Skocz do zawartości

propozycja ode mnie


headshotplayerez

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin jest na forum, wchodząc na serwer automatycznie go akceptujesz. To, że większość go nie czyta nie zwalnia z odpowiedzialności. Jeśli tu go nie chcą czytać to wątpię, że będą tracić czas podczas rozgrywki. Moim zdaniem nie jest to potrzebne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Who Cares? napisał:

Jeśli tu go nie chcą czytać to wątpię, że będą tracić czas podczas rozgrywki. Moim zdaniem nie jest to potrzebne.

Wlasnie ludzie nie czytaja, bo nie chce im się wchodzić na forum, żeby go przeczytać. 

Jak dla mnie dobra propozycja, przyda się.

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komenda /regulamin nic nie da bo użyje jej 5/100 osób. 

 

Wystarczy dodać akceptację regulaminu przed dołączeniem do gry i daje to ochronę w postaci "Przecież zaakceptowałeś regulamin"

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pomysł nie jest głupi, aczkolwiek nie dawał bym, jednego ze standardowych regulaminów . Jeśli już bawić się w regulaminy to żeby był on w nowej, ciekawej odsłonie, żeby każdy się zastanawiał "a co to ?"  😄 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Wchodząc na serwer gracz akceptuje regulamin, jeżeli nie wchodzi na forum to również nie będzie go czytać na serwerze, gdzie wchodzi po prostu pograć.

Dlatego uważam, że wrzucanie tego nic nie zmieni. 🙂

 

propozycja-odrzucona.png
  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.