Skocz do zawartości

#68 [PróbnyWywiad] Malinaa


Fan Simp Małej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników oraz użytkowników sieci serwerów CS-maliver. 

Dziś przedstawiam nam właścicielkę naszego forum, która interesuję się sportami.

 

                                                                                                                Malinaa                                                                     dopemina 
                                                                                                        119849982_1255711581436664_2643303797257328916_n.thumb.jpg.f8f29bf6e2ea4edcf6c5edda771a1653.jpg                                                           148597469_129675652348034_6424591625463395959_n.thumb.png.69ba8e8672cc16dba0ebccfc266da0f1.png

 

 

[dopemina] Cześć wszystkim! Witam po raz pierwszy w kąciku redaktorskim. Jak zauważyliście moim dzisiejszym gościem, który postanowił poświęcić chwile na wywiad jest przedstawicielka płci pięknej! Miło mi powitać właścicielkę forum - Malinaa. Ciesze się, że znaleźliśmy czas, aby przeprowadzić ten wywiad. Na początek standardzik w wywiadach. Ile masz lat i skąd jesteś?
 

[Malinaa] Mam już 25 lat (chociaż czuje się na wieczną 18-stkę!), a mieszkam i pochodzę z Drawska Pomorskiego. 😉

[dopemina] Co możesz nam powiedzieć o swoim miejscu zamieszkania? Masz jakieś ulubione miejsca, gdzie przesiadujesz sama lub ze swoimi znajomymi?

[Malinaa] Drawsko Pomorskie jest małym miastem powiatowym mieszczącym się w województwie zachodniopomorskim. Mamy stąd bardzo blisko do morza dlatego w wakacje często robimy tam wypady i zahaczamy o najlepszego kebsa w Kołobrzegu, polecam również nigdy nie przepadałam ale rollo z frytkami tam to jakieś niebo w gębie. Co do samego miasta jak i pojezierza główne atuty to nasze położenie geograficzne "morze pięknych jezior". Wokoł miasta jest pełno jezior i najczęściej tam można fajnie zorganizować sobie czas przy grillu. Inne fajne miejsca to zapewne park Fryderyka Chopina oraz deptak. 🙂 Jezeli chodzi o atuty typowo historyczne to Kościół pw Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Poligon Drawski, który należy do największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie oraz Magazyn Solny w którym znajduje się Muzeum.

 

[dopemina] Jak wspominasz dzieciństwo w Twojej miejscowości? 

[Malinaa] Oj dzieciństwo wspominam bardzo dobrze, jak każde dziecko zapewne a to dlatego, że było przepełnione zabawą.

 

[dopemina] Dobrze, pozwól że zmienimy temat. Pracujesz czy studiujesz?

 

[Malinaa] Tak, pracuje w starostwie powiatowym.

[dopemina] Pracujesz w starostwie powiatowym, według mnie fajna praca. Opowiesz nam na czym polega Twoja praca? Co dokładnie robisz? Czy jesteś zadowolona z Twojej pracy.

 

[Malinaa] Jak to się mówi praca w papierkach. Moje stanowisko jest określane "sercem" starostwa. Tutaj jest całe przyjęcie korespondencji oraz wysyłka, czyli kancelaria. Dodatkowo zajmuję się obsługą klientów, starostów oraz obsługuję epuap starostwa i z niego też dekretuje pisma na wydziały.

 

[dopemina] Można nazwać Cię kierowniczką? Praca w starostwie to Twoja wymarzona praca czy masz zamiar się rozwijać? Jakie masz wykształcenie?

 

[Malinaa] Ahaha, kierowniczką? oj nie! 😄 Mam w planach piąć się dalej po stanowiskach, praca nie jest zła, wymarzoną też jej nazwać nie mogę. 😉 Ale lubię tam chodzić i mieć kontakt z ludźmi. 🙂

 

[dopemina] To najważniejsze, że lubisz tam pracować. Przejdźmy do Twoich zainteresowań. Czym się interesujesz?

