym tematem-napisałem i udowodniłem, że go masz, każdy, kto może sprawdzić bansa widzi, że dalej masz bana XDDD

 

@ Yerianek akcja z udostepnieniem ekranu-kolejna akcja ktora pokazuje, ze admin ktory cie sprawdzal na tym udostepnianiu ekraniu czyli bodajze hs z tego co pisales jest niekompetentna osoba na range admina i popelnil kolejny blad XDDD

 

@ Yerianekjakoś wątpię, że sprawdzał cię od razu, bo od razu po banie to ty się wykłócałeś na czacie i miałeś wtedy duuuużo czasu żeby wszystko usunąć, usunięcie paru plików zajmuje kilka sekund i mogłeś to zrobić nawet parę sekund przed tym jak on cię sprawdzał, więc to nie jest argument.

 

@ HS ApApNoC GO MOD lubię cię, ale jeżeli zrobiłeś wszystko to co on piszę, to po prostu spierdzieliłeś sprawę XD

Jakby, słusznie mówisz że mógł usunąć te pliki bo ciągle mówił żebym poczekał chwilkę i dopiero za jakieś 5 może nie całe 5 minut udostępnił ekran.

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Karol. napisał:

http://execute.mybans.eu/search.php

masz 3 bany nie wygasłe, za ssy których NIE wstawiłeś, za "Pa" co rozwiązaliśmy chyba w skardze, oraz za ab. Nic nie muszę rozpisywać, dostałeś ssy, nie wstawiłeś, grasz od 2 tygodni na ab a admini go moda nic z tym nie robią. Jedyny ban, który ci wygasł to ban za rasz na 5 minut, więc pozdro.

 

edit: dobra, w linku jest tylko wyszukiwarka bo dalem zly link, ale wystarczy wpisac nick Yerianek i widac wszystko XD

 

edit2: Poza tym, przy tym jak się kłóciłeś na czacie o tego bana był między innymi @ AjZiSi jeszcze parę osób i te osoby wiedzą, że bana wtedy miałeś, a żadnego odwołania od niego nie widać do dziś, więc jest AB 🙂

Pisałem o tym banie z Konradem na GG jak wrócę do domu mogę wysłać ss rozmowy gdzie pisze, że mam mieć ub.

 

I tak czekam na rozpisane demko.

  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Proszę o wypowiedź zarządu serwera @ Konraditd., osoba nieproszona która napisze post zostanie ukarana w odpowiedni sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yerianek  Pisałeś tylko o pierwszym banie to dałem ci UB a z tymi 2 to nie złożyłeś żadnych wyjaśnień ani SS,Y nie dałeś wiec jak dla mnie masz bana i temat zamknięty chyba że dasz ss,y

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

zbanowany.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.