Skocz do zawartości

Podanie o Opiekuna Cs:Go:Mod


zuchn

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Szymon

Wiek: Rocznikowo 19

Nick: okręg wyborczy schannell

Link do banid:   Banid.pl | Pojedyncze sprawdzanie - sprawdź kto to    to mo link do banid tylko jest bug i pokazuje co innego trzeba w to wejsc i będzie

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Ponieważ zauważyłem że właśćiciel serwwera nie ma opiekuna więc chciałem napisać podanie o opiekuna i pomagać właścicielowi w serwerze

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem:    CSGO MOD - 51.83.236.161:27140

Dlaczego akurat ten serwer?: Ponieważ spodobał mi się i zacząłem na nim często grać

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: byłem na innym forum ale forum padło i już serwer i forum wyłączone jest

Znajomość amxx i panelu (0-10): 7,5/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak

Coś o sobie: Mam na imię Szymon  zaczołem zajmować się serwerami a zwłaszcza pomagam ludziom w robieniu serwerów robię długo już serwery i nikt nie nażeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem na nie.

 

Konto pod podanie, posiadasz jeden post bez przywitania.

Podanie w żadnym stopniu mnie nie przekonuje.

Gametracker Cię w ogóle nie wyszukuje na serwerze.

Zdania nie zaczynamy od ponieważ.

Nawet nie miałeś czasu poprawić błędów w pisowni, które są z automatu podświetlane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, gt cię nie wyszukuję, jakbyś w ogóle nie grał na serwerze.

Sądzę, że nie ma aż takiego dużego zapotrzebowania na opiekuna i moim zdaniem powinieneś zacząć od podania na admina.

-konto pod podanie, nie znamy cię w ogóle, pobądź z nami dłużej i wtedy zapraszam do składania podań :P

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja naprawdę bardzo potrzebuje pomocy na GO MODZIE i jakiegoś Opiekuna ale nie znam Ciebie kompletnie.

Dziwne gt również Ciebie nie wyszukuje pod żadnym nickiem, który podałeś na czacie. ;x 

Jeżeli zostaniesz z Nami, dasz się poznać to z chęcią wtedy dam Ci szansę. ;) 

 

podanie-odrzucone.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.