Skocz do zawartości

serwer mixowy


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: jestem Albert mam 16 lat mieszkam w woj mazowieckim moje zainteresowania to sport muzyka informatyka

Inni Opiekunowie: @ Zielonka
Typ Serwera: mixowy
Ilość Slotów: 11
Link GameTracker: brak
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: szukam forum oraz osob co by mogli grac mixy
Kontakt: forum steam
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): tak

Edytowane przez XanaXes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. 

Dużo osób często gdzieś pyta o mixy, gdzie można takowe zagrać itp. Myślę, że taki serwerek na pewno się przyda ;D

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób miałby on funkcjonować. Możnaby było na nim grać tylko jak Ty lub Twój kolega bylibyście online czy planujesz zrobić jakiś automat dzięki, któremu rcon byłby zmieniany i podawany danemu graczowi, który 'zamówiłby' serwer? Jeśli opcja pierwsza to śmiało możesz sobie mieć taki serwer bez forum dla znajomych. Byłoby dobrze gdybyś napisał jaki masz plan prowadzenia tego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Who Cares? napisał:

Nie wiem w jaki sposób miałby on funkcjonować. Możnaby było na nim grać tylko jak Ty lub Twój kolega bylibyście online czy planujesz zrobić jakiś automat dzięki, któremu rcon byłby zmieniany i podawany danemu graczowi, który 'zamówiłby' serwer? Jeśli opcja pierwsza to śmiało możesz sobie mieć taki serwer bez forum dla znajomych. Byłoby dobrze gdybyś napisał jaki masz plan prowadzenia tego serwera.


działalo by to tak ze trzebaby bylo zgromadzic kilka osob które mialy by rcona ,czyli zmiany mapek itp. Więc z tym raczej nie bedzie problemu, a sam pomysł serwera mixowego oceniam na plus i sam bym gral czesto ale kurcze jedyny wymóg wg mnie to posiadanie steama tak jest to na innych sieciach mixowych np.
jak pomysl sie uda zrealizowac to jestem chetny nawet zeby byc rconem na takim serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Who Cares? napisał:

Nie wiem w jaki sposób miałby on funkcjonować. Możnaby było na nim grać tylko jak Ty lub Twój kolega bylibyście online czy planujesz zrobić jakiś automat dzięki, któremu rcon byłby zmieniany i podawany danemu graczowi, który 'zamówiłby' serwer? Jeśli opcja pierwsza to śmiało możesz sobie mieć taki serwer bez forum dla znajomych. Byłoby dobrze gdybyś napisał jaki masz plan prowadzenia tego serwera.

Skoro udostępniamy go na sieć to logiczne, że hasło do rcona dostaną osoby z forum, ale zapewne chcielibyśmy by były to osoby znane i aktywne 😜 

image.thumb.png.00498cc83ab806fc5cd8871a40a9005f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, że serwer mixowy by się przydał na sieci, jest to fajna odskocznia ale ta reputacja czitera i dowody podsyłane do mnie myślę, że skreślają możliwość dołączenia do nas.

Dodatkowo Opiekun ma na innej sieci Moderatora i by i tak u Nas nie mógł być. 🙂 

 

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.