Skocz do zawartości

Odpowiedzi Pyskatej


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

@[Urlop] Marcin.exe

 

[P] Czym się interesujesz?

Zwierzątkami kocham je w szczególności psy, motoryzacja nietypowe dla kobiety 😈 

[P] Jak trafiłaś na Maliver? 

Pamiętam że to było w marcu jakoś z Agatą się zgadałam i dowiedziałam że stworzyła maliver z fliver za namową bodajże zarejestrowałam się i tak zostałam do dnia dzisiejszego.

[P] Jak lubisz spędzać wieczory?

Z chłopakiem przy netflixie czy zwykłym programie oglądając duperele a przy tym pijąc gorącą herbatę bądź jak mam luźniejszy wieczór to dość często spędzam przed kompem i gram w CS:GO 😎

[P] Jak masz na drugie imię?

Anna

[P] Jaki masz kolor oczu?

Brązowe

[P] Wierzysz w horoskopy?

Nie

[P] Jak wygląda twoja poranna rutyna?

Budzę się muszę chwilę poleżeć wstaję ubieram się, idę myć się a później ząbki i działam dalej ^^

[P] Grasz w jakieś gry poza cs? Jeśli tak to jakie?

Nie gram w inne gry po prostu mi nie wchodzą mimo że próbowałam grać w LOL'a, metina czy wiele innych. 

[P] Gdzie widzisz siebie za 5 lat?

Oj nie myślałam nad tym gdzie siebie widzę za 5lat, myślę że dziecko mąż i inne obowiązki domowe będą wtedy priorytetem. XDDDD

[P] Chciałabyś pełnić jakąś funkcję na forum?

Starałam się nie dostałam się, więc jak już Ci pisałam że nie zamierzam się już pchać na żadną rangę może ktoś kiedyś doceni a jak nie to nie. 😋

[P] Psy czy koty?

Psy

[P] Jesteś pesymistką czy optymistką?

Oj myślę że jestem bardziej osobą pesymistyczną. 

 

@ sebol~ Only DD2

 

 

[P] Jakie plany na przyszłość?

Na przyszłość? Na razie nie mam żadnych, ponieważ zajmuję się na ten moment chorą mamą nad którą mam opiekę i nie mogę iść do żadnej pracy.

[P]  Czy masz tutaj jakiegoś wroga na forum?

No pewnie że są wrogowie.

[P] Kim lubisz grać w cs?

Terrorystą!

[P] Jak lubisz spędzać czas wolny?

Staram się spędzać czas aktywnie, ale dość często też i lubię się opierdzielać przed komputerem.

[P] Uczysz się czy pracujesz jak tak to jako kto?

Napisałam już wyżej, więc możesz przejrzeć pytania wyżej. 

[P] Masz prawo jazdy?

Tak

[P] Co cenisz najbardziej u chłopaków? 

Szacunek do mnie, podobny światopogląd, bycie zdecydowanym (nie lubię chaotycznych osób, które bez przerwy zmieniają zdanie), wierność, zaangażowanie.

 

@ Malinaa.

 

 

[P] Czego szukasz w drugiej połówce?

Szukam szczerości, zaufania i przede wszystkim wsparcia i ciepła drugiej osoby.

[P] Dlaczego nie znudził Ci się cs?

Oj za długo gram by mi się w jakikolwiek sposób znudził cs czy to wersja cs:go czy 1.6 zawsze z sentymentem wracam do tych gier.

[P] Czym lubisz się zajmować?

Lubię zajmować się Amelką, moim pieskiem z którym uwielbiam wychodzić na spacery lubię spędzać czas z Tomkiem czy to denerwować i wspierać. 😍

[P] Jakie jest Twoje aktualne hobby?

Denerwować ludzi, co idzie zauważyć na każdym kroku, a tak poważnie to coraz bardziej moja pasja jest motoryzacja interesują mnie konstrukcje samochodów itp XDDD

[P] Jaka praca byłby dla Ciebie wymarzoną?

Nie mam wymarzonej pracy, nie ważne jaka praca ważne by ją mieć i doceniać w tych czasach jest ciężko o jakąkolwiek pracę przez tą całą „pandemie”.

[P] Czego nie lubisz w ludziach?

Najbardziej w ludziach nie lubię dumy, egoizmu, kłamstwa dwulicowości i całej natury ludzkiej. Tej przesadzonej dramaturgi, jakby życie było melodramatem.

 

 

Nominuję @ SplaTT. dawaj mordeczko dawno Cię tutaj nie było. 

  • Lubię to! 2
  • Super! 4

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie! 😄

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 29.01.2021 o 14:07, Pyskata napisał:

[P] Czego nie lubisz w ludziach?

Najbardziej w ludziach nie lubię dumy, egoizmu, kłamstwa dwulicowości i całej natury ludzkiej. Tej przesadzonej dramaturgi, jakby życie było melodramatem.

Dosłownie. 😄

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.