 

[Malinaa]  W głównej mierze siatkówką. Kiedyś grałam w drużynie i to 7 lat, a teraz zostało już tylko oglądanie. 🙂 A dodatkowo przez ostatnie parę lat stałam się kino maniakiem. 🙂

 

[dopemina] Zawsze coś, gratuluję. Masz jakieś ulubione dyscypliny sportowe które lubisz oglądać w telewizji? 

 

[Malinaa] Zdecydowanie siatkówka oraz swego czasu tenis.

 

[dopemina] Wspomniałaś, że oglądasz filmy. Jaki gatunek filmów Ci się najbardziej podoba?

 

[Malinaa] Horrory, romanse oczywiście i science-fiction! 🙂

 

[dopemina] Wymień nam trzy według Ciebie najlepszych tytułów filmów.

 

[Malinaa]  Ciężko mi wybrać... mogę polecić split, do wszystkich chłopców których kochałam oraz x-menów.

 

[dopemina] Słuchasz muzyki? Jeżeli to tak to jakiej?

 

[Malinaa] co do muzyki słucham wszystko co wpadnie mi w ucho, chociaż ciężkiego metalu chyba w życiu nie zniosę

 

[dopemina] Czy muzyka Cię relaksuje? 

 

[Malinaa] Oj tak, czasem lubię nałożyć słuchawki i zamknąć się w tym świecie.

 

[dopemina] Zmieńmy temat. Jak powstała sieć CS-maliver? Skąd pomysł na nazwę?

 

[Malinaa] Sieć powstałą dzięki ludziom. Po odejściu z pewnej sieci @fliver. zaproponował stworzenie swojej, aby zrobić sieć, gdzie każdy jest mile widziany, nie faworyzowany i każdego zdanie się liczy. Troszkę miałam wątpliwości ale zwinnie ruszyliśmy z projektem. Co do nazwy wymyślił ją @ SplaTT.. Jest to połączenie nicków Malina i fliver.

 

[dopemina] Od jakich serwerów zaczynałaś? Czy "startową" ekipą byli Twoi znajomi, czy osoby wzięte z jakiegoś tematu o współprace?

 

[Malinaa] zaczynałam od serwera DD2 i to jest ten serwer, który jest aktualnie. A ekipą startową byli znajomi poznani na poprzedniej sieci.

 

[dopemina] Co zachęciło Cię do stworzenia czegoś swojego?

 

[Malinaa] problemy na poprzedniej sieci, gdzie Własciciele nie reagowali na zgłaszane błędy oraz zachowania innych ludzi, które były pod dywan zmiatane. 

 

[dopemina] Czy sieć miała "gorsze chwilę"? Przeszłą Ci przez głowę zamknięcie jej?

 

[Malinaa] oczywiście, że tak. Sieć prowadze sieć już prawie 5 lat, dziwne aby nie było chwil załamania.

 

[dopemina] Co Cię przekonało, aby jednak sieci serwerów nie zamknąć?

 

[Malinaa] Znowu ludzie i doszłam do wniosku, ze szkoda po takim czasie to zamykać/ oddawać bądź sprzedać. Za dużo i tak już włożyłam w tą sieć nerwów oraz swojego czasu, aby się poddać 🙂

 

[dopemina] Zadam Ci pytanie na które pewnie nie uzyskamy odpowiedzi. Do kiedy masz w planach prowadzić sieć?

 

[Malinaa] Dopóki będą ludzie 😉.

 

[dopemina] Czy masz w planach robić jakiś serwer, czy aktualnie skupiasz się na obecnych?

 

[Malinaa]  Bardzo bym chciała jakiś serwer w csgo ale nie wiem, zobaczymy co to będzie 🙂.

 

[dopemina] O jakim modzie myślisz?

 

[Malinaa]  Only mirage.

 

[dopemina] Only mirage z tego co się orientuje jest bardzo dużo, co zachęci graczy do grania na Twoim serwerze, a nie na konkurencyjnych serwerach?

 

[Malinaa] Wiele razy słyszałam, że atmosfera i ludzie i zgadzam się z tym w 100%!

 

[dopemina] Od ilu lat grasz w Counter Strike: Global Ofensive?

 

[Malinaa]  oj nie pamiętam z 5 lat? oczywiście z przerwami.

