Skocz do zawartości

[Admin DD2] dopemina


Fan Simp Małej

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania

♦ Wchodzenie raz dziennie na forum
♦ Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
♦ Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym

♦ Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze
♦ Minimum 15 h przegrane na serwerze
♦ Minimum 16 lat
☛ Co miesięczna składka* : 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące

 

Wzór

Imię: Wiktor
Nick: dopemina
Wiek: 16 lat. 
Link do gametrackera: KLIK (Według gametrackera mam 13 godzin, w praktyce wygląda to tak: * Spedziles na serwerze lacznie 15 h 0 min 16 s. *)
Link do banid-a: KLIK
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Na serwerze jestem osobą aktywną, po przyjęciu podania będę mógl sobie postawić poprzeczkę wyżej.  Myślę, że większości graczom odpowiadam. Mimo mojego wieku miałem wiele razy admina jak nie opiekuna, raz byłem właścicielem. Jestem w stanie zaoferować wszystkie moje umiejętności dotyczące amxmodmenu. Grę mam opanowaną bardzo dobrze, gram od 6 lat z czego CS'a na steamie mam od dwóch. Warto też wspomnieć, że czasami rzeczywiście tego admina brakuje szczególnie w porach E-lekcji. Dzięki E-lekcjom będę mógł sprawdzać zgłoszenia graczy.
Mikrofon(TAK/NIE): Tak.
Czy miałeś kiedyś Admina?: Jak wspomniałem wyżej w wypowiedzi admina posiadałem wiele razy.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak.
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 7/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak, przed podaniem sobie przeczytałem jeszcze raz.
Coś o sobie: Mam na imię Wiktor, mieszkam w Krakowie i mam 16 lat. Uczęszczam do technikum informatycznego, lecz nie chcę mieć z informatyką powiązanego zawodu, planuję iść na policjanta. Uprawiam wiele sportów międzty innymi: łyżwiarstwo, wrotkarstwo, sporty basenowe. Sport to moje odcięcie się od rzeczywistości, relaks. W grę dzięki której jestem na forum gram od dziecka, można powiedzieć, że wychowałem się na niej. Jestem osobą z natury spokojną, bardzo ciężko mnie sprowokować. Bardzo cenię u ludzi tolerancyjność. 

Płatność: przelewik

 

 

Dzięki za przeczytanie mojego podania, napisz co sądzisz o aplikacji. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.