 

[dopemina] Ile masz godzin w CS:GO na obecnym koncie STEAM?

 

[Malinaa] Dokładnie 1,428.

 

[dopemina]  Masz jakieś plany co do forum między innymi: zmiany ekipy, nowe wtyczki?

 

[Malinaa] Aktualnie nie, nie planuje zmian. 🙂

 

[dopemina] Częściej grasz w Counter Strike 1.6, czy CS:GO?

 

[Malinaa] Zdecydowanie częściej 1.6!

 

[dopemina] Skąd pomysł na Twój nick? 

 

[Malinaa]  Mój nick wymyślił mi mój pierwszy chlopak, jak zaczynałam grać, bo szczerze ja kompletnie nie miałam pomysłu.

 

[dopemina] Czy grasz jeszcze w jakieś gry? 

 

[Malinaa] Tak, gram najczęsciej jeszcze w lol'a, a poza tym grywałam w GTA V, Simsy, ostatnio L4D2 oraz inne.

 

[dopemina] W gta skupiałaś się na fabule, czy raczej online?

 

[Malinaa]  online z chłopakiem i znajomym.

 

[dopemina] Na jakim urządzeniu grasz najczęściej w gry

 

[Malinaa] Laptop oraz telefon.

 

[dopemina] Wolisz grać po stronie Terrorystów czy AntyTerrorystów? 

 

[Malinaa]  Terrorystów! uwielbiam nacierać, hahah.

 

[dopemina] Wolisz grać M4A1 czy AK47?

 

[Malinaa] a różnie, różnie.

 

[dopemina]  Według Ciebie który system operacyjny jest lepszy: Windows czy linux?

 

[Malinaa] Windows.

 

[dopemina] Twoją ulubioną mapą w CS jest..

 

[Malinaa] dust2/mirage

 

[dopemina] Twoim ulubionym sklepem jest..

 

[Malinaa] ubra.

 

[dopemina] Twoim ulubionym daniem jest..

 

[Malinaa] Pierogi, spaghetti, lasagna.

 

[dopemina] Moją ulubioną grą jest..

 

[Malinaa] cs 1.6 / lol

 

[dopemina]  Co sądzisz o wywiadzie? Miło się rozmawiało?

 

[Malinaa] Było bardzo milusio.

 

[dopemina] Czy na koniec chciałabyś coś dodać od siebie, a może kogoś pozdrowić?

 

[Malinaa] Wszystkich maliversiaków. 

 

[dopemina] Bardzo dziękuje Ci za wywiad. 

 

[Malinaa]  Dziękuje również.

 

 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super +

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta ale tak do połowy, później chyba zabrakło pomysłów ale jak na pierwszy wywiadzik jest dobrze 🙂

Czekam na następne! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1 godzinę temu, headshotplayerez napisał:

W miarę fajny ten wywiad tylko te pytania i odpowiedzi mało rozwinięte. To wygląda tak [ Dopemina: Lubisz grać w gry? Malina: Lubie ].  I na tym się kończy odpowiedź xd

Ciężko rozwinąć wypowiedź na pytania w których mam wybrać 1 odpowiedź. 🙂

 

Błędy miały być poprawione, a widzę że zostawiłeś jak leciało. Brakuje również kropek na końcu zdań. Wywiad sam w sobie był dość przyjemny ale bym wolała więcej pytań opisowych i płynniejszego przejścia w inne tematy. 🙂

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dopemina napisał:

Malinaa]  Ciężko mi wybrać... mogę polecić split, do wszystkich chłopców których kochałam oraz x-menów

Szanuje za x-menów!😍 

Fajny wywiad 😃

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malinaa. napisał:

Ciężko rozwinąć wypowiedź na pytania w których mam wybrać 1 odpowiedź. 🙂

 

Błędy miały być poprawione, a widzę że zostawiłeś jak leciało. Brakuje również kropek na końcu zdań. Wywiad sam w sobie był dość przyjemny ale bym wolała więcej pytań opisowych i płynniejszego przejścia w inne tematy. 🙂

no tak, ja nie mówię że ty źle odpowiadałaś bo nie miałaś jak innaczej, tylko pytania mogłyby być inaczej skonstruowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.